Treść opublikowana przez Bielun22
-
zamiana obwódek szyb ..czarne na chrom sedan
witam!! z racji tego ze chce w swojej audi a4 b6 sedan wymienic obwódki szyb z czarnych na chrom mam kilka pytan. - czy te trojkąty boczne roznią sie czyms pomiedzy sobą jesli chodzi o czarną a chromowaną obwodke? - w ktorym miejscu najlepiej zacząc taką wymiane? - z czym moge miec problem przy demontazu stararych czarnych obwódek? odrazu mowie ze widziałem watek bart-s ale on tam opisuje avanta a ja mam sedana. a instrukcji do sedana nie widziałem!! za pomoc dziekuje!!
-
SPOTY RADOMSKIE
nawet nie wiedzialem ze u nas takie cos jest:facepalm:
-
SPOTY RADOMSKIE
co powiecie na spota 21 grudnia. jakims "opłatkiem" sie połamać %%%%%
-
[AVJ]1.8 T Q Projekt na 250PS+ ModyfikacjeTabasko
widzisz kudlaty musisz zawiesic tą sprzedaz swojej:D ja proponuje spota 21 grudnia . a furka zacna!! graty!!!
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
panie kolego jak bys sie pochwalił gdzies ze chcesz zmienic chrom obdwdki na czarne to bysmy deal zrobili jak sie masz bo ja mam czarne i chciałem zamienic na chrom. chrom juz kupiłem wiec drugiego mi nie potrzeba ale jak chcesz to moge ci opchnac moje czarne listwy po rezaniu u mnie ( pod warunkiem ze wszystko ładnie mi zdemontują
-
SPOTY RADOMSKIE
Czeka mnie nie małe rezanko w swieta. jednym z planów jest zmian obwodek na chrom:D i chciałem wiedziec co mi jest potrzebne i jak za to sie ogolnie zabrac:D widziałem gdzies watek o tym ale gdzie:dontknow::dontknow: ---------- Post dopisany at 04:07 ---------- Poprzedni post napisany at 04:03 ---------- to wiem ze trzeba je wyciac:kwasny:ale czy pózniej bedą sie do czegos nadawaly czy musze kupic dwie inne? nie mam pojecia bo nigdy nie wymienialem zadnej z szyb i nigdy nie widzialem jak to sie robi:facepalm:
-
SPOTY RADOMSKIE
wpisywałęm ale wyskoczyło w hu... ale akurat nie to co trzeba. swoja droga to ta wyszukiwarka forumowa to o dupe rozbic jest!!
-
SPOTY RADOMSKIE
Chlopaki rzucił wam sie w oczy gdzies na forum taki temat lub podobny"wymiana obwódek szyb w a4 b6 sedan" bo kurde szukam i znaleźć nie moge znalazłem do avanta a do sedana nie:facepalm:. za pomoc dziekuje:hi:
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie spinac tak z tym serwisem bo wam zylka peknie. napisalem serwis bo tak sie na necie oglaszają. ale z ta naprawą radia to nie tam tylko obok tego pseudo serwisu koles naprawia audio:D. na spota bym sie pisal tylko ze przed swietami:D
-
SPOTY RADOMSKIE
mozesz spróbowac na warszawskiej kolo serwisu chyba opla. ja oddawałem tam swoje radio i koles ogarnął temat. wiec moze z twoim da rade! serwis opla na czarneckiego e7 a warszawska to warszawska jakis tam serwis jest dlatego napisałem chyba:D na warszawskiej ---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- na Warszawskiej też jest serwis Opla - Serwis Opla. Volvo, Saaba i Forda w Radomiu, F. U. H. Wdowczyk, wlasnie o ten serwis mi chodzilo!! dziekuje
-
SPOTY RADOMSKIE
mozesz spróbowac na warszawskiej kolo serwisu chyba opla. ja oddawałem tam swoje radio i koles ogarnął temat. wiec moze z twoim da rade!
-
Jakie przednie głosniki do drzwi?????
nie wiem jak grają seryjne glosniki w b5 ale jesli chodzi o jakosc dzwieku to z czystym sumieniem polecam firme Helix. mialem zestaw glosników tej firmy w poprzednim aucie i powiem jesli chodzi o jakosc dzwieku za tą cene to nie ma sobie rownych!! jak bym nie mial bose teraz to bez zastanowienia znowu byl kupił głosniki z tej firmy:D. ja mialem zamontowane 2 dwudrożne ze zwrotnicami z tylu i 2 wysoko tonowe z przodu i kazdy kto wsiadał do samochodu mówił ze za***ista jakosc dzwieku!!! wiec cos w tym musialo być. cena to cos okolo 350-400zł . pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
zajeb...y prezent pod choinke(nic tylko rezac)
-
SPOTY RADOMSKIE
SMAKOSZ SIE ZNALAZŁ
-
SPOTY RADOMSKIE
a co ustawisz jako przeszkodę..... flaszke? .. o kapsle nie trzeba bedzie sie martwic:polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
pamietam . do tej pory czasem w sklepach widze... pysk na lewą stronę wykręcają a gumy turbo to jesz cze do tej pory mam te obrazki z samochodami i motocyklami:grin:....
-
SPOTY RADOMSKIE
te zarówki nie swieca , widziałem testy takich zarówek najgorsze marketówy bily je o 500% one po prostu nie swieciły ,po jakiego kija ci to przeciez za prąd nie placisz w aucie ,produkuje go dla ciebie alternator a zuzycie paliwa jest znikome dla samych swiatełszukam czegos w zamian hidów. aktualnie mam hidy od których mi wyskakuje błąd i czasem musze 6 raz auto odpalac zeby bledu nie było. bo jak te zarówki to lipa to bede zmuszony wrocic do standardu h7 lub zakupic nowy zestaw hid:/.... i tak kombinuje!!! zeby zrobic i sie nie narobic i malo zaplacic:D
-
SPOTY RADOMSKIE
czy na takich zarówkach moge jeździć w naszym pieknym kraju? czy policja bedzie sie czepiac jak do hidów?dodam ze sprysków nie mam i samopoziomu:/ ŻARÓWKA H7 49LED SMD 12V DZIENNE żarówki led (2726970348) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[ASN B6] Oto moja mala bestia/Sline/S4/GWINT/BN PIPES
jakis opis i fotki by sie przydały!!! jakies play?
-
SPOTY RADOMSKIE
Chlopacy:wink: wie moze któryś z Was kto i gdzie posiada subwoofer bose do b6 sedan i chce go sprzedac? za wszelką pomoc dzieks:hi:
-
SPOTY RADOMSKIE
za sciemke od słupków do tyłu powiedział mi 270 zł...... ten koles na wojska polskiego ma głosniki standard.... jesli chodzi o bose to nie bo 90% audi sprowadza z anglii a tam bardzo ubogo w wyposazenie auta:/
-
SPOTY RADOMSKIE
mi tez w zwoleniu odmówił ze wzgledu na tylną szybe:/. zajechałem koło myjni u łosiów i koleś powiedział ze bez problemu przyciemni. mam zamiar sie do nich wybrac na realizacje planu. czekałem z tym bo w planach mam chrom obwódki szyb które kupiłem w zeszłym tygodniu:D. do tego musze wymienic hidy bo od tych które mam teraz wywala mi błąd:/. + regeneracja przycisków:D +podswietlanie asfaltu w drzwiach:D no i oczywiscie wymianka nagłośnienia na bose musze tylko suba dokupic ....pracowite świeta sie zapowiadają:D
-
A4 B6 Avant AWX 131PS by MIVER ;P
Zacny dupowóz posiadasz.... skóra:slina:cztery szyby w prądzie:slina:. szerokości
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
łatwo nie było ale kudlaty ma cierpliwosci i ogarnął temat:D
-
SPOTY RADOMSKIE
kali potwierdzam!!!! na wojska polskiego na przeciwko myjni u łosiów koles ma do audi czesci i jak dla mnie jest ogarniety i nie robi problemów ze zwrotami jak cos jest nie tak!!!