Treść opublikowana przez Bielun22
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
może kiedyś odwiedzę....
-
Mój czterołap!!!
Nice wóz fajnie ze Q masz... koło inne i do ziemi Pozdro
-
Moj granatowy pocisk :)
A powitać sąsiada... Ładny avancik no i Q:wink:.... szerokości i bezawarii:hi:
-
Potrzebuje magika od 3.0 tdi
Witam ... potrzebuje namiar na jakiegoś ogarniętego gościa co wymieni napinacze i co tam będzie trzeba w a6c6 3.0 tdi Q....
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
A audio pilota masz no wiec nie pisz ze wszystko Najblizej masz ze wszystkich do mnie a marudzisz jak dziecko jak to najbliżej? to gdzie Ty stacjonujesz?
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
oki najpierw skoncz go bo na razie to na obrazkach go oglądam....w tym tygoniu:whistling:
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
mam wszystko nawet blendy bose...oprócz wiązki:facepalm:
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
mam wrazenie ze do 100 szybciej się zbiore... mogę się mylic:grin:
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
no nie mow ze Twój paździerz tak się jeszcze odpycha? nieźle się to buja od 50 -150.... ale jednak jak jestem za tym żeby bujało się od zera:wink:
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
to niech Stichy znajdzie dla mnie ORi wiązke... bo szukam już z pół roku:facepalm:
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Artur ten długi dekor trzyma się na 4 srubach: jedna jest pod boczkiem kokpitu, dwie masz pod maskownicą nad radiem, ostatnia siedzi za manteką pod zegarami...
-
Różnice lotka na klape s4 s-line
Lukasz daj sobie z tym spokuj.... ja kupiłem z tej trzeciej aukcji... laminat i po jakims czasie wyskoczyły bąbelki pod lakierem.... ale fart chciał i kupiłem za 200pln ori s-line i poszła zamianka:D... jak chcesz to ci sprzedam ten mój stary za 80+kw jest do odratowania ale nie obiecuje ze znowu nie spryszczy.... u mnie w wątku masz fotki jak wyglądał laminat a jak ori s-line
-
przedni gril SWAP na czarny mat
masz fotke kilka postów wczesniej
-
przedni gril SWAP na czarny mat
ja malowałem tym: Plasti Lak - CZARNY MAT GUMA DO FELG nie dip!! (4007586412) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
SPOTY RADOMSKIE
widziałem to piękny widok
-
SPOTY RADOMSKIE
buahahhaahahah wyczuwam jakiś sarkazm
-
SPOTY RADOMSKIE
ja wiem ze to starszy dziadek jest i ze w zwoleniu... nie widziałem go na oczy bo mi kolega głowice do niego zawoził i on podobno od lat to robi...
-
SPOTY RADOMSKIE
ale ten koles mi naprawiał a kto inny mi składał Roberciku:wink: my gadaliśmy o tym co to poskładał do kupy... czyt."do d*py" ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- nękaj mi jutro tego gości od budzika... (tak myślałem ze nie zadzwoni)
-
[ASN B6] Oto moja mala bestia/Sline/S4/GWINT/BN PIPES
chopie Recaro pasuje do wszystkiego... bo to Recaro i dlatego tyle PLN kosztuje
-
SPOTY RADOMSKIE
w Zwoleniu jest jakiś koles co w tym robi od lat... mi w grudniu robił głowice i sprawdzał zawory... mogę Ci nr tel skołować
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
ta oprawka czarna co są w niej diody jest rozbieralna i tam znajdziesz rezystor... musisz go zamienic na ten rezystor z aukcji na allegro... ale do kratek nawiewu musisz poszukać cos około 450 ohm
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
a jeszcze mam takie pytanie czy może to być licznik od 2.5tdi? od 2.5 maja te same nr co od 1.9?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
- Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
łukasz z którego miesiąca masz ten J u siebie? może by pasował do mnie....- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
1) zmien rezystor na około 750ohm i będziesz miał ładniejsze swiatło ( u mnie w wątku masz foto) - ja tak zrobiłem i jest git bo tez marnie swieciło 2) kolor licznik tam jest - Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7