Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carrera369

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carrera369

  1. to ja nie wiem co Ty za części chcesz kupic, chyba same chińczyki... ja do swojej a3 szukam opon zimowych a la goodyear czy continental i widze ze za mniej jak 1600 to nie kupie... Bez problemu dostaniesz opony zimowe do A3 za ok. 250zł za szt. w rozmiarze 195/65 R15.
  2. carrera369 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Bardzo dobry sposób na zmobilizowanie szefa
  3. Bez OOOO zdecydowanie lepiej wygląda.
  4. carrera369 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Rozumiem, że stoi w Niemczech ? Duże koszta za próbę odłożenia wymiany na później
  5. carrera369 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdzie miałeś takie przygody z kołem ? Jak działa taki serwis ? Długo trzeba czekać na przyjazd ?
  6. Temu A4 na szczęście to nie grozi
  7. Opcja kolorystyczna nr 1 zdecydowanie lepsza
  8. Wspominałeś, że żałujesz, że nie kupiłeś S6 w Niemczech, ale rozumiem, że RS6 też będzie z PL salonu ?
  9. Super połączenie tego lakieru i ciemnej optyki - carbonu i tytanowych felg (nie przyciemniaj szyb) Można dopłacić za brak napisy quattro z przodu ?
  10. A3 za małe - powrót do A4 ?
  11. Daj już spokój z tymi fotami bo tu ludziska na serducho popadają :grin: eeee takie bmw na allegro od 6tys chodza:wink: Z RSami ?!
  12. Dokładka nie podoba mi się, ale elektryczna klapa jak najbardziej
  13. Brak chromów na pewno też by dobrze wyglądał, ale tak jak jest teraz też jest ładnie. Jakie większe hamulce będziesz montował ?
  14. To są 18" czy 19" felgi ? Nie myślałeś o gwincie ? Nie oszpecaj auta ciemnymi szybami. Felgi zostaw srebrne - będą pasować do relingów i lusterek.
  15. Dobre zmiany z felgami i zawieszeniem. Czarne szyby to kiepska zmiana. Bardzo ładny kolor
  16. Bagażnik jak w pick-upie Uploaded with ImageShack.us
  17. Z czerwonym lakierem bardzo dobrze wyglądają czarne relingi i czarne ramki wokół szyb i grilla. Czarne listwyw wewnątrz też lepiej wyglądają zamiast drewna.
  18. Dobrze do siebie pasują kolorami
  19. Faktycznie wnętrze 80 cabrio mocno odstaje od e36. Nadwozie każdej wersji e36 ciągle robi wrażenie ( poza brzydkimi progami )
  20. Ja jestem na tak Czym robiłeś - folią czy sprejem ? Zdejmij jeszcze znaczki OOOO i S4.
  21. wojtsen - A4 to następca Polo czy drugi samochód ?
  22. Dawno temu widziałem chyba temat o Twoim A3 na forum A3 i zapamiętałem charakterystyczny nick Bardzo mały przebieg jak na 6 letni samochód - kupiłeś w PL czy sprowadziłeś ? Widzę, że lubisz 6 cylindrowe silniki w Audi
  23. Jeździłeś kiedyś A3 8P 3.2 ? Nie oszpecaj auta ciemnymi szybami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.