Treść opublikowana przez kris-krzysztof
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Ostatnio nie kupowałem ale jak pamietam cos koło 20zł
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
w oplu kupisz najtaniej taki pierścień. Pasuje do róznych . Żaden nie będzie Ci ladał. Monujesz najpierw na palniku wkładasz i przekrecasz.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Cena zabija masz racje. W zderzak s-line to albo tak jak mam albo jak ktoś chce paski to zrobic maskownice i zostawic halogen w spokoju.
-
B6 DIVISION
Gdzie w klimatroniku jest k-line ? Jaka kostka i który pin ? Bo nie chce ciągnac z diagnostyki
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Kleszczyki i zaginasz do środka
-
B6 DIVISION
Z podstopnica?
-
B6 DIVISION
Ostatnio pytałem sie w salonie vw to taniej wychodziło 480 chyba. Detal 570-560
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Ja halogena nie używam wogole. I może go dla mnie nie byc. Jak ktos ma dobre światła to halogen jest nie potrzebny. Później sie widzi takich co jeżdżą jeden za drugim troszkę mgły przód i tył halogeny ale w jakim celu ciezko powiedziec każdy zrobi jak będzie chciał . Moga byc i paski jak sie podobają.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Jarek nie kupuj tego najtańszego leda z allegro!! Kup tego co ja mam zaoszczedzisz z 70zł a później będziesz sie wq jak z hella. To moje juz 2 ledy tej firmy i nie mam problemów. Koledzy kupili tańsze i mieli problemy.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
- Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
O tak? A jak wyglda tak ?- Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Przy tej zmodyfikowanej soczewce. Trzeba bedzie wymodzic cos podobnego. Miałeś wrzucic porownanie lexa z b8 czy wogole jest sens zmieniac soczewke.- Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
leksus wymieknie przy tym- B6 DIVISION
Dlatego jak ja kupowałem system to kupiłem z jednego kompletu głosniki (jamo) do tego ampli. U Ciebie bedzie problem bo masz różne parametry głośnika. Przy tej samej mocy na każdy kanał ten centralny gra ciszej. I nic z tym nie zrobisz. Różnica w parametrach głośnika. Można dobierac głosniki. Jakbyś kupił niskotonowy to nie miałbyś problemów z różnica głośności . Pozostaje Ci jeszcze jedna opcja podkrecic jeden kanał głośniej zależy jakie masz opcje w ampli i z czego idzie sygnał.- B6 DIVISION
a konkretnie o co chodzi ? Mam kino samsunga w którym brakowało centralnego. Kupiłem centralny Sony i podpiąłem i niby gra ale strasznie cicho tak że ledwo słychać Ten Sony ma też 3Ohmy jak i reszta. Co może być nie tak? A popatrzyłeś na pozostałe parametry? Np "skuteczność" głosnika db?- B6 DIVISION
a konkretnie o co chodzi ?- B6 DIVISION
zależy ilu pinowa taśma 300 zeta warte 12 pin ok dzieki za inf- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Konkretnie o i cos wykombinowac z profilem czy nawet sama plexe wziasc- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
z bliska już nie jest tak "pieknie". Może kiedyś pobawie sie na taśmie 5050 i zobaczymy co z tego wyjdzie. Od czoła jakby dał plexe "mleczna" to juz by lepiej wyglądało.- B6 DIVISION
Ile taki zestawik jest warty? Podejdzie do multifunkcji z b7 ?- bi xenon
- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Dokładnie to samo miałem pisac. Po piersze wyprostowanie leda ori graniczy z cudem (żeby śladu nie było) po drugie ilośc diod sie nie zgadza.- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Ty wykonywałeś ten projekt?- bi xenon
nie jedz do ASO po oring. Podjedz do sklepu co mają coś wspólnego z hydrauliką i kupisz. Jak nie znajdziesz to mam kilka w domu to Ci wyśle.- Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
daniels1980 jakas korekta była?od ostatniego spotkania - Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8