Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. Taki tam wiejski tjuning nowiusieńki wahlerek, by żyło się lepiej
  2. hmmmm no zawsze trzeba na nowo przyuczyć krańcówki jak sie odłaczy akum.. za otwieranei szyb odpowiada sterownik w drzwiach i MK.. nie wiem w ktorym zapisuje sie powiedzmy pamięć ale to tak jakby nie miał proadu podtrzymania pamięci czy coś... a moze podmień MK od kogoś na szybko i zobaczysz ??
  3. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobra przyznać sie kto robił łożysko przód... chciałem wyciągnąć całą prowadnicę ale za chu nie moge wypiac górnych wachaczy.. znaczy tej zj**...anej śruby ktora trzyma oba wachacze za cholerę nie moge wibić do tego nie wiem też jak wypiąć główke drążka kierowniczego odkęciłem nakrętkę boczną odkręciłem śrubę górną i co dalej ??
  4. amaradaar odpowiedział(a) na pazura21u2 temat w Audi A4/S4 B6
    hehe mnie się wydaję że zdecydowanie trzeba go obniżyć no i na tej feldze jakoś dziwnie stoi.. najlepiej do tego koloru lakieru pasowała by felga rotor 18 cala
  5. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napisz do siemianka on chyba bedzie miał vcdsa...
  6. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a sprawdzałeś przejście drzwi a słupek samochodu.. ?? może kabelki wiązki niedomagają
  7. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ehe ehe ktoś coś wie ??
  8. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panny czy spryski od C6 podchodzą do B6
  9. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super dziekuję musze tylko obczaić jakie te świece są
  10. w każdym motoryzacyjnym z pod lady
  11. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ehe ja już z wyczuciem M19 ukręcałem więc wolę bez
  12. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie no che kupic dynamometryczny i zrobić to jak nalezy bo 300zł za wykrecanie ułamanych nie chce bulić
  13. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany z jakimi niutami trza świece żarowe kręcić ??
  14. amaradaar odpowiedział(a) na endriuu temat w Audi A4 B6/B7
    hehe połowa prawdy czyli łacznie 25% łapie lagi
  15. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    KIEROWNICA AUDI MULTIFUNKCJA ŁOPATKI A5 A7 A4 A6 (4336474749) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 259zł Poduszka kierowcy AirBag Audi A4 B7 A6 C6 4-Ramien (4383933273) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 320zł czyli w sumie po dogadaniu za 550 albo air bez skaz za 400 no i 650zł ---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ---------- aha ale mówisz o s-line no to 300zł + 320 lub 400
  16. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a kuźwa racja byłem pewien ze z aurbagiem no bez aira są po 250 dlatego uznałem tą za fajną jakby miała aira
  17. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    AUDI A3 A4 A6 AIR BAG KIEROWCY MULTIFUNKCJA W-wa (4324765349) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ależ proszę ---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ---------- no dobra żarciłem sobie tu masz taka AUDI S4 8K0 KIEROWNICA SKÓRA MULTIFUNKCJA (4345443941) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  18. amaradaar odpowiedział(a) na endriuu temat w Audi A4 B6/B7
    czyli turbo CAHA tak ??
  19. Aaa no własnie mi sie tak wydawało ze Gratz jest blisko ale pytałem żone mowi nieeee my wpadaliśmy tylko na 3h do Wiednia wiec trza było być rano
  20. ale w Słowenii nie ma sensu ładować autostradą bo jak pojedziesz bokiem to czasowo wyjdzie prawie to samo a trza kupować viniete na caly miesiąc za 60km autostrady jak dobrze pamietam 15 ojro wyrzucone w błotko a 1200km to nie tak źle ja miałem 1600 i w 16h przeleciałem z postojami to ty może i w 10 się zmieścisz bo mniej postoi wiec nie warto bulic Słoweńcom ---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ---------- Cześć wyjazd o 2:00 trochu za późno mi się wydaje bo we Wiedniu bedziesz w szczycie stracisz bardzo dużo czasu... ja wylatywałem z Torunia o 00:00 i byłem w centrum wiednia 8:00 wiec może zrób aktualizacje
  21. amaradaar odpowiedział(a) na endriuu temat w Audi A4 B6/B7
    Brd jest od 2.0 tdi 170 KM tak ?
  22. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehehe też się jebsłem za glowę jak to zobaczylem
  23. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale że taką ????
  24. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Uuuuu no gdzieś na forum napewno widzialem ale teraaa gdzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.