Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz16

  1. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Proszę Was o pomoc http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon-145322/index8.html#post3991542
  2. Wydaje mi się że ten czujnik jest nieprawidłowo założony..... Jest to czujnik wgl od audi a4 b6? Oczywiście chodzi o przód. Na fisie wyświetla błąd: 1 Fault Found: 01539 - Headlights Not Adjusted 35-00 - -
  3. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Możecie mi wyjaśnić jak działa paktronic przód? Muszę go włączyć przyciskiem na konsoli? Pytam bo mam problem z przodem, nie pali się dioda na przycisku ani nie działają czujniki.
  4. Witam, nie ma ktoś przypadkiem na sprzedaż przetwornicy pod xenon A4 B6? Spaliła mi się i zostałem uziemiony.
  5. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jakim cudem stoi wyżej? no chyba że opony masz wyższe,napisz rozmiar 15 i 17 to się policzy 195/65-15 i 235/45-17 Trzeba ustawiać lampy na nowo po zmianie felgi z 15 na 17 i odwrotnie ?
  6. 195/65/15 i 235/45/17 takie mam rozmiary opon, na tabliczce dla 17 taki właśnie jest. Zawieszenie na obydwu felgach to samo bo dopiero na wiosnę będę obniżał. Więc nie trzeba nic ustawiać ? Pytam bo aktualnie auto stoi na 17 i jutro muszę jechać ustawić lampy, ponieważ pojechały do Gwerty na przerobienie na bix i teraz nie wiem czy zakładać z powrotem na 15 i szykować auto już na zime.
  7. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam wszystkich, mam pytanie. Czy po przesiadce z felg 15 calowych na felgi 17 calowe i odwrotnie (na zime) trzeba ustawiać lampy? Na 17 calowych samochód stoi wyżej bo nie mam jeszcze zamontowanych springów -30mm ?
  8. a jak myślisz, skoro zmienia się wysokość? Myślę że tak, ale wole się upewnić.
  9. Witam wszystkich, mam pytanie. Czy po przesiadce z felg 15 calowych na felgi 17 calowe i odwrotnie (na zime) trzeba ustawiać lampy? Na 17 calowych samochód stoi wyżej bo nie mam jeszcze zamontowanych springów -30mm ?
  10. Kupując springi eibach pro kit trzeba patrzeć na kategorie wagowe? Te springi będą pasowały? Eibach -
  11. Witam, wymieniłem felgi z 15 na 17 cali i chciałbym teraz obniżyć zawieszenie bo straszna koza . Na 15 przód stał od ziemi 68,2cm a Tył 67cm, zawieszenie to 1BA. Co zastosować żeby to jakoś wyglądało? Kategorie wagowe to: tył - 0YH czyli 8 przód - 0JK czyli 10 Zastanawiam się nad springami eibach pro kit -30, ale czy ładnie to usiądzie to nie wiem bo przód stoi wysoko a tył trochę niżej. Zamieszczam zdjęcia na starej i nowej feldze. 15 cali 17 cali
  12. Koledzy, gdzie kupie w przystępnej cenie sprężyny eibach pro kit do Audi a4 b6 1.9 TDI sedan?
  13. Tutaj macie KSW z dźwiękiem: http://aliez.tv/live/3_17099/
  14. Kupiłem dzisiaj używaną, jutro przełożę i zdam relacje.
  15. Witam wszystkich, mam problem z moim audi A4 B6 2003 rok, cieknie maglownica po prawej stronie przy drążku kierowniczym. Moje pytanie brzmi czy mam kupić używkę, regenerowaną czy może nową maglownice? Może ktoś ma namiary na jakąś używkę? Co byście mi doradzili?
  16. Witam wszystkich, mam problem z moim audi A4 B6 2003 rok, cieknie maglownica po prawej stronie przy drążku kierowniczym. Moje pytanie brzmi czy mam kupić używkę, regenerowaną czy może nową maglownice? Może ktoś ma namiary na jakąś używkę w naszych rejonach? Co byście mi doradzili?
  17. Witam , pisałem do Ciebie kolego ale nie odpisujesz. Potrzebuje napinacz paska wieloklinowego do passata B5 1.9 TDI 90KM oraz pasek alternatora, passat posiada klime. Poproszę o wycenę.
  18. Witam , interesowałby mnie napinacz paska wieloklinowego do Passata B5 1.9TDI 90KM 1997 rok, jakiejś dobrej firmy bo zamienniki nie wytrzymują za długo.
  19. Nie ma problemu
  20. Witaj w "klubie" miałem identyczną przygodę miesiąc temu. Musiałem dorobić z długiego śrubokręta specjane narzędzie i otworzyłem za pierwszym razem. Ręką, nogą, z dołu, od góry lepiej sobieodpuść. Pozostaje ściągnięcie grilla od przodu i pchnięcie zatrzasku w lewą stronę, odskoczy i otwierasz. Zerknij tutaj, pacjent A6, ale identyczny zamek co w A4 Sam zamek znajduje się centralnie na masce z przodu, w przednim pasie.---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ---------- Poza tym faktycznie najlepiej jakbyś podjechał do kogoś z B6 i zobaczył sobie na żywo jak to pracuje. Otworzył sobie maskę, zatrzasnął zamek śrubokrętem (łatwo nie będzie) i próbował otworzyć pchając ten cyngiel w lewą stronę. ---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ---------- Faktycznie zamek jest inny niż w B5, jedyną opcją znaleźć kogoś z B6 kto poświęci Ci 5 minut i opanujesz temat. Chociaż nie zazdroszczę, bo ja katowałem dziadostwo z 3h po omacku, aż w końcu pojechałem do drugiej B5, dorobiłem patent i zamek strzelił za pierwszym razem. ---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ---------- btw. sprawdź jeszcze na początku czy przypadkiem linka nie wypięła się przy cięgnie pod kolumną kierowniczą? Tam gdzie masz rączkę do otwierania maski, raz też miałem taki przypadek i obeszło się bez zabawy przy masce. Powodzenia ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ---------- Udało się, podjechałem do znajomego który też ma B6 i dorobiłem drut którym poodciągałem zatrzaski od grilla i następnie odkręciłem trzy śruby zamka i maska podniosła się do góry.
  21. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam koledzy, może mi ktoś zrobić zdjęcie zamka maski, potrzebuje go bardzo pilnie ponieważ wypieła mi się linka i nie moge otworzyć maski, próbuje ręką od spodu auta, ale najlepiej by było jakbym miał dokładniejsze zdjęcie gdzie, przy czym ten zamek się znajduje. Patrzyłem na allegro ale najlepiej by było jakby ktoś zrobił fotke jak to leży na samochodzie. Pomóżcie
  22. Witam koledzy, może mi ktoś zrobić zdjęcie zamka maski, potrzebuje go bardzo pilnie ponieważ wypieła mi się linka i nie moge otworzyć maski, próbuje ręką od spodu auta, ale najlepiej by było jakbym miał dokładniejsze zdjęcie gdzie, przy czym ten zamek się znajduje. Patrzyłem na allegro ale najlepiej by było jakby ktoś zrobił fotke jak to leży na samochodzie. Pomóżcie
  23. Można prosić o cenę i zdjęcia listw s4? Rozumiem że do sedana podejdą? mail: [email protected]
  24. Witam, możecie mi koledzy polecić jakiś sprawdzony warsztat gdzie wymienią mi rozrząd? Okolice Wrześni, Jarocina. Orientuje się też ktoś ile będzie mnie kosztowała robocizna?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.