Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pablo15005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo15005

  1. Na IE i FF mi nie lata
  2. Fotki nie działają
  3. Dawaj info jakieś jak coś wyjdzie
  4. Po niedzieli się okaże czy to przez uszczelkę
  5. Adam kolejne pytanko Jaka folią jasną czy ciemna przyciemniałeś pasek w tylnych lampach? Będzie coś widać na ciemnym w nocy?
  6. Witam, jaka cena by była uszczelki pod pokrywę zaworów i kolektor dolotowy (elring)? Auto a4 b5 1.8 adr
  7. Wczoraj była kolejna oznaka, leciałem ok 100km/h zgasilem auto, wsiadam chce odpalić kręcę raz, drugi, trzeci aż w końcu zapalił Czasami tak ma jeszcze że jak odpalę to obrotu są nierówne i po chwili się unormuje, miałeś tak kolego edekxp ?
  8. Mogę się mylić ale nie ma tam dawki zasysanego powietrza czy coś w ten desen? Może chodzi ci o odczyt z przepływki, ale to jest co innego Jak łapie lewe powietrze za przepływką to tego vag nie pokaże Być może, odezwę się do mechanika z tą uszczelka a Ty jakie objawy miałeś dokładnie ?
  9. Mogę się mylić ale nie ma tam dawki zasysanego powietrza czy coś w ten desen?
  10. Miałeś podwyższone spalanie? Z powietrzem na vagu wszystko w porządku...
  11. Muszę właśnie przejrzeć dolot,a którym miejscom się dogłębnie przyjrzeć?
  12. samochód dziś został podpięty po kompa, wyszły 3 błędy: "Rozmieszczenie elementów składowych układu sterowania silnikiem Bosch Motronic M3.2 w silniku" cos w tym sensie było napisane Dodam że spalanie podskoczyło 100zł = 150 km Jakieś porady? ---------- Post dopisany 07-03-2013 at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2013 at 00:37 ---------- Po tygodniu od podłączenia vaga dziś wykazało zero błędów, szarpanie dalej jest, spalanie się okaże jak wyjeżdżę 200zł Jakieś porady co może być winą szarpania? szykuje się wymiana oliwy więc zmienię wszystkie filtry i zobaczymy. Mechanik mówił żeby spróbować zmienić staje paliw, a tankuje na orlenie, odziwo zawsze na nim jest najtańsza benzyna ze wszystkich, spróbuje na innej
  13. ja u siebie w 1.8 zamiast kata mialem rurke i od 2-2.5 tys obrotow byl taki rezonans metaliczny wsadzona strumienica i problem znikl
  14. a masz jakieś foto może jak to wygląda z dalsza na LZ9U
  15. Odkopię z zapytaniem czy masz może u siebie zrobione obrysy us z foli na zewnątrz lampy?
  16. Kolega poszukuje do zabytkowej łady
  17. Witam, dostane może świece: "BOSCH WR5DS"
  18. Polecam rozpórkę od kolegi, właśnie zamontowałem, przejechałem się po konkretnych dołach i nierównościach i różnica odczuwalna. Teraz żałuje jedynie tego że wcześniej nie kupiłem tego niby kawałka metalu Kolego dzięki serdeczne za zakup
  19. Kiedyś coś mi się obiło o uszy na forum że palec od świec czy coś takiego temu winne Ale chce sie upewnić i jak to wyglada?
  20. Witam, posiadam pewien problem gdy z rana jadę na ssaniu jedyneczką powoli po dołach szarpie niemiłosiernie, dodam gazu i jedzie normalnie. Na rozgrzanym też bywa że jade 2 bez gazu również szarpie Kolejny objaw jadę na biegu wrzucam luz obroty zafalują raz i już jest spoko:facepalm: W czym problem co niedomaga? Przewody, świece zmieniane jakoś w leci...
  21. A nie myślałeś nad lampami ledowymi z tyłu? Przyciemnić biały pasek i robiły by robotę z klapa US jak u Adama
  22. ok możemy się dogadać przyjedz na świątecznego spota to zrobimy dila ---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- gwint jest super ale twardoooo masaka:kwasny: właśnie jestem ciekaw jak sie jezdzi na gwincie obecnie mam koni sporta wiec już jakaś zapowiedz skakania w aucie jest
  23. Ładnie siedzi zazdroszczę trochę gwintu bo można fajnie zejść w dół

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.