Treść opublikowana przez mateusz16
-
Dymi przy ruszaniu na zimnym
Witam, mam problem z autem Audi A4 B6 1.9 TDI, kod silnika to AVF. Dymi na biało na zimnym silniku podczas ruszania, czasami też podczas postoju. Dodam że EGR odłączony mechanicznie i wywalony kat. Auto zbiera się normalnie, na moc nie narzekam. Od czego zacząć?
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Witam, chce kupić końcówki wydechu Ulter 90. Mam teraz wydech od 1.8T, czytam inne tematy, szukam też w tym temacie i nie wiem jaką średnicę montażową kupić. Jedni piszą że 50mm a inni 55mm. Nie ma mnie w domu bo bym sobie sam zmierzył. Chciałem dzisiaj zamówić żeby w tym tygodniu doszły. Ktoś mi podpowie z tym wymiarem?
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Social Club: GTA V: mati.m92 Origin: BF 3: matim922 Steam: CS:GO matim922
-
która folia lepiej się wkomponuje
Witamy Kolego, napisz w odpowiednim dziale i trochę sam poczytaj to wszystkiego się dowiesz.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Najpierw wypróbuje patent z patyczkiem, a jak trochę pojeźdze i wszystko bedzie ok po zaślepieniu EGR to wtedy zastosuje nity na klej. Rozumiem że węzyk od podciśnienia też zaślepić po zatkaniu tych dwóch małych otworów?
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Doczytałem o tym, na razie włoże tam patyczek od loda, zostawie go trochę dłuższego, a gdy będę chciał uruchomić EGR normalnie to wtedy wyciągne patyk.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Chodzi o ten otwór? Jaki klej zastosować? Edit: Przeczytałem cały temat i już wszystko wiem.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Witam wszystkich , dzisiaj rozebrałem i wyczyściłem zawór EGR. Przy okazji zaślepiłem go blaszkami. Słyszałem że trzeba gdzieś nagwintować i wkręcić śrubkę żeby olej nie wyciekał. Może mnie ktoś nakierować który otwór trzeba nagwintować? W moim roczniku auta wyskoczy błąd po zaślepieniu EGR, czy można z nim normalnie jeździć jakiś czas? Oprócz zapalenia powoduje coś więcej?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, potrzebuję oleju, filtru oleju i filtru powietrza do Audi a4 b6 AVF. Proszę o wycenę z kurierem po wpłacie. Paczka dotarła. Dziękuję
-
Truckerzy
Mi została już tylko kwalifikacja. No to powodzenia
-
Truckerzy
Pytam bo też jakieś dostałem. To się wymienimy, zobaczymy czy te same. Prawo jazdy już kolego zrobiłeś?
- Truckerzy
-
Truckerzy
Też robię kwalifikację. Masz kolego jakieś pytania w PDF?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, poszukiwane auto do 7 tysięcy, musi być już zarejestrowane. golf IV, Astra II, Vectra, Zafira. Tylko i wyłącznie diesel. Ktoś coś?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Widziałem ją już parę razy , chyba ktoś kupił z ramkami. A ty masz ramki klubowe? Bo nie widziałem żadnej innej. Mam, mam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, godzina 13.00 parking przy starostwie we Wrześni, widziana Audi A4 B6 z ramkami klubowymi. Pozdrawiam
-
Praca za granicą ? Macie kogoś kto może załatwić ?
Może ktoś go zatrudni, sam spotykam w trasie dużo osób bez doświadczenia. Warto spróbować. Jeżeli znasz język angielski to duży plus. Ofert szukaj np na olx lub etransport. Jeśli nikt nie będzie chciał Cie zatrudnić bez doświadczenia na trasy międzynarodowe to może poszukaj najpierw coś po Polsce. Musisz próbować.
-
Praca za granicą ? Macie kogoś kto może załatwić ?
Spróbuj może zatrudnić się jako kierowca busa 3,5T po Europie. Jeśli znajdziesz normalną firmę to idzie zarobić i się nie narobić.
-
B6 DIVISION
To za ile idzie dorwać nowe ps4?
-
Spotkania na drodze
Slo pewnie
-
Maska zamknięta na amen. Linka cała, ale otworzyć się nie da
- Listwy Dekory LED
Taki pasek led idzie dostać gdzieś w zwykłym sklepie? Nie mówię tutaj o allegro. Jutro bym kupił, a w sobotę działał- Maska zamknięta na amen. Linka cała, ale otworzyć się nie da
- Maska zamknięta na amen. Linka cała, ale otworzyć się nie da
Grill był na zatrzaskach ale trzeba je np za pomocą druta poodginać i tak każdego i wtedy grill zejdzie. Później odkręcacie trzy śruby przy masce i maska się otwiera......... Mogliście PW to bym Wam zrobił zdjęcia grilla od tyłu i tych śrub....- Maska zamknięta na amen. Linka cała, ale otworzyć się nie da
Wyciągnij kolego grill z maski, jest na zatrzaskach, powyginaj drut w odpowiedni kształt i pociągnij za każdy zatrzask. Jak grill zejdzie to odkręć 3 śruby od zamka przy masce i po robocie. Sam tak robiłem. - Listwy Dekory LED