Treść opublikowana przez mateusz16
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hah, to jest 15km ode mnie i jeszcze na tym nie byłem W tym roku obowiązkowo tam wpadne
- Brak mocy
-
Proszę o pomoc, prośba o analizę logów. Z góry dziękuje
Teraz samochód ciągnie od niskich obrotów. Wykonałem logi, proszę o ocenę. Z góry dziękuje. Podmieniłem N18 i N239 na inne ze sprawnego samochodu. Logi statyczne: Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Pierwszy log 003 zrobiony na starym N239, następne dwa już z nowym N18 i N239 Grupy Basic Settings Grupy: ,003,003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany 11-02-2013 at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 15:23 ---------- Ktoś pomoże w sprawdzeniu logów?
-
Proszę o pomoc, prośba o analizę logów. Z góry dziękuje
Witam, posprawdzałem wężyki i wszystkie są ok. Znalazłem nieszczelność tuż za króćcem od pompy vacum na plastikowej złączce, był otwór wielkości gwoździa. Efektem był twardniejący hamulec po kilkukrotnym wciśnięciu. Usunąłem tą nieszczelność, hamulce są teraz ok, jednak auto w ogóle nie ma mocy. Prędkość jaką mogę osiągnąć to tylko 110km/h, dalej nie reaguje na pedał gazu. Czy powodem tego może być czujnik N75? Odłączyłem wężyk z EGR-a i nie czułem podciśnienia, tak samo jest gdy ściągnę wężyk od gruszki turbiny. Może ktoś doradzić gdzie szukać przyczyny?
-
Proszę o pomoc, prośba o analizę logów. Z góry dziękuje
Jak sprawdzić pompe i gdzie ona się znajduje? EGR spróbuje wyczyścić, wężyki również sprawdze. Co mam zrobić z brakiem sterowania zmiennej geometrii turbiny? Przepraszam, ale jestem zielony w tym temacie i moje pytanie pewnie mogą wydawać się głupie.
-
Proszę o pomoc, prośba o analizę logów. Z góry dziękuje
Prosiłbym żeby się ktoś jeszcze wypowiedział, logi dynamiczne zrobię jak znajdę kogoś z laptopem bo w moim padła bateria. Dzięki wszystkim za pomoc
-
Proszę o pomoc, prośba o analizę logów. Z góry dziękuje
Prośba o analizę logów. Zdarzają się na wolnych obrotach lekkie bujania karoserii. Auto do 2 tyś obrotów jest strasznie mułowate, dopiero od 2 tyś jakby włączał się jakiś dopalacz. Logi statyczne: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy Basic Settings Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
B6 DIVISION
Mi ten uchwyt pasuje i zostaje
-
B6 DIVISION
Witam, ja mam tak telefon Sorki za jakość
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
---------- Post dopisany at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany at 08:04 ---------- a dlaczego ASO ? coś specyficznego chcesz ? Potrzebuje zakupić dwa czujniki, jeden 1K2 945 511 - czujnik światła stopu i drugi 059 919 501 A - czujnik temperatury cieczy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć wszystkim .Z jakiego ASO zamówić części do Audi? Może mi ktoś podać stronke albo jakiś namiar?
-
czujnik temperatury cieczy
Na tej stronie sklep.gajos.com.pl jest za 99,02 zł, to ten? ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ---------- Ten co znajduje się z tyłu silnika, tuż przy ściance grodziowej.
-
czujnik temperatury cieczy
Może mi ktoś podać numer czujnika temperatury cieczy? Silnik 1.9 TDI 130km AVF
-
Auto dziwnie pływa po drodze
Ja mam to samo, czuje że pływa tył. Może to przez opony, mam 205-60-15 i ciśnienie w oponach po 2.3 Czy to dobre ciśnienie na ten rozmiar opon?
-
Załączająca się kontrolka ESP
A mógłby ktoś podać numer tego czujnika?
-
Załączająca się kontrolka ESP
Mam identycznie, mówią że to czujnik pedału hamulca do wymiany. Przynajmniej u mnie po odczytaniu błędów.
-
Komputer na części - gdzie kupować?
Myślę że nie potrzebny jest tak duży dysk twardy, chyba że ktoś pobiera gry i filmy. Ten zasilacz przy takim zestawie jest bym powiedział za mocny. Ja przy takiej konfiguracji mam Thermaltake Smart 550W. Moja konfiguracja: Procesor: Intel i7 2600K 3,4 GHz @4,5 GHz Płyta główna: Asrock Z68 Extreme3 Gen3 Intel Z68 Pamięć RAM: Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9 Karta graficzna: Sapphire ATI Radeon HD7950 3GB DDR5/384bit (ver. OC) Obudowa: Zalman Z9 Plus
-
Komputer na części - gdzie kupować?
Nie kupujcie na allegro gotowych zestawów. Ja polecam coś takiego, kwota mniej więcej 2100zł. MOBO: Asrock P67 PRO3 (B3) CPU: Intel Core i3 2120 GPU: MSI Radeon HD7850 1GB RAM: Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9 PSU: Fortron HEXA 400W CASE: Aerocool PGS Strike-X One lub SilentiumPC Brutus 410 HDD: Seagate Barracuda 500GB SATA3 (ST500DM002)
-
Komputer na części - gdzie kupować?
Już podpowiadam . Ja kupiłem swój komputer na techplanet.pl wystarczy się tam zarejestrować i wybrać poszczególne części, można też wybrać aby podzespoły zostały złożone przez sklep za drobną dopłatą. Mają dosyć tanio, więc polecam. Syn zna się na rzeczy przy doborze podzespołów?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Na tej stronie jest tak, że serwis może pobrać to na swój server i dopiero my pobieramy na dysk lub od razu możemy pobrać na dysk, więc nie trzeba nic czekać. Wystarczy kliknąć i już się pobiera. Dobra, to wszystko w tym temacie. Pozdrawiam
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Praktykuje to od dwóch lat i jakoś nie narzekam. Transfer jest tani, zaglądałeś tam w ogóle kolego?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Trzeba sie zarejestrować na stronie rapids.pl i wykupić transfer, można to zrobić np przez sms-a lub konto bankowe. Na stronie rapids wklejamy link z filmem, najkorzystniej dodawać linki z rapidgator i pobieramy pełną prędkością naszego łącza.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja mam inny sposób na pobieranie filmów. Chętni na PW, no chyba że można tutaj wstawić link do strony i wyjaśnić o co biega.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
W jakiej cenie termostat do Audi A4 B6 1.9 TDI 130KM silnik AVF i AWX ?
-
Zapala się kontrolka
Gdzie mogę kupić taki czujnik? Rozglądałem się na allegro ale są tylko używane.