Treść opublikowana przez mateusz16
-
B6 DIVISION
Pisz do użytkownika Tomnik.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gdzie kupie dzisiaj w Poznaniu żarówki postojowe h6w lub oprawki do żarówek w5w?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Jaki musze mieć dokładnie przekaźnik i włacznik? Możesz kolego podać link?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
A jeśli chodzi o mruganie na światłach dziennych to jak to jest? Mrugną dzienne czy xenon? Musze montować jakiś przekaźnik pod moduł SD 2 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Drobne poprawki przy audi oraz wymiana pompki spryskiwaczy reflektorów zakończona. Jestem wykończony, idę spać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Cześć
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
To wielkie dzięki kolego
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Nie mam jeszcze tego modułu, pytam o światła drogowe bo planuje go zakupić a nie chce stracić H7 w drogowych. Lampy były przerabiane z xenon na bi-xenon.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Witam, czy moduł SD 2 działa na tej zasadzie, że odpalamy silnik, światła dzienne (drogowe 30% mocy) zapalają się po 5 sekundach, gdy włączymy światła mijania, w moim przypadku xenon plus, światła dzienne gasną. Natomiast, podczas włączenia świateł drogowych przesłona w soczewce otwiera się, ale czy świeci też żarówka H7 pełną mocą, czy tylko sam xenon plus bez H7 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szerokość - 145cm długość - 110cm
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak tam Majster ? kiedy noworoczna wódka ? Emm.... Przyjade niespodziewanie ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ---------- Ciebie widziałem na orlenie ? Taak, mnie
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
W jakimś motoryzacyjnym kupie ten preparat czy pozostaje allegro?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Już rozumiem, moduł zamówiony u kolegi siemian.
-
B6 DIVISION
Pomoże ktoś? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-upgrade-systemu-pdc-parktronic-czujniki-przodu-zdalne-zalaczanie-97008/index8.html
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Bartek już opanował ten temat. Pozostaje mi kupić 8-kanałowy sterownik. Dzięki wielkie, miło było poznać. ---------- Post dopisany 07-01-2014 at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 20:03 ---------- Witam, dokopałem się do tego sterownika. Zamieszczam zdjęcie, przy sterowniku nie ma żadnej wolnej wiązki żeby podłączyć przód. Do sterownika idą trzy wtyczki. Chyba że błędnie to rozumiem i wystarczy te trzy wiązki podłączyć pod sterownik 8 kanałowy i wtedy uaktywni się też przód. . . . Jak to jest?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)
Przy zaciągnietym recznym i niezapiętych pasach też powinien być dzwięk? Mam tylko dzwięk gdy samochód jest zgaszony i włączone są światła.- Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Przycisk nie działa, nie ma też dzwięku więc wydaje mi się że nie działa- Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
To jeden problem bedzie jutro rozwiązany, a czemu nie działa przód to jak sprawdzić? Gdzie szukać? W ogóle to nie mam podświetlonego przycisku na konsoli.- Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
ok kolego, to podaj mi na PW Twój adres ---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- O to Ci kolego chodziło?- Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
A kiedy mógłbym podjechać?- Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Witam, mam problem ze swoim paktroniciem. Mam czujniki z przodu i z tyłu. Tył działa, lecz gry włączam wsteczny z tego co wiem powinien być jeden sygnał dźwiękowy i zaświecić się dioda na przycisku paktronica a tak sie nie dzieje. Z przodu paktronic nie działa w ogóle. Podłączałem vaga i nie ma żadnych błędów. Od czego i gdzie zacząć poszukiwania?- Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Już to ogarnąłem, działa jak trzeba Dzięki- Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Widze że jedno ramię na czujniku jest za krótkie. Możesz mi kolego podesłać link? Szukam i nie znalazłem nic ciekawego.- Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Numery czujnika się nie zgadzają, pozostaje mi teraz kupić nowy czujnik czy da się to jakoś poskładać? - [ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)