Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. u mnie tzw buta czuc dopiero okolo 3tys obrotow
  2. szkoda az do roberta nie podobne!i tak ladnie jechal zwlaszcza ze ferrari ma lepsze wozki ale za to narwanych kierowcow
  3. w takiej sytuacji liczy sie stateczna jazda a z takiej robert slynie wiec moze dzis znowu podium
  4. mnie oszczedzili :kox:zaraz klikne raz jeszcze to moze komus dowale
  5. Oni sie chyba nudza juz totalnie w tym rzadzie albo sprawa ma sie do tego ze sami nie prowadza i nie bardzo wiedza z czym maja do czynienia nie raz wlaczone swiatla pokazywaly sie na tyle predko aby mozna bylo wychamowac lub przeciwnie!jestem za jazda na swiatlach(i na kolach )przez caly rok!co do miasta to nie wszedzie sa korki,przeciez sa pewne odcinki drog gdzie jezdzimi ponad 50km/h.nie wiem jak mozna oszczedzac zarowki w zamian za bezpieczenstwo Statystyki mowia ze liczba wypadkow nie zmalala ale niech zrobia statystyke ile od momentu wprowadzenia obowiazku jazdy na swiatlach przybylo uzytkownikow drog :gwizdanie:
  6. tak jak koledzy radza dowiedz sie dokladnie u prawnika co i jak.pozniej mozesz miec problemy ze sprzedaza. ostatnio kolezanka tez odradzila kolesiowi kupno autka bo byl przekladany,ten o maly wlos jej nie wysmial jak to uslyszal wiec wpieniona zamknela sie w srodeczku i od strony posazera otwozyla wszystkie drzwi,kolo dziekowal i przepraszal pol dnia
  7. Nasze forum to wielka kopalnia wiedzy-wystarczy tylko poszukac http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t70.0.html;highlight=kody+klimatronika
  8. Znajduje sie po lewej stronie jak stoisz przodem do autka zaraz pod podszybiem.
  9. witam kolego kiblos musisz najpierw podlaczyc autko pod Vag-a i pewnie juz powinno byc wiadomo co jest grane!jak ciezko pali na goracym silniku to moga byc wtryskiwacze.sprawdzilbym takze pompe paliwa i to czy w ogole podaje wlasciwe cisnienie.napisales ze jek autko sie rozgrzeje czyli na gazie to takze pracuje nie rowno wiec przejrzyj swiece przewody ktore prowadza z cewki do swiecy i w razie czego wymien!
  10. poszlo :th: Boruc
  11. tak jak koledzy pisza.ja smigam na ori chlodnicy z zeszlifowanym znaczkiem jak mozesz to podaj link do stronki to porownam sobie cenowo bo za tydzien tez szykuje mi sie wymiana w zawieszeniu. pzdr
  12. przeciez to nie jest pilka reczna z Niemcami bylo w dupe bo nasi zawsze psychicznie odchodza od Niemcow z Austia bylo do bani bo jak sie ma szanse i sie nie sypie bramek to zawsze sie msci zas z Chorwatami podolamy albo 1-0 albo 2-1
  13. witam! wiec smigam juz na gazie prawie rok i nie mialem ani razu takiej sytuacji!nawet nie slyszalem o czyms takim znajomek u siebie tankuje pod sam korek tzn zawor bezpieczenstwa odbija przy okreslonej ilosci paliwa i reszta jest jakby zabezpieczeniem ktore ma zapobiegac roznym wypadkom,u niego jest rozpitolony zawor i nie odbija mu i tankuje prawie do pelna!mowilem mu o tym ze to jest niebiezpieczne ale jemu jest to na reke bo wiecej wchodzi
  14. trzeba by sie podlaczyc jakos w przewod tak zeby obieg dalej zostal,tylko czy sie da tzn potrzeba tkwi w mierniku
  15. skoro jest tak jak piszesz to po podpieciu sie pod przewod wystarczy odczekac pare minutek i wszystko bedzie rozwiazane ale w sumie tez nie bo jeszcze jest zawor zwrotny wiec nie do konca to moze byc przyczyna samej pompy...
  16. w sumie to masz racje ale tez dziwi mnie bo skoro cisnienie jest tak jak piszesz wystarczajace na 10 minut to czemu podczasz nastepnego odpalenia autko ma dalej problem ze juz nie wspomne ze podczasz jazdy na pb jest tak ze autko totalnie sie muli tzn noga w podloge autko jedzie ok po chwili jakby brakowalo mu paliwa
  17. Witam! Dzis zauwazylem ze z przewodu paliwowego prowadzacego do listwy wtryskiwaczy skrapla sie paliwo tzn wystarczy lekko poruszyc ten przewod i zaraz leje sie paliwo zarowno przy laczeniu z listwa wtryskiwaczy jak i przy laczeniu z metalowym przewodem. Czy jest mozliwe ze przez te wlasnie polaczenia wraz z paliwem dostaje sie lewe powietrze przez co autko sie dlawi ??? pzdr
  18. wesz82 odpowiedział(a) na nao temat w Audi A4 B5
    nie chodzi tutaj o zadna misje... jezeli jest cos nie tak z twoim samochodem to praktycznie kazda porade traktujesz powaznie! to czy autko nadaje sie do naprawy zalezy w sumie od nas samych tzn co tobie nie bedzie przeszkadzalo dla NAO przeszkadza!bez urazy ronin ale odpusc juz bo nie po to tu jestesmy...pzdr
  19. wesz82 odpowiedział(a) na nao temat w Audi A4 B5
    zasugerowalbym ci kupno ksiazeczki Audi A4 i Audi A4 Avant sam naprawiam samochod tam jest troche porad dzieki czemu bedziesz mogl sam sam naprawic mniejsze usterki lub tez te wieksze
  20. wesz82 odpowiedział(a) na nao temat w Audi A4 B5
    podjedz na kompa moze np przeplywka jest walnieta dlatego autko sie muli!watro sprawdzic swiece oraz to co podlega czestrzej eksploatacji!przyczyn moze byc od groma. tylko ze z mechanikami to roznie bywa jeden lepszy a drugi nic nie wart! powodzenia :th:
  21. tyle przepisow nalamalem zeby obejrzec jak chlopaki kopia tylki szkopom a tu zonk!jutro to bedzie przesrane bo mam blisko granice i szkopki beda sie dumnie wozic a flagami ale za to robercik pokazal klase w klasie-brawo robert
  22. witam! ja luz zrobilem na gazie okolo 40 tys i polecam :th: ,tylko naprawde zrob to w pozadnym zakladzie.
  23. witam! Wiec wczoraj zaprosilem kolesia elektryka z rana zeby obkukal co jest noi koles pokazal mi fajna rzecz tzn na tym calym zwoju gdzie podczepia sie linke jest takie wachadelko,ktore na zimnym silniku powinno dochodzic do konca ale niestety zostaje w polowie!po dodaniu gazu wachadelko cofa sie w 2 strone i auto totalnie sie dlawi!wie moze ktos gdzie znajduje sie czujnik od silniczka krokowego?nie jest to bodajze ten ktory podczepiony jest po prawej stronie kolektora wodnego? autko na zimnym silniku strasznie ciezko pali tzn rozrusznik kreci ale pare sekund trzeba przytrzymac!dziwi mnie strasznie ze przy rozgrzanym silniku auto na pb takze ma efekt dlawienia!a w jaki sposob mozna sprawdzic wtryski???pzdr
  24. witam. przepustnice juz czyscilem oraz adaptowalem lecz nie Vag-iem.a dokladnie do czego sluzy ten silniczek??nie,nie wywala zadnych bledow!a jak objawialy by sie wtryski?? przewody odpadaja bo na gazie jest ok,przeplywka takze,juz sam nie wiem co moze byc jescze przyczyna??? pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.