Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. mógłbyś wyjaśnić mi to na chłopski rozum?
  2. Witam! Dziś zauważyłem taka przypadłość ze w przepustnicy znajduje się olej w niewielkiej ilości,zajrzałem do kolektora dolotowego i w nim tez znajduje się olej,dodam że turbo nie puszcze oleju. Skąd w kolektorze dolotowym może brać sie olej??? pzdr
  3. Wielkie dzięki za pamięć
  4. Pewnie że tak ale pewnie audiana musiałaby zrobić więcej od mietka
  5. Panowie są tacy wśród nas co preferują PB i także tacy co walą ON wiec je nie widzę sensu dalej tego rozstrzygać Nie jestem zwolennikiem diesla co nie oznacza ze nie uważam że jest to jednostka do niczego. A żywotności nie da się obliczyć bo jest ona zależna od tego jak traktujemy nasze motorki. znam przypadek że koleś zajeździł 2 silniki w Preludzie a można by powiedzieć że japońska produkcja przetrwa wszystko,nie napisze jak jemu się to udało bo świadczy to o jego głupocie przez wielkie G Moim zdaniem każdy silnik można zajeździć ale to takie OT
  6. Wychodzi na to że jak zadziała licznik to zapodajemy kanał 17 i wiemy o ile na oszukuje żeby pózniej nie ogladać się w Turbo
  7. Mi tez sie turbinke nie czerwieni od momentu jak wyrezałem kata i wstawiłem rurkę kolego GILI poprostu jesteśmy przekonani do innych rodzajów paliwa i tego nikt nie zmieni hehe Tak sie składa że AEB też potrfi sporo przyjąć
  8. racja że turbo diesel to nie to samo co turbo benzine. Spierałbym się czy diesel na turbo pojedzie dalej od benzynki ale pewnie to jest kolejny temat którego zwolenników znajdzie się tyle samo co przeciwników Jeżeli prawidłowo użytkujemy oba motorki to zapewne posłużą nam porównywalnie długo. A turbina jest normą że się nagrzewa,i nie wiem do czego kolego chciał nawiązać??? Powtórzę raz jeszcze że nie polemizuje tutaj nad żywotnością diesel vs benzyna lecz chcę tylko zmienić stereotyp że auto z turbo sprężarką jest mniej żywotne
  9. nie wiem jak ludzie mogą miec tak nasrane nic tylko zostawić go sam na sam z 80 kilogramowym owczarkiem i czekać aż bedzie błagał o litość o potem frajera wykapać w wannie z octem żeby zapamietał :kwasny:
  10. ...nie jest prawdą..?Moja żona jeździła passatem 93' 1.8b przez trzy lata do Gdańska,jakieś 60km w jedną stronę jak go sprzedawałem miał 280tyś na osi i był naprawdę w świetnym stanie było to cztery lata temu i ma teraz ok.520tyś i gościu nie dłubał jeszcze nic w silniku,dodam że od 160tyś autko ma gaz! Spróbuj dokonać takiego wyczynu 1.8T,dół silnika masz praktycznie taki sam :cool1 Oj nie wiem skąd masz takie info ze dół silnika mam praktycznie taki sam jak pasek bez suszarki??? Wszystko zależy przecież od stylu jazdy i dbanie o motorek.może i faktycznie turbina nie przeżyje przebiegu dłuższego ale silnik potrafi naprawdę dużo więcej.głupotą jest pisanie że turbina zmniejsza żywotność silnika,ludzie po prostu nie znają się i gadają coś żeby zabłysnąć.Nie raz spotkałem się z twierdzeniem że auto napędzane turbo szybko padnie bo jest wyżyłowane co jest kompletną głupotą Przykładem tego jest to co napisał KrzyHo A to jak Twój sąsiad jeździ samochodem świadczy tylko i wyłącznie o jego albo niedoinformowaniu lub go gorsza głupocie masz racje przecież nie można w żaden sposób tego obliczyć.... a ogrzewanie padnie ci na pewno jak szyba rozleci się w mak :kox:czego Ci nie życzę
  11. Właśnie przyjeło się że auto z turbiną jest mniej wytrzymałe przez to że jest wyżyłowane co w ogóle nie jest prawdą...
  12. Oj troszke jest tego do wymiany z wiekszych to:dołożyc intercooler,zmiana przeplywki plus cały dolot od turbiny az do przepustnicy,musiałbyś jescze doprowadzic przewód olejowy do turbiny noi zmienic miske olejowa-w sumie to nie warto bo cie wyniesie to kupe kasy. Sprzedaj furke i zakup 1.8T no chyba ze Ci mało to jest jeszcze biturbo
  13. zgadza sie tylko ze w porównaniu z licznikiem analogiczny wyświetlacz pokazuje inna prędkość tak jakby nasze liczniki dodawały o 10km/h szybciej.
  14. pozdro dla kierowcy awanta którego wczoraj spotkałem w Starogardzie Gdańskim znaki szczególne to bat od CB przykręcony do lewego błotnika z tym że z przodu noi nie działajace swiatła stopu ja wracałem z mazur ibizka mojej pani
  15. Przyznać się kto wczorajszego wieczoru ok godz 21:00 parkował furkę pod Gołębiewskim w Mikołajkach??? Tylne lampki ala lexus i przednie lampki zmienione na po liftowe. Aha tylny zderzak był lekko przetarty z prawej strony. pozdrawiam!
  16. Byle się taki dorwał do koryta wybudował wille z działką na pół gminy a nas mają głęboko aż do następnych wyborów i kolejnego mydlenia oczu...
  17. wesz82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja nawet poczty nie sprawdziłem ale i tak mijam takie coś szerokim łukiem
  18. jakto co,po pierwsze zastanawiałbyś się za co utrzymasz się przy życiu a potem rozjechał pracodawcę o ile miałbyś na paliwo ogólnie jestem za podwyżką dla nauczycieli za to dla lekarzy nie
  19. nie wiem ile zarabiasz i co robisz ale pomysl sobie jakby zmienilo sie Twoja nastawienie do wykonywanej pracy gdybys nagle zaczal dostawac 2razy tyle. Juras ja zawsze rzetelnie podchodzę do tego co robię. na ich miejscu cieszyłbym się że nie muszę tyrać fizycznie np po 15h dziennie za te same pieniążki. masz rację że wynagrodzenie dużo zmienia,ale nie same wynagrodzenie decyduje że robimy coś porządnie...
  20. Podjedz do jakiegoś gostka zajmującego się ogumieniem i zapytaj jakie powinno być ciśnienie w kole o takim profilu opony. Fakt ze jadąc przez taką drogę czujesz tą chropowatość ale za to ja czuje się bezpiecznie podczas jazdy w deszczu na takiej jezdni
  21. W sumie to ważne a żeby nasze dzieciaki były dobrze wykształcone ale czy podniesienie zarobków spowoduje to że nauczyciele będą bardziej się przykładać??? nie sądzę!!! Chodz powiem że nauczyciele na prawdę zarabiając pici kłak za to co robią. Ja np. nie chciałbym dostawać parę stówek za użeranie się z kimś mojego pokroju :polew:
  22. Nie, u mnie tak nie ma ale pewnie masz za duzo powietrza w kolach :tongue4:sprawdz na klapie od wlewu paliwa ile powinno sie tankować powietrza.
  23. Nie raz można spotkać kierowce BMW jadącego rozsądnie i tak jak wszędzie zdarzają się wyjątki,przecież nie ma reguły ze kupując takie auto a nie inne będziemy jezdzić rozważnie lub tez nie... Zauważyłem że kierowcy jezdzacy autkami z górnej polki są dużo gorsi od tych co właśnie jezdzą autem średniej klasy, pewnie myślą sobie ze jeżeli wydali fortunę za auto to mogą sobie pozwolić na wszystko. W przypadku tej sytuacji co hołota rozrabiała ja bym nie pozwolił na to nie ważne jakim bym jechał samochodem,dziwi mnie że nikt nie zareagował przecież na pewno musiał być tam jakiś facet ale widocznie ktoś bał się postawić. Klawik ja nie osadzam,po prostu zauważyłem że w twoim wieku śmigałem mniej rozważnie a jeżeli teraz co nie oznacza że stereotyp 20 latka musi tak wyglądać.przecież ilu kierowców tyle stylów jazdy Starajmy sie żeby nikt kierowców naszego klubu nie postrzegał jako bezmyślnych idiotów którzy stwarzają zagrożenie chodz i tak inni nie lubią nas bo jezdzimy inna marką a jeżeli oni...
  24. No to może wkurzyć to fakt, mi kiedyś z naprzeciwka jakiś niewyrośnięty dresik udawał że nagle chce zjechać na mój pas prosto na czołówkę, myślał że się przestraszę. Ależ w człowieku jest wtedy chęć żeby mu pokazać.... ale nie ma co ryzykować. W razie czego temu debilowi się upiecze a ciebie zgarnie policja i okrzykną piratem drogowym. A chołota dalej będzie się bujać po wiosce i chwalić jak to frajera zrobili. juz ja bym mu ten dresik wyprasował... moim zdaniem 20 lat to za mało sam wiem po sobie jak jezdziłem wcześniej a jak teraz.kiedys koleś mijał ciężarowców z przeciwka okolo 200km/h i wydawało mi się to fajne,dziś zaś uważam to za brak totalnego rozsądku. powinni wprowadzić taki przepis że w zależności od przebytych lat za kólkiem możesz jezdzić co raz to szybszym samochodem ale niestety u nas to nie przejdze chodz strasznie jest niebiezpieczne jak dopiero co młody dostanie popier a następnego dnia kupuje auto o mocy 200KM :wallbash:
  25. Kolego ale właśnie od tego są te autostrady jakby jechał coś koło 200km/h to może by stwarzał zagrożenie ale 150 to pikuś. nie twierdze tu ze ja jestem super idealnym kierowcą ale rozchodzi sie o chamstwo na drodze a nie o to jak szybko ktoś jezdzi.... to co miał brać kazda z ciężarówek oddzielnie kiedyś na A2 za mną smigała Toyota i nie było problemów dla niej ze jade tyle ile jade a zapewniam cie ze nie było to mało,kierowca odczekał aż zjadę,podziękował ze go puściłem i poleciał dalej to jest właśnie kultura żadnego trąbienia mrugania i srania sie bo komus za wolno...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.