Treść opublikowana przez mateusz16
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na jaki kolor pomalować zaciski hamulcowe w srebrnym aucie?
-
Polecane opony letnie
Dlaczego sie zesrała?
-
Opony 235x45x17 vs 225x45x17
To może 205/50 r17 ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A jest jakaś gotowa farba srebrna do felg aluminiowych?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
W koninie na torowej są 2 mieszalnie a na jaki kolor będziesz malował ? Srebrny, kod lakieru mam 1H7. W jakich cenach dorabiają farby?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Siemanko wszystkim Wie ktoś gdzie mogę w Koninie lub Kole kupić farbę do felg? Chce odmalować swoje 17- calowe felgi.
-
Nastawienia zawieszenia A4 B6 2001-2004 sedan avant
http://www.a4-klub.pl/archiwum/rozne/SiA.pdf
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Amortyzatory tego nie wytrzymają. Szybko się skończą. ---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ---------- Na razie zdjęcia na zimówkach. Gdy założę letnie zamieszczę fotki. 1BA----->Eibach Pro Kit -30mm (amortyzatory 1BA) Przed: http://i.imgur.com/KM5CwHS.jpg http://i.imgur.com/mgE3XZ3.jpg Po: http://i.imgur.com/Jg4t8lb.jpg http://i.imgur.com/PnIIif7.jpg A jak na tych sprezynach duzo twardsze auto? Auto jest sztywniejsze, ale bez przesady. Lepiej mi się jeździ niż na 1BA. Eibachy fajnie wybierają nierówności, auto trzyma się drogi. Na 1BA wybijało na nierównościach. Nie byłem pewny czy w moim przypadku założenie pro kit -30 coś pomoże, przód stał wyżej niż tył, widać to dobrze na zdjęciach powyżej. Długo się zastanawiałem nad wymianą ale teraz wiem że mogłem to zrobić duużo wcześniej.
-
Proszę o analizę logów
To się wiążę z dużymi kosztami
-
Proszę o analizę logów
Czyli co mam zrobić, sprawdzić itd?
-
Nastawienia zawieszenia A4 B6 2001-2004 sedan avant
Śrubami regulacyjnymi. Tą od kąta pochylenia widać w górnym prawym rogu zdjęcia (niebieskie kółko) natomiast od zbieżności jest śruba którą widać pomiędzy stabilizatorem a zaciskiem (zielone kółko). https://lh5.googleusercontent.com/-W6uhso9BrUc/UxRRojViVOI/AAAAAAAAS68/nTu8U1PkirI/s640/IMG_9748-_tn.jpg Śruba zaznaczona zielonym kółkiem to śruba od amortyzatora Od zbieżności znajduje się w tym miejscu (czarne strzałki):
-
Proszę o analizę logów
Dopiero co wyjeździłem pełen zbiornik z preparatem. "Modyfikacja zrobiona z głowa" tzn że auto ma chipa?
-
Proszę o analizę logów
Witam :hi:Proszę o analizę logów. logi statyczne: Basic settings Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy normalne: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 014 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM logi dynamiczne: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Nastawienia zawieszenia A4 B6 2001-2004 sedan avant
Dzięki kolego
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ja jestem zadowolony. Na stalówkach jest ET 45, może dlatego tak to wygląda, koło jest schowane.
-
Jaki kolor alufelg 17" s-line?
kod lakieru to 1h7
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Amortyzatory tego nie wytrzymają. Szybko się skończą. ---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ---------- Na razie zdjęcia na zimówkach. Gdy założę letnie zamieszczę fotki. 1BA----->Eibach Pro Kit -30mm (amortyzatory 1BA) Przed: Po:
-
Naprawa po wymianie springów
1BA----->Eibach Pro Kit -30mm (amortyzatory 1BA) Przed: Po:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co było powodem straty mocy?
-
Naprawa po wymianie springów
Wczoraj skończyłem wymianę springów eibach pro kit -30. Jutro wstawie zdjęcia przed i po.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wymień sobie sam kolego. Ja wczoraj skończyłem, tylko że wymieniałem też wahacze z przodu. Auto siadło równo, wcześniej tył był niżej. Jutro jade na geometrie.
-
Nastawienia zawieszenia A4 B6 2001-2004 sedan avant
Która to ta śruba od zbieżności?? Możesz kolego mi ją zaznaczyć?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Myślę właśnie nad 205/50-17 lub 215/50-17. Nie wiem które wybrać Boje się że na 205 będę musiał więcej uważać na felge, komfort raczej by był. Nie rzucało by tak na koleinach. Obecnie mam zimówki 205/55-15 i nie rzuca. Znowu w 215 obawiam się rzucania na koleinach.... Co tu zrobić żeby być zadowolonym? Możecie mi polecić kogoś kto dobrze ogarnie zbieżność i geometrie kół? Wymieniałem komplet sprężyn, wahacze przód oraz był odkręcany z tyłu amortyzator i górny wahacz. Więc trzeba ustawić przód i tył. Preferowałbym okolice Wrześni. Ja robię autko na Kaliskiej , tzn. wjazd jest od Żagańskiej - mogę polecić śmiało , geometrię ogarną bardzo dobrze a jeden z właścicieli sam ma B6. Jak w okolicach Miłosławia to mogę polecić Bosch Service w Białym Piątkowie. Jestem umówiony w Kołaczkowie na sobote. Zobaczymy jak to ustawią.... ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- Myślę właśnie nad 205/50-17 lub 215/50-17. Nie wiem które wybrać Boje się że na 205 będę musiał więcej uważać na felge, komfort raczej by był. Nie rzucało by tak na koleinach. Obecnie mam zimówki 205/55-15 i nie rzuca. Znowu w 215 obawiam się rzucania na koleinach.... Co tu zrobić żeby być zadowolonym? Możecie mi polecić kogoś kto dobrze ogarnie zbieżność i geometrie kół? Wymieniałem komplet sprężyn, wahacze przód oraz był odkręcany z tyłu amortyzator i górny wahacz. Więc trzeba ustawić przód i tył. Preferowałbym okolice Wrześni. Przy 15tkach powinieneś mieć profil 60 a nie 55. 55 ma o 4,62% mniejszy obwód, a profil 60 tylko 1,2%. Jeśli chodzi o 17tki to też lepiej dopasowany jest profil 45 (-1,47%) choć różnica nie jest duża bo przy 50 (+1,9%). Wiadomo że jak będzie lekki naciąg to na fele trzeba uważać, ale czy to aż taki duży problem? Wystarczy nie pchać się na maksa pod krawężniki. Nie ma problemu żeby uważać na fele. Nie pcham się na dziury itd. Tylko czy 205/50-17 będzie przyzwoicie wyglądała? Profil 50 mnie nie przeraża ale ta szerokość opony Mam 55 profil opony aktualnie bo to zimówki i takie koła były założone na poprzednim aucie które kupiłem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Myślę właśnie nad 205/50-17 lub 215/50-17. Nie wiem które wybrać Boje się że na 205 będę musiał więcej uważać na felge, komfort raczej by był. Nie rzucało by tak na koleinach. Obecnie mam zimówki 205/55-15 i nie rzuca. Znowu w 215 obawiam się rzucania na koleinach.... Co tu zrobić żeby być zadowolonym? Możecie mi polecić kogoś kto dobrze ogarnie zbieżność i geometrie kół? Wymieniałem komplet sprężyn, wahacze przód oraz był odkręcany z tyłu amortyzator i górny wahacz. Więc trzeba ustawić przód i tył. Preferowałbym okolice Wrześni.
-
Wymiana tulei tylnej belki
Z przodu miałem małe luzy na kilku wahaczach, to pewnie przez nie pukało. Dzisiaj wymieniłem jedna sprężynę z tyłu bo więcej zrobić nie zdążyłem. Widze że mam luzy na mocowaniu stabilizatora, te dwie gumy co są po prawej i lewej stronie. Jak je wymienić i gdzie je dostane?