Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz16

  1. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pisz do użytkownika Tomnik.
  2. Gdzie kupie dzisiaj w Poznaniu żarówki postojowe h6w lub oprawki do żarówek w5w?
  3. Jaki musze mieć dokładnie przekaźnik i włacznik? Możesz kolego podać link?
  4. A jeśli chodzi o mruganie na światłach dziennych to jak to jest? Mrugną dzienne czy xenon? Musze montować jakiś przekaźnik pod moduł SD 2 ?
  5. Drobne poprawki przy audi oraz wymiana pompki spryskiwaczy reflektorów zakończona. Jestem wykończony, idę spać
  6. To wielkie dzięki kolego
  7. Nie mam jeszcze tego modułu, pytam o światła drogowe bo planuje go zakupić a nie chce stracić H7 w drogowych. Lampy były przerabiane z xenon na bi-xenon.
  8. Witam, czy moduł SD 2 działa na tej zasadzie, że odpalamy silnik, światła dzienne (drogowe 30% mocy) zapalają się po 5 sekundach, gdy włączymy światła mijania, w moim przypadku xenon plus, światła dzienne gasną. Natomiast, podczas włączenia świateł drogowych przesłona w soczewce otwiera się, ale czy świeci też żarówka H7 pełną mocą, czy tylko sam xenon plus bez H7 ?
  9. szerokość - 145cm długość - 110cm
  10. Jak tam Majster ? kiedy noworoczna wódka ? Emm.... Przyjade niespodziewanie ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ---------- Ciebie widziałem na orlenie ? Taak, mnie
  11. W jakimś motoryzacyjnym kupie ten preparat czy pozostaje allegro?
  12. Już rozumiem, moduł zamówiony u kolegi siemian.
  13. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pomoże ktoś? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-upgrade-systemu-pdc-parktronic-czujniki-przodu-zdalne-zalaczanie-97008/index8.html
  14. Bartek już opanował ten temat. Pozostaje mi kupić 8-kanałowy sterownik. Dzięki wielkie, miło było poznać. ---------- Post dopisany 07-01-2014 at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 20:03 ---------- Witam, dokopałem się do tego sterownika. Zamieszczam zdjęcie, przy sterowniku nie ma żadnej wolnej wiązki żeby podłączyć przód. Do sterownika idą trzy wtyczki. Chyba że błędnie to rozumiem i wystarczy te trzy wiązki podłączyć pod sterownik 8 kanałowy i wtedy uaktywni się też przód. . . . Jak to jest?
  15. Przy zaciągnietym recznym i niezapiętych pasach też powinien być dzwięk? Mam tylko dzwięk gdy samochód jest zgaszony i włączone są światła.
  16. Przycisk nie działa, nie ma też dzwięku więc wydaje mi się że nie działa
  17. To jeden problem bedzie jutro rozwiązany, a czemu nie działa przód to jak sprawdzić? Gdzie szukać? W ogóle to nie mam podświetlonego przycisku na konsoli.
  18. ok kolego, to podaj mi na PW Twój adres ---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- O to Ci kolego chodziło?
  19. Witam, mam problem ze swoim paktroniciem. Mam czujniki z przodu i z tyłu. Tył działa, lecz gry włączam wsteczny z tego co wiem powinien być jeden sygnał dźwiękowy i zaświecić się dioda na przycisku paktronica a tak sie nie dzieje. Z przodu paktronic nie działa w ogóle. Podłączałem vaga i nie ma żadnych błędów. Od czego i gdzie zacząć poszukiwania?
  20. Już to ogarnąłem, działa jak trzeba Dzięki
  21. Widze że jedno ramię na czujniku jest za krótkie. Możesz mi kolego podesłać link? Szukam i nie znalazłem nic ciekawego.
  22. Numery czujnika się nie zgadzają, pozostaje mi teraz kupić nowy czujnik czy da się to jakoś poskładać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.