Treść opublikowana przez wesz82
-
Naprawa fajek świec żarowych w Audi A4 B5 1.9 TDI
Po czasie wcześniejszy mod zdechl wiec dokupiłem ori wiązkę z opla(,mogę podać nr) zlutowałem i jest git,do tego dalem sb kontrolkę w środku by wiedzieć kiedy grzeją swiece. W szaraku dorobilem z mercedesa i jest git
-
Płukanie układu wspomagania w Audi A4 B5
Ok.a jak bd i tak zwalal magiel i wymieniał pompe to też only plukanka???
-
Płukanie układu wspomagania w Audi A4 B5
Tomek dalej byś to polecił czy masz coś innego już?
-
Wakacje w Chorwacji
Zobaczymy,Cro to taka miejscówka nasza,znamy się już nawet z tubylcami tylko te ceny wrrrr
-
Wakacje w Chorwacji
A my w ogóle zastanawiamy się czy jest dobra opcja teraz wypad do Cro.. Ceny kosmos drogą daleka,a np taka Kanary już wychodzą w miarę podobnie do Cro...
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Kolega sprzedal mi patent na inne klocki tj ciut wieksze o okolo 6mm. Wystarczy lekko podszlifowac ramie i tarcza pieknie jest brana po calosci.
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Z nowym lozyskiem wyszlo 260pln
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Zobaczymy ile wyjdzie za nowke. Thx
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Panowie takie szybkie pytanko. Moge prosic o nr zamiennika piasty z a6c4?? Mi juz dwa gwinty sie poddaly wiec nie bardzo jest sens ryzykowac a z uzywkami duzo trudniej a jezeli pare lat temu...
-
Problem z odpalaniem A4 B7 1.8T
Montujesz to na powrocie do baku,są dwa przewody jeden zasilający drugi powrotny na nim wstawiasz zaworek tak by trzymał ciśnienie w układzie. Jeżeli wymieniłeś pompe całą to raczej marne szanse by było to to.
-
Problem z odpalaniem A4 B7 1.8T
Na próbę zamontować jednokierunkowy zaworek na powrocie do baku jak pomoże to znaczy że ten zaworek już nie daje rady a jest on zintegrowany w pompie. Tak miałem w starym 1.8T. Silnik po nocy krecil dlugo a jak załapał chodził nie równo po chwili wszystko było ok.
-
Strefa Śmiechu
Powinna Nobla dostać za pomysl
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Kompreche na zimnym sprawdź. Kat jak oscyluje tzn w jakich granicach od do??? Tutaj wygląda jakby nie miał paliwa,odpala tak jak po zmianie wtryskow.
-
Wakacje w Chorwacji
Wszystko zależy od dnia tyg. Na weekend zawsze należy spodziewać się dłuższego przestoju na granicy.
-
Wakacje w Chorwacji
Ogólnie można spokojnie wyrwać coś co zawsze nie było dostępne. Chorwaci chcą odbić się z tego dołka i robią promki. Np wczoraj nasz apartmani zrobił myg że jak weźmiesz min 15 nocy to masz 40 proc zniżki. Może we wrześniu by tak zachorowac?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Normalne podejscie?
-
Strefa Śmiechu
Ale jakie fajne zaslonki ma.
-
Wakacje w Chorwacji
Gdzie dokładnie na brać?
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
To musi być duża świnka ? Daniel rozjebales mnie wcześniej teraz to nie mogę wyjść z podziwu? Trzymam kciuki by szło łatwo.
-
Wakacje w Chorwacji
Słyszałem że eku nie pokrywa nawet wypisania recepty.
-
Wakacje w Chorwacji
My tylko zawsze mamy że sobą kartę EKU. Co do auta to jescze nie kupowałem żadnego ubezpieczenia.
-
Urwane śruby jarzma tył
Może jakiś mało mądry dał kleju na gwinty. Raczej stawiam że się grzalo i zapieklo. Druga stronę sikaj wd jak będzie stawiała opór to podjedź do kogoś kto ma indukcje,jeżeli nie da rady to wymontuj i zalej nafta na parę dni.
-
Wakacje w Chorwacji
Navi to mapy z tel.w miarę dobrze ogarniaja temat. Slo ma na 7 dni koszt 15 juro czyli w Twoim przypadku 30.. Zastanów się czy chcesz tyle płacić za ok 150km bo tyle masz w obie strony na autostradzie.. Możesz to ominąć tylko nie przekracza prędkości w trakcie omijania bo często stoją policjanty. Austria ma na 10 dni więc wylicz tak byś nie musiał kupować kolejnej. Dodatkowo potrzeba trochę euro na tunele w Austrii 15 juro w 1 stronę. Pamiętaj o tym by sprawdzić które kraje mają problem z tym że posiadasz wideorejestrator. Krk polecam popłynąć nad wodospady statkiem a z powrotem wrucic piechota,tylko musisz uważać jak masz małe dzieci bo są strome zbocza,jest szeroka droga więc nie ma stresu.Mozesz pospacerować po miejscowości bo mają fajne wąskie uliczki,za mojego wypadu 7lat temu mieli fajne zabytkowe autka. Baska zaś tylko.raz wyplywalem z.niej i powiem ze miejscówka piękna ale to było 7 lat temu więc teraz wszystko się może zmienić..
-
Wakacje w Chorwacji
Dokładnie,w Niemcowni jest o 0.4 euro drożej na Austrię,na Słowenię tą sama cena. Pamiętam że kiedyś wieczorem mieliśmy pietra jak wracaliśmy i stacje były zamknięte lub brakowało winiet(słaba pamiec)
-
Wakacje w Chorwacji
To grubo ktoś sobie nalicza.. Myśmy dali za winieta na Austrię ok 44zl.