Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. witam!! z racji tego ze chce w swojej audi a4 b6 sedan wymienic obwódki szyb z czarnych na chrom mam kilka pytan. - czy te trojkąty boczne roznią sie czyms pomiedzy sobą jesli chodzi o czarną a chromowaną obwodke? - w ktorym miejscu najlepiej zacząc taką wymiane? - z czym moge miec problem przy demontazu stararych czarnych obwódek? odrazu mowie ze widziałem watek bart-s ale on tam opisuje avanta a ja mam sedana. a instrukcji do sedana nie widziałem!! za pomoc dziekuje!!
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nawet nie wiedzialem ze u nas takie cos jest:facepalm:
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    co powiecie na spota 21 grudnia. jakims "opłatkiem" sie połamać %%%%%
  4. widzisz kudlaty musisz zawiesic tą sprzedaz swojej:D ja proponuje spota 21 grudnia . a furka zacna!! graty!!!
  5. panie kolego jak bys sie pochwalił gdzies ze chcesz zmienic chrom obdwdki na czarne to bysmy deal zrobili jak sie masz bo ja mam czarne i chciałem zamienic na chrom. chrom juz kupiłem wiec drugiego mi nie potrzeba ale jak chcesz to moge ci opchnac moje czarne listwy po rezaniu u mnie ( pod warunkiem ze wszystko ładnie mi zdemontują
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Czeka mnie nie małe rezanko w swieta. jednym z planów jest zmian obwodek na chrom:D i chciałem wiedziec co mi jest potrzebne i jak za to sie ogolnie zabrac:D widziałem gdzies watek o tym ale gdzie:dontknow::dontknow: ---------- Post dopisany at 04:07 ---------- Poprzedni post napisany at 04:03 ---------- to wiem ze trzeba je wyciac:kwasny:ale czy pózniej bedą sie do czegos nadawaly czy musze kupic dwie inne? nie mam pojecia bo nigdy nie wymienialem zadnej z szyb i nigdy nie widzialem jak to sie robi:facepalm:
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wpisywałęm ale wyskoczyło w hu... ale akurat nie to co trzeba. swoja droga to ta wyszukiwarka forumowa to o dupe rozbic jest!!
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Chlopaki rzucił wam sie w oczy gdzies na forum taki temat lub podobny"wymiana obwódek szyb w a4 b6 sedan" bo kurde szukam i znaleźć nie moge znalazłem do avanta a do sedana nie:facepalm:. za pomoc dziekuje:hi:
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie spinac tak z tym serwisem bo wam zylka peknie. napisalem serwis bo tak sie na necie oglaszają. ale z ta naprawą radia to nie tam tylko obok tego pseudo serwisu koles naprawia audio:D. na spota bym sie pisal tylko ze przed swietami:D
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mozesz spróbowac na warszawskiej kolo serwisu chyba opla. ja oddawałem tam swoje radio i koles ogarnął temat. wiec moze z twoim da rade! serwis opla na czarneckiego e7 a warszawska to warszawska jakis tam serwis jest dlatego napisałem chyba:D na warszawskiej ---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- na Warszawskiej też jest serwis Opla - Serwis Opla. Volvo, Saaba i Forda w Radomiu, F. U. H. Wdowczyk, wlasnie o ten serwis mi chodzilo!! dziekuje
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mozesz spróbowac na warszawskiej kolo serwisu chyba opla. ja oddawałem tam swoje radio i koles ogarnął temat. wiec moze z twoim da rade!
  12. nie wiem jak grają seryjne glosniki w b5 ale jesli chodzi o jakosc dzwieku to z czystym sumieniem polecam firme Helix. mialem zestaw glosników tej firmy w poprzednim aucie i powiem jesli chodzi o jakosc dzwieku za tą cene to nie ma sobie rownych!! jak bym nie mial bose teraz to bez zastanowienia znowu byl kupił głosniki z tej firmy:D. ja mialem zamontowane 2 dwudrożne ze zwrotnicami z tylu i 2 wysoko tonowe z przodu i kazdy kto wsiadał do samochodu mówił ze za***ista jakosc dzwieku!!! wiec cos w tym musialo być. cena to cos okolo 350-400zł . pozdrawiam
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zajeb...y prezent pod choinke(nic tylko rezac)
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    SMAKOSZ SIE ZNALAZŁ
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a co ustawisz jako przeszkodę..... flaszke? .. o kapsle nie trzeba bedzie sie martwic:polew:
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pamietam . do tej pory czasem w sklepach widze... pysk na lewą stronę wykręcają a gumy turbo to jesz cze do tej pory mam te obrazki z samochodami i motocyklami:grin:....
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    te zarówki nie swieca , widziałem testy takich zarówek najgorsze marketówy bily je o 500% one po prostu nie swieciły ,po jakiego kija ci to przeciez za prąd nie placisz w aucie ,produkuje go dla ciebie alternator a zuzycie paliwa jest znikome dla samych swiatełszukam czegos w zamian hidów. aktualnie mam hidy od których mi wyskakuje błąd i czasem musze 6 raz auto odpalac zeby bledu nie było. bo jak te zarówki to lipa to bede zmuszony wrocic do standardu h7 lub zakupic nowy zestaw hid:/.... i tak kombinuje!!! zeby zrobic i sie nie narobic i malo zaplacic:D
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czy na takich zarówkach moge jeździć w naszym pieknym kraju? czy policja bedzie sie czepiac jak do hidów?dodam ze sprysków nie mam i samopoziomu:/ ŻARÓWKA H7 49LED SMD 12V DZIENNE żarówki led (2726970348) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  19. jakis opis i fotki by sie przydały!!! jakies play?
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Chlopacy:wink: wie moze któryś z Was kto i gdzie posiada subwoofer bose do b6 sedan i chce go sprzedac? za wszelką pomoc dzieks:hi:
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    za sciemke od słupków do tyłu powiedział mi 270 zł...... ten koles na wojska polskiego ma głosniki standard.... jesli chodzi o bose to nie bo 90% audi sprowadza z anglii a tam bardzo ubogo w wyposazenie auta:/
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mi tez w zwoleniu odmówił ze wzgledu na tylną szybe:/. zajechałem koło myjni u łosiów i koleś powiedział ze bez problemu przyciemni. mam zamiar sie do nich wybrac na realizacje planu. czekałem z tym bo w planach mam chrom obwódki szyb które kupiłem w zeszłym tygodniu:D. do tego musze wymienic hidy bo od tych które mam teraz wywala mi błąd:/. + regeneracja przycisków:D +podswietlanie asfaltu w drzwiach:D no i oczywiscie wymianka nagłośnienia na bose musze tylko suba dokupic ....pracowite świeta sie zapowiadają:D
  23. Zacny dupowóz posiadasz.... skóra:slina:cztery szyby w prądzie:slina:. szerokości
  24. łatwo nie było ale kudlaty ma cierpliwosci i ogarnął temat:D
  25. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kali potwierdzam!!!! na wojska polskiego na przeciwko myjni u łosiów koles ma do audi czesci i jak dla mnie jest ogarniety i nie robi problemów ze zwrotami jak cos jest nie tak!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.