Treść opublikowana przez pocas
-
Spociki Łódzkie
Ej wlasnie kurfa. Czemu ja nie mam takich emotów jak Wy?
-
B6 DIVISION
Takie też mam. Troszkę inne dlatego nie pasują. Nie wrzucałem zdjęcia bo przy w tych to w ogóle jest dramat...
-
Spociki Łódzkie
Zawsze mnie martwi ta zielona lampka obok Twojego nicka... ;] Wiem wtedy że gładzisz komputer, a nie moją dziwkę ;]
-
B6 DIVISION
Z daleka bo wstyd... Trza będzie opier... na allegro.
-
Spociki Łódzkie
- B6 DIVISION
co z nimi nie tak? No nie mają takiego kształtu jak plastik z otworami na szyby. Po za tym lekko obcierają. No nic. Trzeba rezać ;]- B6 DIVISION
Ale fail... Kupiłem złe przełączniki szyb w chromie i pasują jak prążki do grochów...- B6 DIVISION
Wolałbym po hdmi ; )- B6 DIVISION
Pare postów wyżej #14144 [; Kupiłem kobiecinie jakąś uniwersalna do Volvo, ale wpadła nam okazja z AudioMedia kamera. Generalnie takie kamerki po 200-300-400 zł to te same gówna. Miałem w Avensisie kamere Kenwooda za 900zł i ona niszczyła system. Najbardziej pokazywała moc w ciemności. Zwykłe światło wsteczne pomagało kamerze pokazać wyraźnie co się dzieje za autem.- Spociki Łódzkie
Ja go kocham. Szkoda że bez wzajemności ;] Ciągle gada o dziwkach, saksofonie i Oli...- B6 DIVISION
Adapter multimedialny AM-Audi w maxitec.pl takie coś + kable do RNS-E. Kolega cwiara ma takie coś u siebie i się sprawuje dobrze. Przynajmniej obraz z kamery jest w kolorze... Teraz szukam jakiegoś ciekawego tunera dvb-t ze znośnym menu w radiu, które nie wygląda jak projekt z Atari.- B6 DIVISION
Puma robisz te kamerę? Właśnie sobie zakupiłem adapter multimedialny i szukam przy okazji tuner dvb-t. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Belka inna znaczy trzeba rezać czy belkę nową trzeba znaleźć?- B6 DIVISION
Zalicytowałem. Za pięć stówek mogę wziąć ;] Zderzak S-line i S4 czymś się różni? Czy tylko samymi gratkami?- Spociki Łódzkie
No dobrze. Bartłomiej reza tylne szyby, lampki, diody, stroboskopy i przegląd techniczny ; P- Spociki Łódzkie
Nie przeszkadzać dzisiaj Bartoszowi. Reza... ;]- B6 DIVISION
Wew s-line miał jasną podsufitkę?- B6 DIVISION
O tym mówisz? Zderzak tył Audi a4 S4 model B6 Opole ? Tablica.pl No jeżeli cena chora to się wstrzymam Mało ciekawie się robi z przodem. Śniegu mi nawiewa na halogen.- B6 DIVISION
Zginę zaraz nim znajdę jakiś zderzak od esy... Jak mi się nie paliło to ogłoszenia wisiały i wisiały. Jak przyrżnąłem obecnym zderzakiem o krawężnik to się nagle okazało że nic nie ma- B6 DIVISION
No właśnie widzę na drugiej aukcji dwa grille i kratki halogenów za równo 1000zł...- B6 DIVISION
AUDI S4 B6 AVANT zderzak przód i tył (2881379770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. takie tanie bo... brak grilla, kratek i sprysków w przednim zderzaku?- Spociki Łódzkie
Mam nadzieje Bartek że schowałeś moją czarną dziwkę do garażu. Bo sypie ;}- Spociki Łódzkie
- [B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Weź nic nie mów... Widziałem podobne mody u wrclaguny i pumy. Nie wiem jakie u nich były ofiary, ale u mnie spore. Przełącznik "dawca" - rozwalony dremelem na czynnik pierwsze. Został sam pstryczek "chromowany" - bardziej satynowy. Cała zabawa polega na przełożeniu trzpienia do którego jest przymocowany przełącznik. Jak już go rozwaliłem na czynnik zauważyłem zatrzaski Niestety dojście do nich jest dopiero po rozwalaniu przełącznika ; ) Jak coś to służę pomocą- Spociki Łódzkie
Znasz kierowce tego Audi?- B6 DIVISION
Leć w chrom. Przecież masz chromowany przełącznik świateł? Panowie, nada się to? Nie brakuje niczego? ZDERZAK TYŁ AUDI A4 B6 KOMBI S-LINE (2919116896) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nada ale cena z d*py:facepalm: Myślałem że to optimum. Można dowiercić - B6 DIVISION