Treść opublikowana przez wesz82
-
[B5 AEB] Dlaczego silnik rano nie pracuje na wszystkich cylindrach ?
witam ponownie dzis mierzylem cisnienie pompy paliwa i jest w pozadku!cisnienie bylo mierzone w przewodzie odprowadzajacym,wiec pompka paliwa odpada!zauwazylem ze wlasnie z rana strasznie czuc benzyna na zewnatrz tak jakby nie spalalo jej do konca... podczasz jazdy wyglada to tak ze po dodaniu pierwszy raz gazu auto wkreca sie oki zmiana biegu i jemu brakuje mocy tak jakby sie dlawil!koles poradzil mi zebym przeczyscil przepustnice oraz silniczek od wolnych obrotow ktory przylega na niej!dodam ze auto swietnie chodzi na gazie,wkreca sie dobrze!jak myslicie co moze byc przyczyna???pzdr
-
[B5 AEB] Dlaczego zbiera się olej na cewce zapłonowej ?
dobra poziu ale dopiero jutro!pzdr przepraszam ze tak pozno ale jakos nie mialem czasu wiec oto fotki prosze o podpowiedz co moze byc tym spowodowane???pzdr
-
[B5 AEB] Dlaczego zbiera się olej na cewce zapłonowej ?
Witam! Swojego czasu zauwazylem ze na cewce zaplonowej znajduje sie trosze oleju(dokladnie tam gdzie znajduja sie oznaczenia)przetarlem ja szmatka ale po pewnym czasie ta przypadlosc wrucila wiec z tego faktu ze ta cewka znajdowala sie bloisko korka wlewu oleju postanowilem ze dla sprawdzenia przeloze ja najdalej od korka noi lipa bo ciagle na niej zbiera sie olej,tylko na niej na innych nie ma sladu oleju! dodam jeszcze ze usczelka ktora jest u podstawy cewki ma ubytku okolo 2cm!swiece suche przewody prowadzace z cewki takze i juz nie wiem co mam robic?mial ktos taki problem???
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
podziw za glebe ,naprawde swietnie sie prezentuje na tym zawiasie,cala reszta pieknie nadaje wygladu zwlaszcza maska! zmienilbym teraz gril na chromowany :th:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Łowcy umysłów :th: 5 palcow :th: :th: :th: wzgorza maja oczy :th: :th:
-
Formuła 1 2008
chlopak jechal po swoja zyciowke i wygladalo tak jakby kimi zrobil to specjalnie!dobrze ze jest jeszcze mlodek to bedzie mial wiecej szansz!
-
Formuła 1 2008
jako jedyny z czolowki nie popelnil bledu! gratulacje robert :hi: :oklaski: :oklaski: :oklaski:tak trzymac :th:
-
[B5 AHL] Układ chłodzenia
witam! w wezu(lewym)prowadzacym do nagrzewnicy jest otwor,nalezy poluzowac waz,odciagnac go tak aby ten otworek byl widoczny odpalic furke i dac ogrzewanie na maksa i czekac az sie odpowietrzy(cierpliwie)u mnie przy temp 90 stopni plyn wlatuje do zbiorniczka po przez waz kolo zakretki!
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
widzialem tez dobry film i nas faktach :th: nie ogladajcie KRUCJATY BEARNA (czy jak sie tam pisze )gosc rozwala
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
polecam STRZELCA :th: troche stary ale mi sie podobal
-
Użytkownicy pokażcie sie..
To ja tez sie pokaze
-
Dbać o auto można jak się ma własny garaż, bo inaczej nie ma to mniejszego sensu
ja tam swoje malenstwo uwielbiam pucowac!raz bylo tak nawet ze trzech kolesi wypucowalo swoje furki a ja dopiero skonczylem :kox:wpieniaja mnie debile co w ogole nie potrafia dbac o nie swoja!dzis z rana podchodze na parking a ktos tak kolesiowi zarysowal przedni zderzak ze az blacha zostala na ziemi!sami musimy dbac o nasze bo nikt za nas tego nie zrobi chodz rysy znichecaja...
-
[ALL B6] Które 18-stki ładniejsze ?
jedyneczke zostaw :th:
-
[B5 AEB] Pare pytan po zdemontowaniu turbiny!
witam wiec ja juz dowiadywalem sie o ten lancuszek i z napinaczem kosztuje 500zl!dobrze ze za pare km szykuje mi sie zmiana rozrzadu to zalatwi sie i ten lancuszek! ajax podmieniles turbinke?czekam na twoj opis :gwizdanie:pzdr
-
[B5 ADR] Autko czasami gaśnie po odpaleniu
pozniej okolo 2 razy odpalasz az zalapie.poznie ogladnij czy wszystko jest oki i czy nie ma przeciekow!
-
[B5 ADR] Autko czasami gaśnie po odpaleniu
jestem po wymianie filtra-najpierw wolalem byc pewny czy to wlasnie nie jest filt ale niestety
-
[B5 ADR] Autko czasami gaśnie po odpaleniu
kolego ja mam ten sam problem!i pewnie po dodaniu gazu dlawi sie???ja obstawiam na pompe paliwa lub cos wasnie z nim gdyz na gazie pieknie pali i nie ma problemow(odrazu przestrzegam zeby nie odpalac auta na gazie)w tym tygodniu musze sprawdzic co to dokladnie jest! acha odrazu pytanko co myslicie o przekazniku odlaczajacym pompe paliwa w momencie przelaczenia na lpg? niby madre rozwiazanie ale wole zglegic sie w tym
-
Jakie koła wybrać??
ja jezdze na takich zestawie jak podales ale troche za duzy mam przeswit i brzydko to wyglada. podpinam sie pod wypowiedz mcm00!jak nie chcesz nic ruszac to bedzie ladnie wygladac na tych oponkach!
-
[B5 AEB] Prośba o pomoc dla kolegi
witam! wiec to jednak do wymiany bylo lozysko!teraz to nie te autko :th: dziekuje i pzdr.
-
Wielka prośba
ja tez poslalem-powodzenia
-
[AEB] podniesienie mocy
wytnij katalizator wstaw rurke to juz trosze pomoze zmien wtryski na bardziej wydajne+dobry program i masz okolo180 a jak ci bedzie malo to poczytaj to http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t22983.0.html;msg272253;highlight=ko4#msg272253 pzdr
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
troszke sie nameczyles i efekcik jest ladny!tak jak mowisz sciema ale z deka a powiedz ile kapitalka cie wyniosla???pzdr
-
[B5 AEB] Pare pytan po zdemontowaniu turbiny!
wiesz jak to dziewczyny :decayed:dobra czekokladka i przejdzie.powodzenia i daj znac czy wygrales :wink4:a ile dales za rurke?masz moze link do tej strony???zaraz nas pogonia za zasmiecanie
-
Fotoradar w Żuku - gruba przesada
nie no parodia!jeszcze perfidnie otworzyli klape :wink4:no nic panowie noga z gazu na obcym terenie a u siebie jak kto sie czuje :th:
-
[B5 AEB] Pare pytan po zdemontowaniu turbiny!
kolega to ma pomysly daj znac jak jest z rurka bo ja mam sama flansze i chce zobaczyc co i jak z rurka-prosze o jedna chodz fotke oki nie znasz kogos kto udostepnilby ci turbawke na podmianke???