Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e9matic

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez e9matic

  1. Powiedz jej, ze w umowie kredytowej, byla klauzula pisana drobym maczkiem, mowiaca o pilnowaniu dzieci
  2. Doinstaluj wtyczki Flash/Java etc
  3. Szczurek, jaki Ty masz RAM w kompie ?
  4. Gniady nie pierwszy i nie ostatni raz, się spotykamy. Będzie jeszcze zapewne wiele okazji
  5. I powiedzcie jak tu zyc w tej zapi#$$^%$&nej polsce ?
  6. No co Jak dzien wolny, jest ustalony odgornie, to czemu nie mam na niego czekac z utesknieniem Wiem bo mam imieniny to musi być wolny nawet w pracy dostałem prezent ale takiego to nikt by nie chciał. Dostał prezent i jeszcze narzeka
  7. No co Jak dzien wolny, jest ustalony odgornie, to czemu nie mam na niego czekac z utesknieniem
  8. Bry :hi: Jak to dobrze, ze dzisiaj czwartek. Jutro wolne Pany
  9. Dobry Pany :hi:
  10. Gobi, co Ty tam rezasz ? przyznaj sie
  11. To trzeba sie umowic, na jakiegos fast-spota
  12. MAm Wam napisac instrukcje wymiany oleju ?? : Gobi, ale z Ciebie ... Tozx Ty nic nie mowisz, ze mieszkasz na Sępa. Z Brucknera mam rzut beretem do Ciebie
  13. Ja nie wierze mechanikom... Nie wiadomo czy generalnie wymienia Ci ten olej, czy zajela kujawskim z pierwszego tloczenia. Do mechanikow jedzie sie w ostatecznosci. Olej to chyba nie problem wymienic Pany ?
  14. Śruba może być stara, ale warto, profilaktycznie wymienic miedziana uszczelke. Mi leciał olej w tym miejscu.
  15. Bedziesz płacił mechaniorom za wymiane oleju ? Kup olej, filtr oleju + nowa srubke z podkładka do miski olejowej. i szukaj gdzies kanału, gdzie bedziesz mogł to zrobic sam
  16. Bry :hi:
  17. Ja odpadam na wyjście dzisiaj Dopiero co znalazłem prace. Krucho u mnie z kasa... nie wiem jak dotrwam do końca miesiąca.... Zresztą Monia leży w łóżku, wole się nią zająć, niż opychać się pizza. Jak stanę na nogi, to ja Was będę zapraszał
  18. Bry Pany :hi:
  19. Hornet, Nasze gratulacje !
  20. Nas nie będzie dzisiaj na spociq.
  21. Nie kolego. Zapowietrzony układ na pewno nie będzie tu przyczyna ( ja odpowietrzałem cały + nowy płyn + regeneracja wszystkich 4-ech zacisków ) Mogą to być amorki z luzem poprzecznym Obecnie jestem na ukończeniu regeneracji stalówek, wiec w tym tygodniu będą najprawdopodobniej zakładał zimówki, może coś to da. Przynajmniej wykluczę opony i felgi, pod setup letni. Na pewno dam Wam znać co i jak.
  22. Dzieki chlopaki za rady. Mysle ze powodem mga byc Tarcze / Felgi / Opony / Wahacze / Amortyzatory. Nic innego nie moze byc przyczyna. Tylko, zeby to wszystko powymieniac, to trzeba wygrac w totka
  23. Dzięki chłopaki za rady. No dobra, krzywe tarcze z przodu. Ale w przypadku gdybym miał krzywe tarcze z przodu, drgan nie czul bym tez na kierownicy ? Pytam, ponieważ w moim przypadku drgania występują tylko na calej budzie auta, nie na kierownicy i ten fakt mnie zastanawia może problemem są opony (koła porządnie wyważone ?) Opony kopiłem, co prawda używane ( stare to były totalne slicki ), ale w dobrym stanie. Wszystkie cztery były wyważane u wulkanizatora Jak pisałem wcześniej, tylne tarcze są nówki sztuki z klockami ( tarcze = Zimmermann , klocki Trw ) Kaju dzięki za rade Większość z Was twierdzi, żeby sprawdzić wahacze. Jak pisałem na samej górze dzisiaj wymieniłem te, które miały luzy. Generalnie zacznę chyba od przekładki na opony zimowe, na stalówkach. Zobaczymy jak autko będzie się zachowywać. Oczywiście dam Wam znać. Jeżeli to nie pomoże, wymienię tarcze na przodzie. Potem reszta wahaczy a na koniec pójdę się uchlać, bo zostanie mi 20 zł w kieszeni, akurat na 4-pack
  24. Jak napisałem wcześniej, pulsowanie ma efekt ABSu. Pompa się nie uruchamia, stad wiem, że czujniki ABSu są w porządku Diablo - dzisiaj jestem po wymianie dwóch wahaczy ( guma w tulejach była ukręcona w obu wahaczach ) więc wymieniłem na Lema. Pozostałe w/g mnie i stacji diagnostycznej są OK. Ale to nie jest na 100 % pewne. Co do tarcz, to nie mam niestety jak ich sprawdzić. Wiadomo, że nie chciałbym wymieniać wszystkich wahaczy i tarcz z klockami, za jednym zamachem Dlatego drążę temat z Waszą pomocą.
  25. Może ktoś wprowadzi nową myśl : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227416.0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.