Treść opublikowana przez amaradaar
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
hehe nie nie jak zmeiniac to tylko na 345 więc za 320 podziękuję no z tego co wiem to są dwa 320 i 345 i właśnie będę musiał upolować tę drugą
-
Czego słuchamy w trasie :)
nagraj sobie kabarety na noc napewno nie zasniesz
-
Rysująca się szyba...
a uszczelka nie zakurzona zapiaszczona ??
-
B8 TrOOOOp
no spoko to jednak było tylko takie feelin sufit leży (a raczej wisi) jak ulał
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
dokłądnie kup Panie nówki a jak nie chcesz to ja chętnie wyratuję Cie z opresji i niech stracę odkupię zaciski ps. nie mozesz możę załatwić takiego drugiego seta ??
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
A3 sportback to je Panieee tu masz link do wątku: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/205718-swap-przelacznikow-szyb-a8-do-b7/?hl=%2Bswap+%2Bprze%B3%B1cznik%F3w+%2Bszyb
-
Kolizja - czy coś z tego będzie?
Heniu Ty wyciskaczu ale dobrze dobrze oni zaniżają to my musimy sobie radzić
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
hmmm wiesz niektórzy potrzebują 4 koła, kierownice, hamulec i kawałek kartona rzeby nie przewiało i na łeb nie padało a niektórzy czyli tacy jak my co to mają nie równo pod kopółką.. dokonują tej herezji.. która zwie się właśnie pasja i tego Panie nie wytłumaczysz w żaden sposób
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
o żesz curfa.. idealna podpisuj intercyze z klauzulą "nie zmienie się po ślubie" a sufit to tylko w sedanie trzeba szybkę Panie młotkiem tutaj wchodzi i to zupełnie na spokojnie
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
216stki to chyba w kumarku hmmm no mom zdaniem mozna dużo kombinowac z s-line ale jego glówną podstawową modyfikacją jest sufit.. i zawsze czarny... powiem Ci rączki taki niby mini gadżet ale naprawdę bez nich to jakoś teraz dziwnie się pacza na piano u góry
-
B8 TrOOOOp
no i super dziś wałśnie nastapi ta operacja dziękuję
-
Kolizja - czy coś z tego będzie?
hehe czyli wystarczy dobrze porozmawaić z konkretnym warsztatem :D
-
B8 TrOOOOp
szanowne Panie i Panowie wczoraj zabrałem się za rozbeiranie sufita.. znaczy zaczynałem o 21 więc chcaięłm tylko słupki wszyzstkie wyciachać no i wyciachałem ale teraz pytanie sufit jest klejony wkońcu czy nie ?? bo odniosłem wrażenie że jest a slyszałem że nie
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
no i sufit do roboty ps. jeszcze przydałyby się plastiki piano pod łokcie od Janusza Mumen
-
Kolizja - czy coś z tego będzie?
no to cóż odrazu możesz pisac odwołanie że kwota za niska ale to nic.. lataj do lekarzy i lecz kręgosłup a resztą się nie przejmuj. a szkoda całkowita nie zawsze jest taka straszna
-
Kolizja - czy coś z tego będzie?
no właśnie też mi się tak wydaje uu kochany to ładnie .. to narzeczonej na przysżłośc odrazu hammera kupuj
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
bezyyyyydal
-
Nie gra PP głośnik !
i może jeden pin nie tak jak trza
-
Kolizja - czy coś z tego będzie?
chyba poszło nad progiem ? słupek cały ?? może się uda.. ale jakim cudem narzeczona skreciła kręgosłup .. chyba że mówisz o odcinku szyjnym ??
-
Awaria na wczasach ;)
napisz do Wladiego on ma chyba najbliżej niech podrzuci może jakis stary aku... albo prostownik.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
no to niech się chwali co tam wyrezał :D
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Z tego co wyczytalem to od s4 polift
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
no do b6 zakładałem to trochę mi zeszło dłużej bo się męczyłem z wciskaniem ale generalnie jest to bardzo prostu i sliczny modzik
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
czyżby to to 8K1864777BKT2 ?? 1 x 8K1864777B 3Q7 - 1 x 8K1721173F - 1 x 8K1721173E - 1 x 4H0721891 jeśli się nie mylę teraz ładnie Panowie Czester lub Andynl dysponując fotkami poprosze DIY w dziale warsztat A tak to wygląda cenowo w aso: 8K1864777B 3Q7 - 487.55 zł 8K1721173F - 148.40 zł 8K1721173E - 148.40 zł 4H0721891 - 235.68 zł czyli przy dobrych wiatrach 850-900 w aso. nie wiem tylko po ile zestaw a zapewne taniej ale ile
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
no jo ale widze ze sa od a3 i nie są takie do końca identyko.. kolega pisze ze c7.. ja bym jednakowoż potrzebiwał numer aso najlepiej lub dokłądnie sprzedawce bym zakupił na pewno identyczne co Czester