Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz16

  1. Webasto nie pracuje jak powinno. Podpiąłem się do pinu 10 w kostce D. Włączam webasto i zaczyna pracować przez około 7 minut, a później nic się nie dzieje..... Co mam sprawdzić? Webasto działa
  2. Webasto nie ori. Mam pytanie, jeśli ustawie temperaturę na klimatroniku na HI, nawiew na pełną prędkość i rozgrzeje auto do 90 stopni na zegarze to zbiorniczek od płynu chłodniczego i węże które od niego wychodzą mają być zimne? Bo podczas montażu webasta wyleciało mi trochę płynu i później dolałem i rozgrzałem silnik ale jak już mówiłem zbiorniczek i węże idące od niego są zimne.... Tak ma być?
  3. Już zamówiłem Pod który pin mam się podłączyć do klimatronika żeby webasto włączało nawiew?
  4. A można przewiercić otwór i wcisnąć na ciasno wężyk? Czy zbiornik musi być szczelnie zamknięty?
  5. Czerpak kosztuje 140zł. Troche drogo.
  6. Jak wpiąć się w zbiornik paliwa?
  7. Jestem po wymianie tarczy sprzęgła, docisku, łożyska oporowego oraz skrzyni na HCK z 2007 roku. Teraz jest wszystko ok
  8. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    napisz do kolegi Mario on Ci wytłumaczy Kolega Mario nie wchodzi za często na forum z tego co widzę. http://a4-klub.pl/index.php?/user/13314-uhu2/ pisz do Zbycha jak nieori webasto to pomoze choc z ori tez pewnie ogarnie Pisałem, ostatnio był 2 listopada
  9. Witam, mam audi a4 b6 1.9TDI AVF 2003 rok. Chciałbym się dowiedzieć czy climatronic można załączyć plusem? Pytam bo chciałbym zamontować webasto, więc muszę zasilić +12V wentylator w aucie.
  10. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    napisz do kolegi Mario on Ci wytłumaczy Kolega Mario nie wchodzi za często na forum z tego co widzę.
  11. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Przymierzam się do kupna webasto. Mam na oku Thermo top C. Warto brać za 1600zł? Koleś mówi że kompletne. Jest też pilot z centralką i zegar. Wypowie się ktoś?
  12. Jeden kolega z forum ma na sprzedaż webasto i może je zamontować ale mam do niego 450km.
  13. Okolice Pyzdr, Września 30km, do Poznania 90km.
  14. Szukam kogoś bliżej co by zamontował webasto bo jak mam jechać w jedną stronę 450km to już trochę daleko.
  15. Witam Znacie kogoś kto montuje webasta?
  16. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto Ci kolego będzie montował?
  17. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    yyyy coś nie tak napisałem?
  18. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, wiecie może kto się zajmuje zamontowaniem Webasto do audi a4 b6 1.9 TDI?
  19. Jestem ponownie, do wymiany jest tarcz , docisk sprzęgła i łożysko oporowe. Ale mechanik powiedział że problemem niewchodzących biegów nie jest sprzęgło. Mówi że do wymiany będzie skrzynia.
  20. Witam, potrzebuje numery łapy poduszki skrzyni biegów, dwóch cięgien zmiany biegów i śruby łączące silnik ze skrzynią od Audi A4 B7 2.0TDI BRD 170KM.
  21. Też słysze ciche wycie przy predkości 90km/h i wzwyż. Tylko czy to skrzynia? Nie wiem. Gdy włacze wsteczny i cofam to słychać taki wyjący dźwięk jak w samochodach benzynowych. Dzisiaj auto jedzie do mechanika. Zobacze co powie i dam znać jak wygląda sytuacja. Mechanik chce wywalać skrzynie żeby sprawdzić w jakim stanie jest sprzęgło. Czy sprzęgło z BRD podejdzie P&P do mojego AVF bo mechanicy nie mają o tym pojęcia....? Odpowie ktoś?
  22. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok
  23. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zakładasz kolego kompletne sprzęgło BRD?? Pasuje ono bez problemu do AVF?
  24. Komplet czyli: koło dwumasowe, tarcza sprzęgła, docisk sprzęgła, śruby, łożysko oporowe??
  25. Witam Potrzebna wycena kompletnego sprzęgła do Audi a4 b6 1.9TDI 130km AVF, manual. Słyszałem też że do AVF podejdzie też sprzęgło od BRD.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.