Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Witam!! Od pewnego czasu :a4fan:nie pali mi na wszystkie gary a wpienia mnie to ze po rozgrzniu sie silnika nie ma z tym wiekszego problemu !wszystko zaczelo sie kiedy wymienilem przeplywke(kupilem zamiennik bo na ori nie mialem kaski)i od tamtego momentu mam problem!dodam jescze ze po podlaczeniu pod Vag-a nie wyskoczyl zaden blad fakt nie podpinalem sie na zimnym silniku ale mysle ze to nie ma zadnego znaczenia!mozliwe jest to ze zamiennik jest zle czytany przez komputer???kiedy odlaczylem na zimnym silniku kabel od cewki 1 i 2 z kolei auto praktycznie nie zmienilo swojego zachowania co natomiast na rozgrzanym silniku bylo mocno odczuwalne!!!dodam jeszce ze autko dosc pozno reaguje na depniecie pedalu w podloge,mozliwe ze to zaplon sie przestawil??? i pytanie ile moge tak pojezdzic i czy te ferelne odpalanie nie spowoduje wiecej szkod???pzdr * (temat poprawiony) [Musashi]
  2. Witam!Od samiutkiego poczatku moja A4 nie miała zadnego radyjka ;( wiec postanowiłem zakupic cos na dłuzsza mete i w sumie trosze sie wykosztowałem ale nie zaluje :cool:radyjko cale jest podswietlane identycznie jak audiczka z tym ze wyswietlacz zapodaje na niebiesko rodem z passata ale nie jest az takie szpetne i calosc pieknie nadaje wygladu!!jak znajde chwile to wrzuce fotki!!!p.s radyjko to PioneerDEH-P4900IB pzdr/color] Tak jak napisalem oto fotka w nocy troche nie wyrazna ale ocencie sami jak pasuje pod kolorek naszych pzdr Noi za dnia :tongue4:Darmowa reklama netto
  3. Witam! prawdopodobnie mam do wymiany uszczelke pod glowica :angry:i skoro juz magik dostanie sie tak gleboko w motor to chcialbym sie dowiedziec co jeszcze mozna sprawdzic????Bo szczerze to nie chcialbym aby za pare m-cy znow cos kleklo.w ogole to co jest przyczyna wydmuchanej uszczelki??? * prosze zwracać uwagę na prawidłową pisownię (temat poprawiony) [Musashi]
  4. u mnie pojawil sie ten sam problem z tym ze mialem juz z deka wydmuchana uszczelke pod klawiatura!wczoraj wymienilem uszczelke i swiece bo byly lekko zalane w oleju!i dzis z rana znow pojawil sie ten sam problem tzn nie pali na jeden gar przez pare minut a pozniej oki!wymienie przewody i zobacze co sie bedzie dzialo!moj magik podejrzewa ze mozliwe jest to ze mam takze wydmuchana uszczelke pod glowica i z rana zostaje troche wody na tloku i zalewa swiece a po pewnym czasie to odparowuje!!!jest taka mozliwosc???noi ile pi razy drzwi kosztuje taka naprawa????pzdr
  5. Leci murzyn,polak,zyd i niemiec samolotem!!!Nagle jest awaria i jeden musi wyskoczyc bo jest za ciezko no to niemic z zydem lapia murzyna za szmaty i chca mu podziekowac!W tym momencie polak mowi:chwila nie jestesmy rasistami zadam kazdemu po jednum pytaniu i kto nie odpowie to sam wyskoczy!Podszedl do niemca i pyta:gdzie byl najwiekszy oboz koncentracyjny w 2 wojnie swiatowej niemiec mysli i mowi auszwic-oki zostajesz,potem podszedl do zyda i pyta ile tam zginelo zydow:ten mysli i powiedzial ze 2mln-oki zostajeszpodzszedl do murzyna i mowi-murzyn nazwiska tych zydow!!!
  6. Widzialem :a4fan:na takich aluskach i dla mnie bomba!zgadzam sie z rafalekx nie mniej niz 18'
  7. DziekiWiem juz ze przeplywke mam do wymiany!!!pozdrowki!!!
  8. Przeplywka u mnie sklada sie z 2 czesci -jedna czesc jest z siateczka i ja mozna oddzielic od drugiej w ktorej znajduja sie 3 blaszki wewnatrz obudowy ktore wystaja prawie do polowy przeplywki!!! wiec jesli je zalatwilem to czeka mnie wymiana przeplywki????slyszalem ze jezeli zdasz stara to ori dostajesz za polowe ceny to prawda? dzieki za rade!!!
  9. nNe nic nie grzebalem.A moze to jest to ze juz nadeszla zmiana filtrow itd???W ogole jak odlaczylem przeplywke to bylo duzo gorzej niz bez niej!!!Pojade do gazownika zeby ustalic co jest grane!!!Autko ma juz ponad 200000km wiec moze przeplywka jest do wymiany???
  10. Witam serdecznie! Ostatnio jak czyscilem przeplywke to zachaczylem o jedna z blaszek i odpadla od tamtego czasu auto strasznie moli na LPG!zeby ruszyc z 3 osobami to przelaczam na PB bo ledwo daje radu :rant:zastanawiam sie czy to jest wina przeplywki gdyz na PB wszystko jest oki!Prosze o rade! P.S wszystkiego naj w nowym roczku :>
  11. wesz82 odpowiedział(a) na arturo_84 temat w 1.8T
    hej ja mialem podobny problem tzn jak zapalilem to pochodzil przez pare sekund i zdechl!wiem ze to wina pompy bo osczedzalem na PB :thumbdown:jak zalalem to bylo oki wiec mozliwe ze to pompa ale sprawdz bezieczniki!
  12. wesz82 odpowiedział(a) na wesz82 temat w Audi A4 B5
    dzieki!!!wiec jezeli byl lany wczesnie elen syntetyk to moge go wlac nie patrzac na przebieg??a co z tym preparatem do czyszcenia musze uzyc go???
  13. wesz82 odpowiedział(a) na wesz82 temat w Audi A4 B5
    oki juz daje to na diesela!pozdro! [br]Dopisany: 09 Grudzień 2007, 16:47 _________________________________________________wiec nie ma problemu zebym teraz wlal pol syntetyk lub pelen syntetyk ino wczesnie musze przeplukac silnik jakims srodkiem???tylko jaki bys polecil!!a tego mechanika sam nakarmie trocinami
  14. wesz82 odpowiedział(a) na wesz82 temat w Audi A4 B5
    wiem ze mineralka to porazka niestety dopiero teraz :wallbash:ale ja smigam na PB
  15. wesz82 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam serdecznie! Pewnie ten temat był poruszany nie raz,ale mam dylemat odnośnie zmiany oleju!Dokładnie rozchodzi sie o to ze wymieniłem olej na mineralny bo gostek przekonywał mnie ze po przebiegu 200 tys należy wlać mineralnego oleju!wiec tak zrobiłem!teraz znajomy mechanik powiedział ze ze względu na turbo powinienem wlać najmniej pól syntetyk!zauważyłem ze mineralnego oleju troszke mi ubywa tzn okolo szklanki na 9tys ten sam mechanik powiedzial ze autko ma juz najechane troszke i nie powinienem sie przejmowac nawet jak doleje szklanke od zmiany do zmiany!!niech mi ktos poradzi co teraz mam robic bo nie chce popelnic takiego babola jak z wczesniejsza zmiana!jak naleje pol syntetku to silnik nie rozczelni sie???z gory dzieki!
  16. Ladniutka niunia!przyciemnisz szybki,pojdzie troszke nizej do ziemi i bedzie super!swietny zakup!!
  17. witam! narazie mialem troszke problemow z jedna z niewielu wad tego autka tzn aluminiowe zawieszenie :wallbash:jak tylko wyjde na prosta to postaram sie zmienic w srodeczku i pod maska dodac pare konikow wiecej... pozdrowki!!!
  18. Witam! Wczoraj wieczorem postanowilem ze przepale troszke malenstwo,wiec po przekroczeniu odp temp rozkrecalem na kazdym biegu powyzej 4.5 tys obrotow.Kiedy dojechalem do domku zajrzalem i zobaczylem ze turbinka jest rozgrzana jak piec hutniczy(do czerwonosci)kiedy tez wsluchalem sie slyszalem co pare sekund jakby trzaski!prosze niech ktos mi podpowie czy jest to naturalne bo jestem zielony... popraw temat [cayenne]
  19. dzieki! tak w niedlugiej przyszlosci mam zamiar naklic listwy wokol szyb zmienic swiatla,dodac halogeny i moze aluski!!
  20. do tego jescze mam od czasy do czasu dziwny przeskok mocy!tzn jak czasem daje gazu lub odpuszczam pedal to przerywa,co to moze byc???
  21. Witam serdecznie pasjonatow Od niedawna zakupilismy sobie piekna a4! Oto pare fotek!!! POZDRO!!! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e1ad1d9b9024c992.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c670d6d334bb6e48.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5d7d83f06e114f5.html
  22. witam i sorki ze nie odpisywalem! wiec rozrzad wymienilem okolo 10tys wstecz!a z tego co mi wiadomo nie wykazalo zadnego bledu po podlaczeniu!wiadomo gaz oslabia moc ale na PB jest to tez wyczuwalne!a gdybym pojechal na diagnostyke i sprawdzil emisje spalin???
  23. tak od samego poczatku tak sie dzieje i strasznie to jest nie mile jak na 150 koni czy moze to byc wina kata i jak to sprawdzic?
  24. wiesz ma ja dopiero od kilku miesiecy!ponoc moze to byc katalizator?
  25. witam serdecznie! mam pewien problem z przyspieszeniem a dokladnie taki ze strasznie powoli autko rusza z dolnych obrotow po przekroczeniu 4tys jest juz przyzwoicie ale na niskich obrotach to koszmar!moglgy ktos doradzic czemu tak sie dzieje? pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.