Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz16

  1. Powitać , Gracjan Ci wspomniał o forum? Furka ładnie się prezentuje.
  2. Witam:hi:, mam do Was takie pytanko, otóż w audi a4 B6 2003r po włączeniu zapłonu (przekręceniu kluczyka) załącza się wentylator klimatyzacji. Czy to normalne?
  3. Młody Ci powie i kit.... hehe żartuje Dzięki i pozdro.
  4. Nie dam Wam spokoju, dopóki mnie nie dopiszecie (PC nick: matim922)
  5. Możecie mnie dopisać?? Nick: matim922 wersja PC Lepiej uzbieraj kase i kup przynajmniej 560 Ti lub HD 7850
  6. No dzięki, w komputroniku mają drogo. Poszukam coś innego.
  7. No sorry, ale może mi ktoś powiedzieć jak można kogoś oszukać przez otomoto? Przecież, żeby kupić dany przedmiot trzeba przyjechać, obejrzeć.
  8. Hehe Zawsze coś tam opuszczę. Na ile byś go cenił?
  9. Proszę zapoznać się z regulaminem forum - Musashi
  10. Witam wszystkich, mogę Wam tutaj pokazać ogłoszenie mojego skutera? Może byście popytali czy ktoś nie chce kupić...
  11. Możecie mi złożyć komputer do 3500zł? Monitor i dysk mam.
  12. Dopiszcie mnie: matim922 PC
  13. mateusz16 odpowiedział(a) na SkOs temat w Audi A4 B5
    Te drugie lampy co podał Mario82A4 podejdą bez rezania do mojej A4? Czy trzeba coś ciąć?
  14. Pasek ma ustawione na 0 i muł, a audi miał na 1 i czułem moc. Teraz ma mi kolo przestawić na 0. Boję się że strace moc.
  15. Cześć wszystkim, co powiecie na temat przestawionego rozrządu o jeden ząbek? Tutaj http://postimage.org/image/wxqkuefor/ w miejsce 0 była 1. Samochód zachowywał się normalnie, spalanie w normie. Jadąc pasatem 90km a moim audi 110km czułem znaczną różnice mocy na korzyść audi. Teraz mechanik ma ustawić na 0. Jakie przewidujecie skutki? Dodam, że auto dymiło trochę na taki niebieskawy kolorek. Do wymiany jest też uszczelka pod pokrywą zaworów, ponieważ było pełno oleju na rozrządzie.
  16. Zapytaj w wulkanizacji na Paderewskiego... Dzięki jutro zobacze....
  17. Część, wiecie może czy we Wrześni kupie gdzieś felgi stalowe do audi rozmiar 15?
  18. Dziś widziałem o godzinie 9.30 audi B5 czarny avant na PPL bodajże 75** w Tomicach, klubowe ramki Kierował starszy pan
  19. Nie chce zrobić szału, tylko żeby był bass bo z seryjnych głośników to nie wiele go jest.
  20. No nie wiem, miałem na myśli np taki zestaw...http://allegro.pl/jbl-gt5-12-b-carpower-hpb-602-kable-gratisyjbl-i1850729110.html
  21. Sorry że tak się wpinam w temat, ale myślę że nie ma sensu tworzyć nowego tematu. Mam takie pytanko, czy można kupić jakiś sensowny zestaw (wzmak i subwoofer) do kwoty 500 zł?
  22. A co powiecie na temat M-TECH LEGEND II? Lepszy od lafayette atena?
  23. Trochę za drogi zestaw.
  24. To jeśli nikt się więcej nie wypowie na temat radia, możecie mi polecić coś dobrego? Cena z anteną niech nie przekracza 450zł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.