Treść opublikowana przez pablo15005
-
[ALL B5] Gold & Black by Aroo
Dobrze jest, mam tak u siebie 61cm od ziemi do nadokola, trzepie
-
[B5 1z] Daily Driven by solpeusz
Mogles ogarnac wneke i mala rejke zapodac myslalem o tym ale mam jakies wygluszenie pod blacha
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
AUDI S4 B5 LUBLIN (4356414613) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. znane komus? cos na jej temat?
-
Wymiana wyświetlacza FIS
dzieki za info
-
Wymiana wyświetlacza FIS
akurat jestem z okolic bychawy wiec bedzie gdzie podleciec ile wzial +-?
-
Wymiana wyświetlacza FIS
jutro mam dostac fotki calego licznika z bdb fisem, szkoda ze benzyna bo cyfrowy zegarek jak i u mnie ...
-
Wymiana wyświetlacza FIS
Jak nikt na miejscu się nie znajdzie to trzeba będzie wysłać
-
Wymiana wyświetlacza FIS
Chyba calkowita wymiana wyswietlacza bo moj juz padaka wypalony i wygasa jak cieplo...
-
Wymiana wyświetlacza FIS
Witam, może ktoś wie gdzie w lublinie znajdę kogoś kto wymieni mi fisa? Macie kogoś kogo możecie polecić? Jak nie będzie nikogo na miejscu to trzeba będzie wysłać licznik, ale warto spytać
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
jak się sprzedadzą "raz dwa" to może coś wpadnie ---------- Post dopisany 11-06-2014 at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2014 at 14:00 ---------- normalnie http://s2.postimg.org/jq2qt05z9/DSC_0447.jpg dobra wymiana od angel wziete?
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
co tam nowego się szykuje ?
-
[B5 1z] Daily Driven by solpeusz
Ja u siebie tez mysle wsadzic 5mm, et 30 mysle ze byloby juz spoko bez hardcoru
-
[B5 1z] Daily Driven by solpeusz
Mam taki sam gwint i z tyłu na 215/40/18 został z centymetr a skrecone na 60cm od ziemie no to niezle trzeba zejsc na 17 do ziemi
-
[b5 adp] Skromny Czarnuch na 18". Polifty na pokładzie ; D
Na ile cm masz skręcony gwint? od ziemi do błotnika? ja mam takie fele i gumy 215/40, gleba 60cm i przód przytrze o nadkole a tak to git, więc możesz kręcić
-
Kody wyposażenia a wewnętrzny pakiet sport
Witam, rozkodowałem sobie wyposażenie i moje pytanie jest takie, mam środek czarny, sądząc po forum parę razy kolega rozsprzedawał angole z pakietem sport, czarny środek fotele półkubły z niebieską nicią, boczki skóra, białe zegary. Chciałbym się dowiedzieć czy miałem to seryjnie w wyposażeniu taka wersja czy ktoś wsadził taka opcje Dodam że autko z włoch, el.składane lusterka E0A = Akcja specjalna-brak 7A0 = Bez odtwarzacza cd/instalacji do odtwarzacza płyt cd 4UE = Lewo/prawo 6XE = Lusterko wewnetrzne, przyciemniane automatycznie, 5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52 5RG = Lusterko zewn.(konvex) z poszerzonym jarzmem str. prawa 1KD = Hamulce tarczowe tył J0R = Akumulator 1LB = Faustsattelbremse przod 1AT = Elektroniczny program stabilizujĄcy 1BV = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie- 3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny) 5TG = Nakładki ozdobne na tablicy przyrzĄdów i tapicerkach alu-... alu-... 7X0 = Bez ultradŹwiękowej sygn.przy parkowaniu 4R3 = Elektryczne podnoŚniki szyb F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung 0L2 = Pedał przyŚpiesz. z modułem elektronicznym BQL = Nie znaleziono kodu. 0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu 0YE = Klasy ciezaru-os tylna >> zakres ciezaru: 0JF = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: T4N = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 1,9 l litera kodowa 3NZ = Oparcie tylne dzielone 8JH = Reflektor halogenowy kzl U1U = Instrument insert w/ km/h speedo, clock tachometer, trip odometer, additional instruments with special color trim X4C = National sales program italy 2PV = Kierownica skórz. do poduszki bezp. 8Q1 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl. 9Q2 = Komputer samochodowy 8Z6 = Chlodnica wody wzmocn. M3L = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 1,9 l 7Q0 = Bez systemu nawigacyjnego C0X = Obręcz koła ze stopów lekkich 7,5jx17h2 et43 7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach 4X1 = Boczna poduszka bezp. 2K1 = Zderzak wzmocniony 6R2 = Oslona dzwigni zmiany biegow skora 3L3 = Siedzenia normalne przod 3Y0 = Bez rolety przesiwsłonecznej 4K4 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika. 5D1 = Carrier frequency 433.92 to 434.42 mhz 1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego 0GE = Instalacja oczyszczania gazow spal. eu3 Q1D = Fot. sport. 4GH = Szkło atermiczne-dookoła, zielony
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no wlasnie wesele w rodzinie... mysle nad dynowka ale nie wiem na ile dni i czy jakas selekcja aut jest? wiesz cos moze?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Może jakiś spot kiedyś gdzieś ?
-
Dobrzy chiptunerzy
Daron7, Poniatowa. Kolega jest na forum. Robiłem u niego i jestem zadowolony
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Podepnę się pod temat, potrzebuje czegoś czym ładnie wyczyszczę eco-skóre kolor taki jak na powyższym zdjęciu fotela. Może być jakiś niedrogi zestawik co by ładnie odnowić, szczególnie chodzi i zabrudzenia z długopisu itp
-
[B5 AJM] OGrowóz
jakie et? parametry felg i opon?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
dzięki za foto, nie podejmuje się żeby wsadzać do siebie bose i całe wiązkę gratki
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
Felga zostaje ta czy s-line na lato? ja bym zostawał przy tej co masz obecnie
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
czemu nie dałes przynajmniej 312tek ? miałem pakować 320 bo były do sprzedania na forum ale mnie ktoś podkupił mogłem, ale zwrotków nie dorwałem nigdzie a muszę szybko zmienić bo trasa mnie czeka ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- kolego, masz u siebie z tyłu głośniki? bo mam taki pakiet jak Ty, takie fotele boczki skóra, biały licznik, caly srodek czarny i tylko dwa glosniki chodzi Ci o boczki czy półkę ? w boczkach nie mam a w półce mam w boczkach, jestem ciekaw czy ta wersja tj sport czy jakos tak miala glosniki w drzwiach z tyłu skuś się na polerke felg, pewnie zabawy w... ale efekt jest, wiem po sobie
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
kolego, masz u siebie z tyłu głośniki? bo mam taki pakiet jak Ty, takie fotele boczki skóra, biały licznik, caly srodek czarny i tylko dwa glosniki
-
Gwintowane zawieszenie Pomocy
kolego mam nakretki do gwintu 2x52mm i 2x54mm, gwint metryczny 1.5. Stalowe nówki sztuki po wytoczeniu. Sprzedaje bo mam gwint fk zolte sprezyny na tyl pasuje 52mm a na przodzie mam jakies mniejsze. Swoje ruszylem i sa mi zbedne te stalowe jak cos podbijaj na pw, za dobry prajs je puszcze bo niezle krzycza za dorobienie nakretek