Treść opublikowana przez mateusz16
-
Świeci kontrolka elektroniki silnika
Dzięki, sprawdzę te rzeczy. Świecę wymienić jedną czy wszystkie? Jaką firmę polecacie?
-
Świeci kontrolka elektroniki silnika
Witam, podłączyłem ojca audi a4 b7 1.9TDI pod vaga i są następujące błędy. Może ktoś powiedzieć o co chodzi? Z góry dziękuje 005512 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145) P1588 - 000 - Open Circuit Freeze Frame: Fault Status: 01100000 Fault Priority: 3 Fault Frequency: 1 Reset counter: 255 Mileage: 177441 km Time Indication: 0 Date: 2064.00.00 Time: 00:00:00 Freeze Frame: RPM: 882 /min Speed: 0.0 km/h Load: 0.0 % Voltage: 14.06 V Bin. Bits: 00101100 Torque: 144.0 Nm Torque: 0.0 Nm 005660 - Glowplug for Cylinder 3 (Q12) P161C - 000 - Open Circuit Freeze Frame: Fault Status: 01100000 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 2 Reset counter: 255 Mileage: 186437 km Time Indication: 0 Date: 2064.00.00 Time: 00:00:00 Freeze Frame: RPM: 903 /min Speed: 0.0 km/h Load: 0.0 % Voltage: 11.55 V Bin. Bits: 00101100 Temperature: 14.4°C Bin. Bits: 10110000
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wyświetla się że ten film jest prywatny.
-
Po wymianie filtra paliwa nie odpala HELP!!!
To jest chyba loteria. Ja kiedyś jak wymieniałem to zalałem go paliwem, zakręcił chwilę i odpalił. Na drugi dzień rano nie chciał odpalić, dopiero wieczorem odpalił od strzała.
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Jak doszedłeś że to map sensor? Gdzie dostałeś ten czujnik?
-
Świeci żółta kontrolka na liczniku
Muszę kupić kabel. Dzięki:wink:
-
Świeci żółta kontrolka na liczniku
Kabel od B6 podejdzie? (VAG KKL)
-
Świeci żółta kontrolka na liczniku
Witam, zapaliła mi się żółta kontrolka w audi a4 b7 1.9 TDI i nie chce zgasnąć. Chodzi mi o tą w górnym lewym roku, nad lewym kierunkiem. Nie mam aktualnie kabla do vaga..... Można z nią jeździć?
-
Przetarty-sparcialy wezyk od gruchy
Te wężyki jaką muszą mieć średnice i ile metrów kupić?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Byłem sprawdzić. Nie mogę podłączyć bezpośrednio pod bezpieczniki bo światła mijania i drogowe (prawo, lewo) mam na jednym bezpieczniku. Pozycyjne są bez bezpiecznika. Dziwne
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Mam moduł SD-2 by kogiel. Mogę podłączyć przewody z modułu bezpośrednio do bezpieczników?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Up- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam:wink:, podjąłby się ktoś montażu modułu świateł dziennych? Dokładnie chodzi o moduł SD-2 by kogiel.- [TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Każda grupę musze zlogować na 1 biegu, na zimnym silniku? Tyle razy dam mu w palnik na zimnym....... eh. Do ilu go kręcić?- [TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Tutaj mam komplet logów. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosze-analize-logow-318960/ Te logi co kolego podałeś mam wykonać na 1 biegu? To logi dynamiczne?- [TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Ja już przejrzałem wątek, w wolnej chwili zrzucę pokrywę i też porobię zdjęcia. Dodam że mój silnik pracuje głośniej, twardo niż AWX wuja czy tam BRB ojca.- [TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Ile pieniędzy trzeba szykować na taką operacje?- [TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Tylko tutaj chodzi o ruszanie z 1 biegu. Nie mówimy o paleniu gumy tylko o energiczniejszym ruszeniu. Ojca B7 1.9TDI na 1 biegu ma moc. Musi być coś nie tak. . . Tylko co. . Dodam że wuja Awx nie ma takiego problemu, ciągnie na każdym biegu równo. Jak chcecie moge wrzucić tutaj swoje logi. Porównacie je z logami kolegi.- Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Wejdź na 6 stronę tego tematu.......- Świst podczas dodawania gazu
Miałem taki dźwięk w B5, okazało się że miałem dziurę w gumowej rurze. Sprawdź cały układ dolotowy, możliwe że gdzieś jest nieszczelność.- [TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Też tak mam na 1 biegu. Będę śledził temat.....- [B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
bo sedany zawsze byly ladne:decayed: Są ładne........- [B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Ale gleba prezentuje się wyśmienicie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Podaj kolego namiar na sąsiada - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00