Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oki luz . ja myśle nad tym http://allegro.pl/gms-08-lekkie-maty-wyciszajace-wygluszajace-4-5m2-i4640737349.html
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Serfin ze takie coś będziesz miał? Ja też
  3. podrzuć link ...bo mam jedne maty na oku ale nie wiem może coś tańszego znajde...chciałem drzwi i bagaj wygłuszyć...
  4. ile dałeś za maty...jak dużo poszło towaru... gdzie kupiłeś...???? może być pw
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej Jawor nie wiem jak dla Wladiego ale dla mnie na pewno miałeś coś sprawdzić ... apropo Twojej pogiętej felgi - mama Ci nie mówiła ze po szynach jeździ się wzdłuż nie w poprzek
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siemka
  7. http://allegro.pl/audi-a6-c6-manual-galka-zmiany-biegow-alubiniowa-i4667166982.html?source=mlt macie gałeczke
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kukurydze całą kolbę
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to oblukaj tam dobrze bo jest mi potrzebne na już.... Czekam
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jaworek czekam na pw
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Serfin ja kupowałem ostatnio identyczna ale nie na allegro... i hula bez problemu...
  12. Siemka ... Chopaki potrzebowałbym kogoś do odebrania przesyłeczki w Rzeszowie... żeby tak do następnego tygodnia przeleżała u niego... ? Pomoze ktoś?
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ramka 270 bez zniżek a popiołóka nie wiem
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak klubowicz pisze "czasami" to mam wrażenie, że mówi o okresie +/- pół roku Jak Józek tak mowi to 3-4 miesiące. Bo on częściej siedzi na forum i allegro niz z żoną . A jak zona chce na niego popatrzec to bierze jego zdjęcie :D
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślałeś na ograniczeniem tego co bierzesz?
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To co ty za przetworki masz?... z biedry?
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na tej glebie za nisko siedzisz i dziur nie widzisz 15 Panie kolego
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Graty Wandej
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przełącznik od b6/b7 a środek pokrętło od a6 /a3 z chromem.... mogę się pochwalić tez będę miał wkrótce
  20. Bardzo ładny paździoch...
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany z tymi hamulcami to jest długa historia ja tez tak miałem ze raz pedał był miękki jak kupa a innym razem twardy... i zaczęliśmy zabawe w odszukanie problemu ..na pierwszy ogien poszedł czujnik hamulca i niestety nie trafilismy... potem sprawdzenie vacum pompy i niestety znowu kibel.. no to mowimy jak nie servo to już się poddaje... wymieniliśmy servo na nowe... no i co ...no i gów....no... co się okazało na tym wężyku metalowym miedzy servem a vacum była dziureczka tak jak by ktoś igłą przekuł ( na mierniku do podciśnienia wszystko było ok)... wężyk wymieniony i wszystko hula jak trzeba... wiec powód dlaczego hamulec jest twardy nie jest łatwy do zdiagnozowania ...
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Serfina tak jak Wandej gada najwieksza jest 4 gb... i tylko w necie kupisz.. ja brałem ostatnio do nawigacji bo na 2 gb się automapa nie miesciła
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie pasuje do tego słabego jasnego środka całkiem inaczej by wyglądał u mnie w aucie ten RNS-e Jest git u mnie za 2 tygodnie będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.