Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz16

  1. Witam, mam problem z autem Audi A4 B6 1.9 TDI, kod silnika to AVF. Dymi na biało na zimnym silniku podczas ruszania, czasami też podczas postoju. Dodam że EGR odłączony mechanicznie i wywalony kat. Auto zbiera się normalnie, na moc nie narzekam. Od czego zacząć?
  2. Witam, chce kupić końcówki wydechu Ulter 90. Mam teraz wydech od 1.8T, czytam inne tematy, szukam też w tym temacie i nie wiem jaką średnicę montażową kupić. Jedni piszą że 50mm a inni 55mm. Nie ma mnie w domu bo bym sobie sam zmierzył. Chciałem dzisiaj zamówić żeby w tym tygodniu doszły. Ktoś mi podpowie z tym wymiarem?
  3. Social Club: GTA V: mati.m92 Origin: BF 3: matim922 Steam: CS:GO matim922
  4. Witamy Kolego, napisz w odpowiednim dziale i trochę sam poczytaj to wszystkiego się dowiesz.
  5. Najpierw wypróbuje patent z patyczkiem, a jak trochę pojeźdze i wszystko bedzie ok po zaślepieniu EGR to wtedy zastosuje nity na klej. Rozumiem że węzyk od podciśnienia też zaślepić po zatkaniu tych dwóch małych otworów?
  6. Doczytałem o tym, na razie włoże tam patyczek od loda, zostawie go trochę dłuższego, a gdy będę chciał uruchomić EGR normalnie to wtedy wyciągne patyk.
  7. Chodzi o ten otwór? Jaki klej zastosować? Edit: Przeczytałem cały temat i już wszystko wiem.
  8. Witam wszystkich , dzisiaj rozebrałem i wyczyściłem zawór EGR. Przy okazji zaślepiłem go blaszkami. Słyszałem że trzeba gdzieś nagwintować i wkręcić śrubkę żeby olej nie wyciekał. Może mnie ktoś nakierować który otwór trzeba nagwintować? W moim roczniku auta wyskoczy błąd po zaślepieniu EGR, czy można z nim normalnie jeździć jakiś czas? Oprócz zapalenia powoduje coś więcej?
  9. Witam, potrzebuję oleju, filtru oleju i filtru powietrza do Audi a4 b6 AVF. Proszę o wycenę z kurierem po wpłacie. Paczka dotarła. Dziękuję
  10. mateusz16 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Mi została już tylko kwalifikacja. No to powodzenia
  11. mateusz16 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Pytam bo też jakieś dostałem. To się wymienimy, zobaczymy czy te same. Prawo jazdy już kolego zrobiłeś?
  12. mateusz16 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak
  13. mateusz16 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Też robię kwalifikację. Masz kolego jakieś pytania w PDF?
  14. Witam, poszukiwane auto do 7 tysięcy, musi być już zarejestrowane. golf IV, Astra II, Vectra, Zafira. Tylko i wyłącznie diesel. Ktoś coś?
  15. Widziałem ją już parę razy , chyba ktoś kupił z ramkami. A ty masz ramki klubowe? Bo nie widziałem żadnej innej. Mam, mam.
  16. Witam, godzina 13.00 parking przy starostwie we Wrześni, widziana Audi A4 B6 z ramkami klubowymi. Pozdrawiam
  17. Może ktoś go zatrudni, sam spotykam w trasie dużo osób bez doświadczenia. Warto spróbować. Jeżeli znasz język angielski to duży plus. Ofert szukaj np na olx lub etransport. Jeśli nikt nie będzie chciał Cie zatrudnić bez doświadczenia na trasy międzynarodowe to może poszukaj najpierw coś po Polsce. Musisz próbować.
  18. Spróbuj może zatrudnić się jako kierowca busa 3,5T po Europie. Jeśli znajdziesz normalną firmę to idzie zarobić i się nie narobić.
  19. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To za ile idzie dorwać nowe ps4?
  20. Slo pewnie
  21. mateusz16 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Taki pasek led idzie dostać gdzieś w zwykłym sklepie? Nie mówię tutaj o allegro. Jutro bym kupił, a w sobotę działał
  22. Grill był na zatrzaskach ale trzeba je np za pomocą druta poodginać i tak każdego i wtedy grill zejdzie. Później odkręcacie trzy śruby przy masce i maska się otwiera......... Mogliście PW to bym Wam zrobił zdjęcia grilla od tyłu i tych śrub....
  23. Wyciągnij kolego grill z maski, jest na zatrzaskach, powyginaj drut w odpowiedni kształt i pociągnij za każdy zatrzask. Jak grill zejdzie to odkręć 3 śruby od zamka przy masce i po robocie. Sam tak robiłem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.