Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pablo15005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo15005

  1. Seryjny icek z awx to bezsens w ajm. Ale kolega juz ma wiec fajna przesiadke bedziesz mial
  2. NEXEN N FERA SU1 XL 215/40/18. Ktos cos moze powiedziec na temat tych oponek, bylbym wdzieczny
  3. Kolego, jakie opony masz naciagniete? Idzie 9,5J zmiescic zeby nie wystawaly zabardzo?
  4. Testowal ktos moze juz cc water protect? albo golda? co o nich powiecie ?:>
  5. Jest klasa to lubie ! Wiesz moze ile masz na tym secie od gleby do nadkola? Opona 35 profil?
  6. Drazki, koncowki zmienione na te sztywne, geometria zrobiona + krzywa i jest spoko. Krzywa byla prawie dobrze u mnie, niepotrzebnie to ruszalem... zmien koncowki na te sztywne zrob zbieznosc i powinno byc lepiej
  7. Kup rotona od k2, dobra cena do jakosci. 5l 70zł, chyba nic innego w tej kasie nie bedzie...
  8. mam dp ori srednicy + wywalony srodkowy i moze dekilatnie glosniej jest
  9. Obserwuje co sie bedzie teraz dzialo, dzieki za transakcje i polecam sie
  10. Podrzuc jakieś namiary na pw, bede wdzieczny
  11. Dzieki za info, niedlugo odezwe sie z tym tempomatem moim
  12. Koledzy, potrzebuje namiar na kogos kto przyciemni szybki, dobra robota i kasowo ok. U kogoo robiliscie?
  13. Pany, trzeba mi blotniki przednie do b6, te co podchodza p&p cos bylo poruszane na spocie. Hugo poradzisz cos?
  14. fajnie wypchales te kola, ale niedosyt pewnie jest co do wzoru? mialem w 18 dwa sezony, w locie ta rolka wyglada mega. A i 19 to idealny spas w b5 moim zdaniem. PS. u Ciebie juz taka odwilż po zimie?
  15. Kolegi na gwincie ap, bez dystansu schodzil do 57 cm chyba. fk ak street 2 sezonu i tyl wylany,moj pierwszy gwint
  16. Sprzedalem koledze taki z regulacja twardosci, ogolnie nie narzekal tylko tyl miekki mu byl...
  17. pablo15005 odpowiedział(a) na Tomek temat w 1.8T
    Tomek dzis powinienem wszystko wiedziec, dam znac wieczorem.
  18. pablo15005 odpowiedział(a) na Tomek temat w 1.8T
    glowica bfb, sprawna, u mnie zlapalo dol i zmieniam silnik
  19. pablo15005 odpowiedział(a) na Tomek temat w 1.8T
    bede mial glowice jak cos
  20. zrobisz wow ,jak zobaczysz jak zachowuje sie woda na powloce po korekcie jesli kladziesz
  21. Fotele wygodne nie to co seryjne placki...siedzi sie na nich wyzej niz na zwyklych czy kubelkowych fotelach.
  22. A seryjny slupek pd jaka moc zniesie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.