Treść opublikowana przez amaradaar
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
ori s-line wersja black połysk
-
B6 DIVISION
oooo Jeżżżu Joozek kiedy sprzedałeś i czemu kwaśna mina zmusili Cie :/
-
B6 DIVISION
mamy, aso i kolejne 10 lat z głowy
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Mikayaszi kobayaszi my tu nie jesteśmy uzależnieni od komputra więc nie siedzimy na ebayu od rana do nocy Ty to już pewnie zrobiłeś boota to wyszukiwania okazji
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
ehhhh to jednak nie uciekłeś z przed ołtarza no nic Panie to zatem szczęśliwej drogi a że żona sama każe Ci modzić to będzie wspaniale
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
no to jeszcze tych ledów nie zrobiłeś ??
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
pokrętła dodają uroku gałka mnie tam się bardziej podoba od b6 ale jak kto tam lubi pozatym pewnie kupiłeś za 5F więc no comment
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
poka poka
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
hehe kuwa endrju toć weź... coś Ty tam znowu wymyślił gdzie ten ledzik a raczej pasek.. ??
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
a pamięć taboretów miał ??
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
no teraz to już powinien raczej mało brać...
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
hehe to po co tam tego druta ciungniesz
-
Jak otworzyc drzwi? Proszę o pomoc.
no jest jest.. bo albo własnie w łaczniku miedzy słupek a drzwi, padła Ci wiązka i jak rozbierzesz słupek to wyjmij kostke do srodka ile się da... i popatrz na kabelki a plastik duże szanse że prócz spinek nic nie urwiesz ale odkrecanie dolnej śruby napsuje Ci nerwów
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Taaa i znow wywalilbys w bloto 10 kola i placz zakladajac ze kupowalbys grande okazjon spokojnie teraz to juz tylko spokojnie.. A co do oleju to Ty Panie nie czekaj az zapiszczy tylko na bagnecie masz min i mac i jak jest min trza dolac bo jak piszczy to juz jest stan krytyczny
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Coz Ty tam znowu dzielasz
-
okopcone koncówki wydechu
a no dokładnie i kolega raczej napewno ma wyczyszczony dpf
-
Jak otworzyc drzwi? Proszę o pomoc.
można można na dzień dobry zobacz kostke w słubku B czy daje prąd do drzwi albo wogole nią poruszaj moze zaskoczy Ci centralny zdejmij od srodka ten plastik na słubku od dołu i będzie dojście a na dowidzenia... tak jak pisze kolega z tym ze wywal siedzenie kanapy do tego.. srubki gorne klamkowa odkrecisz bez zadnego ale.. dolna będziesz musiał sobie jakas deske albo coś włzyć pomiędzy plastik a próg zeby zmeiscic klucz i kręcisz.. pozniej odciagasz i do góry.. raczej plastika nie połamiesz ja nie połamałem jedynie spinki ale to nawet normalnie czasem pekają a zreszta zgodnie chyba z instrukcja aso przy kazdym demontażu tapicerki wszystkie spinki winny być nowe
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
ale DTM to by była kosa
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
generalnie mając silnik igłe i myśleć o sprzedaży to tak trochę jak strzał w kolano no ale niech kolega robi co chce najlepiej poprostu kupować z głową ja kupiłem 5 lat temu i wymieniłem termostat a tak to moim zdaniem złota zasada co 15 tys lub co roku wymiana wszystkich filtrów jak przychodzi czas pasków to czas do tego najlepszy olej paliwo tylko shell v-power i przede wszystkim Szacunek do auta.. a ono się odwdzięczy ... ale moje autko raczej na pewno nie było łakomym kąskiem dla handlarzy z Polski
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Ty spawasz czy ktoś.. powiem że z tym jest masakra.. u mnie kolo się męczył 3h zeby to wyszło jak petarda
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
dokładnie to raczej strach ma wielkie oczy przydałby Ci się ktoś za plecami kto wrazie jak nie dasz rady napewno Ci podpowie albo raczej pacnie w łepetyne :D i pogoni mówiąc dawaj dawaj dobrze idzie
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
no widać widać że IMPREZOWAŁEŚ :D wiem wiem specjalnie się czepiam
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
nie no prawy niżej niż lewy ps. śliczne
-
Kamera cofania A4 B6 jaką wybrać?
ale to sygnału z tv też nie będzie wyświetlało ??
-
okopcone koncówki wydechu
No nie wiem, często jak widzę diesle, w szczególności kultowe 1.9 tdi to jak ktoś depnie gazu, w szczególności jak długo tego nie robił, to chmura dymu jak ze Star-a. Więc po takiej chmurce wydaje mi się, że musi coś na rurce zostać. W Maździe mi padło turbo, więc typowe objawy to: chmura dymu przy odpalaniu, jakby samochód stanął w ogniu, smród spalanego oleju w samochodzie, zużycie oleju 5l na 600km Okopcony komin w PB to norma? stary my tu mówimy o b8 i 2.0 CR na dpf a nie 1,9D no powiem tak ja mam czyściutkie rurki jak nowki więc raczej napewno poprostu masz wycięty dpf... a nie miał remapa ??