Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. Najlepiej od razu kupić T5 Multivan albo jeszcze coś większego Bez przesady - 3 dzieci to nie 3 rosłych facetów. Dlatego rozglądam się za SUV'em ale w miarę ekonomicznym Nie pitol Jedź do Porsche i oglądaj Cayenne. Może nie ma takich wodotrysków, ledów i innych wiatrów co BMW albo Mercedes, ale jest sto razy lepiej wykończone. Tylko nie bierz zielonego Za bardzo nie widzę porównania między Touragiem a Q7. To tak jak postawić Paska i A4 obok siebie i porównać. Zupełnie inna klasa aut. W Cayenne rozjechała mnie możliwość konfiguracji samochodu. Na pytanie czy obszywać kratki wlotu nawiewu skóra postanowiłem wyjść z salonu by nie ryknąć śmiechem
  2. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  3. U mnie wszystko gra. Mam tylko dość duży problem z tunerem tv. Po urlopie sobie zadzwonię do vns media i się coś dowiem Sent from my iPad using Tapatalk ---------- Post dopisany 19-11-2013 at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 17:23 ---------- Najnowszy gadżet na pokładzie - tuner Tv. Teraz niestraszne mi stanie w korkach
  4. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przycisk wyciągnięty. To akurat wiem. Gałka nachodzi na drążek może z parę milimetrów. Potem jest już opór. Grzesiek! Pomóż
  5. eee no dobra ;] Racja
  6. Co masz za naklejkę na nadkolu? Supercharged? :grin:
  7. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzisiaj postanowiłem zmienić sobie gałke od s-tronica na poliftową z perforowaną skórą, ale... nie udało mi się Nie mogę nowej gałki na pręt nawet na 5mm nabić. Jest jakiś haczyk w tym?
  8. W takich sytuacjach zawsze sobie wyobrażam co mówią kierowcy do siebie jak jadą. "pacz kur.... ma eSe a jeździć nie umie!" Jeszcze jest jeden typ kierowców "nie zjadę". Wracałem ostatnio z Krakowa i pół trasy na Częstochowę VW Vento VR6 udowadniało że absolutnie nie ma potrzeby zjechania pomimo tego że ktoś za nim jedzie szybciej.
  9. O Boże Boże Bożenko. Nie dopatrzenie
  10. Pewnie nie raz było gadane... Szymon, czemu nie robisz softu do tego diabła? Realnie 500KM można wyciosać.
  11. Środkowa puszka jest dość duża i nisko umieszczona. Wygląda jakby zderzyła się z czołgiem. Możliwe że zmieniła się kompresja na wydechu. Stąd te problemy. Silnik z kompresorem działają jak wolnossące. Także tu nie może być mowy o żadnych przelotach. milart - wydech jest Miltek, więc nie seryjny. Dolot carbonowy APR, z lub bez. Różnica 2-3KM. Błąd pomiarowy. Luzów nie ma bo to nie turbo tylko kompresor Wartość na silniku - wszystko w normie. Dziś miałem problemy z jedną cewką. Jadę do CS wieczorem na wymianę.
  12. Tyle że na tym samym modelu wydechu S4 zrobiła 430KM. Coś się zdupczyło w środku. Plecionki w tragicznym stanie. Będziemy działać. Dla spokoju też wymienię sobie świece.
  13. Na razie to mam żałobę. Wróciłem właśnie z CompSportu z wynikiem 370KM i diagnozą że coś nie dobrego stało się z moim wydechem (prawdopodobnie) :facepalm:
  14. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Klakson No bez przesady. Taka szpara?? Tylko że tam nie ma żadnego ruchu po wciśnięciu airbaga.
  15. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Druty weszły. Zahaczyły się, ale poduszka miała jeszcze z pół cm luzu. https://www.dropbox.com/s/ejtds8eh91m7xxh/2013-11-06%2021.18.44.jpg
  16. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czekaj, mamy chyba różnych dilerów ;] Przecież dałem zdjęcia dwóch różnych poduszek. Właśnie od tyłu.
  17. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tył kierownicy? link do kierownicy KIEROWNICA SKÓRA ŁOPATKI CHROM AUDI RS5 A5 S5 8T0 (3593735832) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  18. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kliknij proszę w linka. Dropbox ma jakies problemy z generowaniem linka, który by był widoczny na forum.
  19. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Doszła dziś do mnie druga poduszka i znów nie pasuję do kiery. Ustalmy coś kur.. ;] Mam taką kierownicę: https://www.dropbox.com/s/7bngn5avdlti8xn/2013-11-06%2020.45.20.jpg i takie poduszki: https://www.dropbox.com/s/np9xkaipk2f44j3/2013-11-06%2020.44.26.jpg ta w ogóle nie pasuje, jest za duża. https://www.dropbox.com/s/ibdpzzdr8hqftpk/2013-11-06%2020.44.55.jpg Ta wygląda ok, ale nie dochodzi do końca obudowy kierownicy. Może ta będzie dobra? AUDI A3 S3 A4 S4 A5 S5 Q3 A6 S6 Q7 AIRBAG AIR BAG (3623002736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  20. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przeszkadza. Dlatego najlepszym wyjściem by była dla mnie zmieniarka. Ale jak już jest ten dysk to można go wykorzystać. System audio w B8 jest dość słaby. Jeździłem jakiś czas S-maxem z 2012 roku. Pomijając KAPITALNE nagłośnienie. To jeszcze parowanie tel z BT. Bajka. Spotify działało z poziomu samochodu.
  21. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po tego że mam cały schowek płyt A zgrywanie trwa wieki...
  22. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli temat zmieniarki został zamknięty
  23. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Idiots guide needed: getting music from CD onto jukebox?? - A5_OC dobrze rozumiem? Można VCDS zmusić MMI do zgrania CD na hdd? ok, już mam Enable Import CDs to MMI's HD [Hidden menu] -Main/Diagnose/Settings -Import Media Set to 4 of 4 "Copy/Ripping"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.