Treść opublikowana przez mateusz16
-
B6 DIVISION
Proszę Was o pomoc http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon-145322/index8.html#post3991542
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Wydaje mi się że ten czujnik jest nieprawidłowo założony..... Jest to czujnik wgl od audi a4 b6? Oczywiście chodzi o przód. Na fisie wyświetla błąd: 1 Fault Found: 01539 - Headlights Not Adjusted 35-00 - -
-
B6 DIVISION
Możecie mi wyjaśnić jak działa paktronic przód? Muszę go włączyć przyciskiem na konsoli? Pytam bo mam problem z przodem, nie pali się dioda na przycisku ani nie działają czujniki.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, nie ma ktoś przypadkiem na sprzedaż przetwornicy pod xenon A4 B6? Spaliła mi się i zostałem uziemiony.- B6 DIVISION
a jakim cudem stoi wyżej? no chyba że opony masz wyższe,napisz rozmiar 15 i 17 to się policzy 195/65-15 i 235/45-17 Trzeba ustawiać lampy na nowo po zmianie felgi z 15 na 17 i odwrotnie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
195/65/15 i 235/45/17 takie mam rozmiary opon, na tabliczce dla 17 taki właśnie jest. Zawieszenie na obydwu felgach to samo bo dopiero na wiosnę będę obniżał. Więc nie trzeba nic ustawiać ? Pytam bo aktualnie auto stoi na 17 i jutro muszę jechać ustawić lampy, ponieważ pojechały do Gwerty na przerobienie na bix i teraz nie wiem czy zakładać z powrotem na 15 i szykować auto już na zime.- B6 DIVISION
Witam wszystkich, mam pytanie. Czy po przesiadce z felg 15 calowych na felgi 17 calowe i odwrotnie (na zime) trzeba ustawiać lampy? Na 17 calowych samochód stoi wyżej bo nie mam jeszcze zamontowanych springów -30mm ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jak myślisz, skoro zmienia się wysokość? Myślę że tak, ale wole się upewnić.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam wszystkich, mam pytanie. Czy po przesiadce z felg 15 calowych na felgi 17 calowe i odwrotnie (na zime) trzeba ustawiać lampy? Na 17 calowych samochód stoi wyżej bo nie mam jeszcze zamontowanych springów -30mm ?- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Kupując springi eibach pro kit trzeba patrzeć na kategorie wagowe? Te springi będą pasowały? Eibach -- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam, wymieniłem felgi z 15 na 17 cali i chciałbym teraz obniżyć zawieszenie bo straszna koza . Na 15 przód stał od ziemi 68,2cm a Tył 67cm, zawieszenie to 1BA. Co zastosować żeby to jakoś wyglądało? Kategorie wagowe to: tył - 0YH czyli 8 przód - 0JK czyli 10 Zastanawiam się nad springami eibach pro kit -30, ale czy ładnie to usiądzie to nie wiem bo przód stoi wysoko a tył trochę niżej. Zamieszczam zdjęcia na starej i nowej feldze. 15 cali 17 cali- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Koledzy, gdzie kupie w przystępnej cenie sprężyny eibach pro kit do Audi a4 b6 1.9 TDI sedan?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tutaj macie KSW z dźwiękiem: http://aliez.tv/live/3_17099/- Cieknie maglownica
Kupiłem dzisiaj używaną, jutro przełożę i zdam relacje.- Cieknie maglownica
Witam wszystkich, mam problem z moim audi A4 B6 2003 rok, cieknie maglownica po prawej stronie przy drążku kierowniczym. Moje pytanie brzmi czy mam kupić używkę, regenerowaną czy może nową maglownice? Może ktoś ma namiary na jakąś używkę? Co byście mi doradzili?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam wszystkich, mam problem z moim audi A4 B6 2003 rok, cieknie maglownica po prawej stronie przy drążku kierowniczym. Moje pytanie brzmi czy mam kupić używkę, regenerowaną czy może nową maglownice? Może ktoś ma namiary na jakąś używkę w naszych rejonach? Co byście mi doradzili?- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam , pisałem do Ciebie kolego ale nie odpisujesz. Potrzebuje napinacz paska wieloklinowego do passata B5 1.9 TDI 90KM oraz pasek alternatora, passat posiada klime. Poproszę o wycenę.- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam , interesowałby mnie napinacz paska wieloklinowego do Passata B5 1.9TDI 90KM 1997 rok, jakiejś dobrej firmy bo zamienniki nie wytrzymują za długo.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie ma problemu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witaj w "klubie" miałem identyczną przygodę miesiąc temu. Musiałem dorobić z długiego śrubokręta specjane narzędzie i otworzyłem za pierwszym razem. Ręką, nogą, z dołu, od góry lepiej sobieodpuść. Pozostaje ściągnięcie grilla od przodu i pchnięcie zatrzasku w lewą stronę, odskoczy i otwierasz. Zerknij tutaj, pacjent A6, ale identyczny zamek co w A4 Sam zamek znajduje się centralnie na masce z przodu, w przednim pasie.---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ---------- Poza tym faktycznie najlepiej jakbyś podjechał do kogoś z B6 i zobaczył sobie na żywo jak to pracuje. Otworzył sobie maskę, zatrzasnął zamek śrubokrętem (łatwo nie będzie) i próbował otworzyć pchając ten cyngiel w lewą stronę. ---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ---------- Faktycznie zamek jest inny niż w B5, jedyną opcją znaleźć kogoś z B6 kto poświęci Ci 5 minut i opanujesz temat. Chociaż nie zazdroszczę, bo ja katowałem dziadostwo z 3h po omacku, aż w końcu pojechałem do drugiej B5, dorobiłem patent i zamek strzelił za pierwszym razem. ---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ---------- btw. sprawdź jeszcze na początku czy przypadkiem linka nie wypięła się przy cięgnie pod kolumną kierowniczą? Tam gdzie masz rączkę do otwierania maski, raz też miałem taki przypadek i obeszło się bez zabawy przy masce. Powodzenia ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ---------- Udało się, podjechałem do znajomego który też ma B6 i dorobiłem drut którym poodciągałem zatrzaski od grilla i następnie odkręciłem trzy śruby zamka i maska podniosła się do góry.- B6 DIVISION
Witam koledzy, może mi ktoś zrobić zdjęcie zamka maski, potrzebuje go bardzo pilnie ponieważ wypieła mi się linka i nie moge otworzyć maski, próbuje ręką od spodu auta, ale najlepiej by było jakbym miał dokładniejsze zdjęcie gdzie, przy czym ten zamek się znajduje. Patrzyłem na allegro ale najlepiej by było jakby ktoś zrobił fotke jak to leży na samochodzie. Pomóżcie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam koledzy, może mi ktoś zrobić zdjęcie zamka maski, potrzebuje go bardzo pilnie ponieważ wypieła mi się linka i nie moge otworzyć maski, próbuje ręką od spodu auta, ale najlepiej by było jakbym miał dokładniejsze zdjęcie gdzie, przy czym ten zamek się znajduje. Patrzyłem na allegro ale najlepiej by było jakby ktoś zrobił fotke jak to leży na samochodzie. Pomóżcie- A4 B6 by P-U-M-A
Można prosić o cenę i zdjęcia listw s4? Rozumiem że do sedana podejdą? mail: [email protected]- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, możecie mi koledzy polecić jakiś sprawdzony warsztat gdzie wymienią mi rozrząd? Okolice Wrześni, Jarocina. Orientuje się też ktoś ile będzie mnie kosztowała robocizna? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00