Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz16

  1. A ta od A6 też jest taka sama? Widać tutaj łape http://allegro.pl/skrzynia-biegow-audi-a6-4f0-170-km-2-0-tdi-hck-i4678015096.html Mam nadzieje że na tym się skończy i nie będzie trzeba wymieniać też skrzyni. Jeśli sprzęgło będzie do wymiany to jakiej firmy polecacie? Audi jest po sofcie.
  2. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam , pomoże ktoś? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/293510-avf-wymiana-skrzyni-z-gba-na-hck/
  3. Witam, posiadam Audi a4 b6 1.9TDI AVF z 6-biegową skrzynią o kodzie GBA. Mój problem: Ciężko wchodzi wsteczny i czasami pierwszy bieg. Wgl wszystkie biegi mają jakiś dziwny opór. Przy wrzucaniu któregokolwiek biegu słychać takie metaliczne przeskoki (gdy bieg "wchodzi"). Jutro auto jedzie do mechanika, jeśli okaże się że skrzynia do wymiany to teraz pytanie czy wymiana skrzyni GBA na HCK jest P&P? Czy ta skrzynia podejdzie bez problemu? http://allegro.pl/show_item.php?item=4647211140 Na co zwracać uwagę przy kupowaniu skrzyni HCK? Czy każdy rocznik skrzyni podejdzie? Z każdej marki auta grupy vag?
  4. Można prosić o namiary na tego gościa?
  5. Wiesz może jaki olej wlać?
  6. Tak, jest 5mm niżej niż korek wlewu.
  7. Problem jest taki że ciężko wchodzi wsteczny i czasami pierwszy bieg. Wgl wszystkie biegi mają jakiś dziwny opór. Najpierw trzeba zdiagnozować co jest przyczyną. Przy wrzucaniu któregokolwiek biegu słychać takie metaliczne przeskoki (gdy bieg "wchodzi"). Bartek też zajmuje się naprawą skrzyń manualnych?
  8. Witam wszystkich Znacie dobrego speca od skrzyń manualnych? Najlepiej z okolic Wrześni. Do Poznania mam już kawałek drogi...
  9. Mam ten sam problem z wstecznym. Jak sprawdzić poziom oleju w skrzyni?
  10. Ojciec w B7 ma na przedniej szybie małą pajęczynę oraz odprysk. Jeśli ma ubezpieczoną szybę od niedawna to jak wygląda procedura wymiany? Nie przyczepią się że nagle chce szybę wymieniać?
  11. To już wiem dlaczego mam zatkane spryskiwacze. U mnie rozszczelniło mi zbiorniczek od płynu. Na każdej gumowej uszczelce ciekł płyn......... Ktoś powinien za to wszystko beknąć.
  12. A przestawiłeś AHCI/IDE na Compatibile?
  13. Jeśli instalujesz z pendrive i wkładasz pendrive w port 3.0 to spróbuj w porcie 2.0. Jeśli nie pomoże to zmień w biosie opcje "IDE configuration" z "Enhanced" na "Compatibile". Problemem jest tutaj brak sterowników SATA. Jeśli to nie pomoże to obstawiam wadliwą instalkę Windowsa.
  14. Znajdź w biosie opcje (uefi, secure boot) i wyłącz ją.
  15. Ok, sprawdzę te czujniki. Z logów coś widać?
  16. Witam Samochód czasami przestaje przyspieszać na 4 biegu powyżej 3 tyś obrotów. Odcina mu moc. Proszę o analizę logów: logi statyczne: Basic settings Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy normalne: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Log 003 oraz 011 był robiony na 4 biegu, reszta na 3. logi dynamiczne: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM W engine były trzy błędy, po usunięciu wracają dwa. 01265 - Exhaust Gas Recirculation Valve (N18) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent 00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71) 28-00 - Short to Plus Błędy które wracają: 01265 - Exhaust Gas Recirculation Valve (N18) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent ---------- Post dopisany 14-07-2014 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2014 at 21:24 ---------- Pomoże ktoś? ---------- Post dopisany 19-07-2014 at 03:33 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2014 at 21:06 ---------- up
  17. Pozdro z Zakopanego
  18. Ustawiłem ją na nawigacji. Ciekawe jak się pojedzie. Dzięki W tamte strony jeżdzę zawsze Golina -A2 - Dk1 - Dk94 - Kraków i potem do Zakopca ( czasem omijam Łódź przez Uniejów - Łask - Bełchatów ) ze dwa razy wracałem Dk11 do Pleszewa potem Gizałki itd. ale to pewno znasz natomiast był to niedzielny poranek i było pusto... Trasa Barta ok ale po co tyle kombinacji na Śląsku i Zagłębiu lepiej z Dąbrowy lecieć DK1 i S1 niż pchać się Dk86 Jak wjadę na DK1 i S1 to zapłacę?
  19. Ustawiłem ją na nawigacji. Ciekawe jak się pojedzie. Dzięki
  20. Witam :hi:Wybieram się jutro do Zakopanego, mieszkam w okolicach Pyzdr. Po drodze chce odwiedzić Oświęcim. Może mi ktoś polecić jaką trasę mam wybrać? Myślałem żeby jechać: Pleszew, Ostrów Wielkopolski, Wrocław, Opole, Gliwice, Tychy i prosto do Oświęcimia. Doradzi ktoś? Tutaj macie podgląd na mapie: https://www.google.pl/maps/dir/Lisewo/O%C5%9Bwi%C4%99cim/Droga+Na+Anta%C5%82%C3%B3wk%C4%99+15,+Zakopane/@51.2558518,18.1490999,8z/data=!4m39!4m38!1m20!1m1!1s0x4704d85a372e99af:0x3c805b82cf8c09a0!2m2!1d17.693902!2d52.0831732!3m4!1m2!1d17.1938303!2d51.1794903!3s0x470fe5e769bb8a53:0x5be76d003f941786!3m4!1m2!1d17.1695861!2d51.171646!3s0x470fe606a661ab0f:0xd1ad9ead6bafeab2!3m4!1m2!1d17.0934418!2d51.1422154!3s0x470fe8576c11ce75:0xfd4efae0c9d6fc5e!1m5!1m1!1s0x471694e04f384c31:0x1e1c6b2131976ebd!2m2!1d19.2097782!2d50.0343982!1m5!1m1!1s0x4715f2e5fe04ac5f:0x824355d7d40f29de!2m2!1d19.9776897!2d49.2893819!2m3!1b1!2b1!3b1!3e0
  21. mateusz16 odpowiedział(a) na Voucher temat w Audi A4 B6/B7
    Ja miałem podobnie. Po wymianie na ori żarniki padła jedna przetwornica.
  22. Witam . Potrzebuję numery zbiorników spryskiwaczy, dużego i małego pod spryskiwacze reflektorów. Tak jak na foto. Auto to Audi a4 b6 1.9 TDI
  23. Mam moduł standard, a on nie posiada regulacji.
  24. Możesz kolego wstawić zdjęcie na którym widać ten przycisk? Wydaje mi się że nic takiego nie mam.
  25. Mam moduł SD-2 i wydaje mi się że światła dzienne za słabo świecą. Prawie ich nie widać. Możliwe że źle podpiąłem +12v po stacyjce i takie są skutki? Jutro zrobię fotkę jak to wygląda.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.