Treść opublikowana przez pocas
-
B8 TrOOOOp
Aaaa. Adam Słodowy mówisz? ale ktoś tu kiedyś zapodawał link do żarówek, które działały bez żadnych oporników.
- B8 TrOOOOp
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Widziałem ostatnio S4 z Audi Exclusive. Mało co się nie posrałem jak to tam wszystko ładnie wyglądało. Więc postanowiłem na dobry początek zakupić satynowe guziki, które zresztą już miałem w B6. Kolejny etap boczki i podsufitka w alcantarze.
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Odpisałem na pm, ale tutaj też dam. Seryjnie wyszło 320KM. Na razie obstawiamy kanały ssące. Bartek, Ty to chyba lubisz kolor niebieski, co? Najpierw Sepang potem Frozen Blue. To czemu Prosiak był srebrny?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Niestety żadnej różnicy na seryjnym wydechu... oprócz tego że auta w ogóle nie słychać :doh: Jednak milltek robił robotę Teraz zabierzemy się za wyciągnięcie całego silnika i szukaniu przyczyn element po elemencie, a potem wydech od MG. Trzeba działać ; )
-
Nie można odpalić na zimnym silniku.
Mówiłem
-
B8 TrOOOOp
Zakodowane masz to u siebie? Widać różnice?
-
B8 TrOOOOp
Może to ktoś skomentować? stemei.de .VCDS Codierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Autobahnlicht - VCDS Codierungen, Webdesign Da się takie coś u nas w B8 odpalić? Jak rozumiem jest to sterowanie wiązką światła w zależności od drogi po której się jedzie. Ale tu chyba musi być czujnik pod HBA? Dobrze kombinuje? Dobra, widzę. Żadne czujniki. Zależy od prędkości.
-
PB World Natural Look i zonk
Korzystałem ostatnio z tego 4NANO PREDATOR 1L - APC - ShowCarShine - Detailing Shop bardzo przyjemnie się pieni. Widać od razu jak zaczyna pracować
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
To ile Ci tego gazu pali?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Wygląda nie najlepiej sit! wydało się :grin::grin:
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Żeby było śmiesznie. To jest tylko połowa
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Ori wydech już czeka w Compsporcie. Zobaczymy czy coś pomoże. Cała w nim nadzieja Już 44444. Jak ten czas szybko leci
-
PB World Natural Look i zonk
Tylko ostrożnie z tym APC! Jak miałeś taką wpadkę z NL to poczytaj o proporcjach dawkowania APC. Żebyś farby nie ściągnał
-
Doposażenie Audi A4 B8 w Audi Hold Assist (AHA)
Wg majstra. Piny są odpowiednio wpięte.
-
[ALL B5] Audi S4
Pytanie z innej beczki. Robiłeś pomiary RaceLogic'em?
-
Doposażenie Audi A4 B8 w Audi Hold Assist (AHA)
Taka sytuacja. Mam na wlepcę 1AT, moja pompa to 8K0 614 517 BJ. Kable wszystkie pociągnięte od ABS'u, zasilanie wzięte od zapalniczki (czerwony kabelek, prawda ) . Schody zaczynają się na kodowaniu. Nie mamy podpowiedzi w VCDS więc robimy tak jak u Grześka. 01001101. Po tym zabiegu mam choinkę. Błędy zawieszania, servotronica, mechanizmu różnicowego i kontroli ciśnienia, a AHA jak nie działał tak nie działa
-
B8 TrOOOOp
Szkoda że się nie zgadaliśmy. Byłem parę dni temu w Tczewie oglądać Biedronkę. Te wysoko tonowe to też Audio Gladen czy ori B&O? Jak instalacja tego przebiega? Pod obecną wiązkę się wpinasz? Na zdjęciu widzę zwrotnicę, tak? Wymagana? Mam zerowe pojęcie o car audio... Audio System Gladen RS 130 3Ohm Premium Wrocław (3748797213) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to jest to? Jeszcze jedna rzecz. Co z tyłem. Też robiłeś?
-
B8 TrOOOOp
Czy ktoś z obecnych kombinował coś z głośnikami do B8? Mam teraz to marne Audi Sound System. B&O ostatecznie mnie nie porwał. Jak wygląda podłączenie pod MMI normalnego wzmaka + głośników?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Na ile pewna jest ta sprawa z VATem? Z tego co słyszałem to na razie tylko lekkie rozmowy. Nic konkretnego. Co do paliwa to chyba pół vatu można odliczyć, nie cały. To samo dotyczy części.
-
B8 TrOOOOp
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
trójka wskoczyła pare dni temu, a oficjalnie jestem bezrobotny... Bezrobotny albo umowa "śmieciowa". Zawsze pod górę- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Potrzebujesz też skan PITa?- [B8 ALL] A4 stylizacja s4 a trzeba sie pochwalić poprawione zdjecia :P
Rzucili sie handlarze na człowieka! Jak dla mnie git, ale jak już stylizujesz na eSe to koniecznie dwie ruły muszą być.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jeszcze ori moduł gps... :decayed: - AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE