Treść opublikowana przez carrera369
-
Auto Dla Kobiety
to ja nie wiem co Ty za części chcesz kupic, chyba same chińczyki... ja do swojej a3 szukam opon zimowych a la goodyear czy continental i widze ze za mniej jak 1600 to nie kupie... Bez problemu dostaniesz opony zimowe do A3 za ok. 250zł za szt. w rozmiarze 195/65 R15.
-
Truckerzy
Bardzo dobry sposób na zmobilizowanie szefa
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
Bez OOOO zdecydowanie lepiej wygląda.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Też tak uważam Kup gwint
-
Truckerzy
Rozumiem, że stoi w Niemczech ? Duże koszta za próbę odłożenia wymiany na później
-
Truckerzy
Gdzie miałeś takie przygody z kołem ? Jak działa taki serwis ? Długo trzeba czekać na przyjazd ?
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Temu A4 na szczęście to nie grozi
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Opcja kolorystyczna nr 1 zdecydowanie lepsza
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wspominałeś, że żałujesz, że nie kupiłeś S6 w Niemczech, ale rozumiem, że RS6 też będzie z PL salonu ?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Super połączenie tego lakieru i ciemnej optyki - carbonu i tytanowych felg (nie przyciemniaj szyb) Można dopłacić za brak napisy quattro z przodu ?
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
A3 za małe - powrót do A4 ?
-
[B5 AHU] granatowy Avant :)
- Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
Daj już spokój z tymi fotami bo tu ludziska na serducho popadają :grin: eeee takie bmw na allegro od 6tys chodza:wink: Z RSami ?!- [B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Dokładka nie podoba mi się, ale elektryczna klapa jak najbardziej- [ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
Brak chromów na pewno też by dobrze wyglądał, ale tak jak jest teraz też jest ładnie. Jakie większe hamulce będziesz montował ?- [ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
To są 18" czy 19" felgi ? Nie myślałeś o gwincie ? Nie oszpecaj auta ciemnymi szybami. Felgi zostaw srebrne - będą pasować do relingów i lusterek.- Lava Grey by Oprych/ taki se S-line / i ... nowe foty
Dobre zmiany z felgami i zawieszeniem. Czarne szyby to kiepska zmiana. Bardzo ładny kolor- Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
Bagażnik jak w pick-upie Uploaded with ImageShack.us- [ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Z czerwonym lakierem bardzo dobrze wyglądają czarne relingi i czarne ramki wokół szyb i grilla. Czarne listwyw wewnątrz też lepiej wyglądają zamiast drewna.- Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
Dobrze do siebie pasują kolorami- Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
Faktycznie wnętrze 80 cabrio mocno odstaje od e36. Nadwozie każdej wersji e36 ciągle robi wrażenie ( poza brzydkimi progami )- [ALL B5] szerokie s4
Ja jestem na tak Czym robiłeś - folią czy sprejem ? Zdejmij jeszcze znaczki OOOO i S4.- [B8 CAGA] czarny kot
wojtsen - A4 to następca Polo czy drugi samochód ?- A4 b7 sedan 3.2 v6 fsi quattro tiptronic
Dawno temu widziałem chyba temat o Twoim A3 na forum A3 i zapamiętałem charakterystyczny nick Bardzo mały przebieg jak na 6 letni samochód - kupiłeś w PL czy sprowadziłeś ? Widzę, że lubisz 6 cylindrowe silniki w Audi- A4 b7 sedan 3.2 v6 fsi quattro tiptronic
Jeździłeś kiedyś A3 8P 3.2 ? Nie oszpecaj auta ciemnymi szybami - Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...