Treść opublikowana przez mateusz16
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ja na obecnej glebie czasami lekko przyryje Wysokość w B5 będzie inna niż w B6 z racji konstrukcji i innych podwozi. Jeśli masz zawieszenie serie 1ba bo sprężyny max -30 ale efektu to za super nie da jeździć się do bo obniżenie do -2-3 cm nie wpływa znacząco na komfort jazdy (zawiecha seria). Chcesz niżej ? ewentualnie 1be i do tego -40/45cm max czemu nie 1ba? dlatego że 1ba sie wysra jak go tak obniżysz ze względu na długi skok tłoka. opcja najlepsza ale najdroższa gwint który kupisz nowy za 1k taki podstawowy Zawieszenie gwintowane Audi A4 B5 FK AK-Street (3863296879) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak coś lepszego to szykuj 2k. Co do sztywności to gwint jest twardy bo na postoju ugiąć ręka jest ciężko, mam porównanie z jazdy passatem 1be i tam jest miekko a na gwincie jest różnica ale duży plus zakręty itp. Co do łatanej drogi pojedziesz 100-120km/h tylko że wytrzęsie i sam stwierdzisz że może lepiej zwolnić lekko. Gwint sam ze swojej konstrukcji i przeznaczenia nie jest do jazdy komfortowej tylko sport/wygląd (sport zależy od gwintu) peace:boobs: Tak właśnie myślałem jeśli chodzi o gwint. Jak jest z wytrzymałością takiego gwintu za 1 tys zł? Jakbym wiedział że na 1BA, sprężyny -30 plus felga 17 ładnie usiądzie to bym się nie zastanawiał. Aktualnie przód stoi wyżej niż tył. Nie kombinuj z gwintem za 1k tylko załóż komplet sprężyn Weitec -30/-30. Będzie dobrze i równo. Trzymam Cie za słowo Nie wiem w jakim stanie są amory z przodu, tył jakiś czas temu wymieniałem. Do tego może dojdzie jeszcze komplet wahaczy bo coś popukuje jak się jedzie np po takiej kamienistej ulicy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To już załatwiaj z Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Też miałem komunikat na fisie. Czujnik był źle założony. Na początku sprawdź vagiem jaki błąd się pojawia.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mam soczewkę od B8 i szczerze polecam, różnica jest kolosalna jak dla mnie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ja na obecnej glebie czasami lekko przyryje Wysokość w B5 będzie inna niż w B6 z racji konstrukcji i innych podwozi. Jeśli masz zawieszenie serie 1ba bo sprężyny max -30 ale efektu to za super nie da jeździć się do bo obniżenie do -2-3 cm nie wpływa znacząco na komfort jazdy (zawiecha seria). Chcesz niżej ? ewentualnie 1be i do tego -40/45cm max czemu nie 1ba? dlatego że 1ba sie wysra jak go tak obniżysz ze względu na długi skok tłoka. opcja najlepsza ale najdroższa gwint który kupisz nowy za 1k taki podstawowy Zawieszenie gwintowane Audi A4 B5 FK AK-Street (3863296879) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak coś lepszego to szykuj 2k. Co do sztywności to gwint jest twardy bo na postoju ugiąć ręka jest ciężko, mam porównanie z jazdy passatem 1be i tam jest miekko a na gwincie jest różnica ale duży plus zakręty itp. Co do łatanej drogi pojedziesz 100-120km/h tylko że wytrzęsie i sam stwierdzisz że może lepiej zwolnić lekko. Gwint sam ze swojej konstrukcji i przeznaczenia nie jest do jazdy komfortowej tylko sport/wygląd (sport zależy od gwintu) peace:boobs: Tak właśnie myślałem jeśli chodzi o gwint. Jak jest z wytrzymałością takiego gwintu za 1 tys zł? Jakbym wiedział że na 1BA, sprężyny -30 plus felga 17 ładnie usiądzie to bym się nie zastanawiał. Aktualnie przód stoi wyżej niż tył.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dzięki dobry człowieku O ile cm można podnieść mniej więcej wyżej?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pytałem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Zmierzyłeś do błotnika czy do zderzaka? Mi chodziło do błotnika ( nad kołem)
-
Spoty Słupecko - Konińskie
tył -50 chyba a przód -35 czy -45 No to sporo ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- to dopiero początek czekam na wiosne ok jutro zmierzę Ok, dzięki
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jakie masz sprężyny obniżające, ile cm?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Widziałem właśnie ładnie, tylko że na takiej glebie nie przejade na tym wyższym progu zwalniającym (czyt: nie dojade do dziewczyny) Mógłbyś w wolnym czasie zmierzyć ile masz od ziemi do błotnika, przód i tył? Byłbym bardzo wdzięczny
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Najlepiej jakbym się przejechał na gwincie i sam ocenił. Muszę kogoś znaleźć Sprężyn się nie boję, ale jednak nie wiem czy te -30mm nie będzie za mało i dlatego zastanawiam się nad gwintem. Jest jeszcze opcja sprężyn na przód -45 a na tył -50 ale to już też może być nisko, tyle że bardziej komfortowiej niż na gwincie. Ile kolego masz od ziemi do błotnika na gwincie? Ja obecnie mam 68cm przód i 67cm tył.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witam:hi:. Mam pytanie do osób poruszających się na gwincie. Jak się na nim jeździ, jest twardo? Gdybym jechał na drodze w której są połatane dziury to można np jechać 100-120km/h? Czy jednak trzeba jechać wolniej? Poruszanie się takim samochodem po mieście jest utrudnione? Chodzi mi głównie o progi zwalniające, takie mniejsze oraz takie wyższe np na osiedlach. Da się bez problemu przejechać? Chce obniżyć auto i teraz zastanawiam się między sprężynami -30 a gwintem.
-
Jaki kod lakieru felg s-line???????
A gdzie taką farbę można dostać?
-
gra skoki prosba o pomoc
Gre masz w formacie .exe czy posiadasz obraz gry .iso?
-
Jaki kod lakieru felg s-line???????
Też mam te felgi i chciałbym je przemalować. Pomoże ktoś w temacie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Potrzebowałbym czegoś do vaga, możesz kolego podesłać przy czasie jakie masz dokładnie modele, jakie mają parametry, ile gwarancji za poszczególny, jaka cena itd? Ile np za wersje z dyskiem SSD? ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- Ale się przestraszyłem jak to zleciało na samochód :grin::grin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Po ile te laptopy? Dokładny model proszę. Mają gwarancje?
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
Miałem to samo gdy rozładował mi się akumulator. Najprawdopodobniej zawiesił się pływak. Spróbuj na początek zatankować zbiornik.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ok, dzięki
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Witam , zakupiłem moduł SD-2 i chciałbym go podłączyć tak, że gdy włącze światła pozycyjne dzienne zgasną. Jeśli dajmy na to jadę wieczorem na światłach mijania, spali mi się żarówka postojowa to wtedy dzienne się włączą?
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Zimą też poruszasz się na gwincie? Jak podniesiesz maksymalnie auto do góry to ile masz od ziemi do błotnika? Wiesz może?
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Hej :hi:jakie wrażenia z przesiadki na gwint KW Variant v2 ? Dużo spadł komfort? Gwint posiada regulacje twardości? pss. Ładnie się prezentuje
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00