Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. wesz82 odpowiedział(a) na Chadury89 temat w Audi A4 B5
    Jeżeli chodzi o trójnik za silnikiem to wymiana uszczelki nic nie da.tzn nie za każdym razem winna jest uszczelka. Podstawa krucca się wygina i nie dociaga oringu. Proponuje odkręcić trójnik i wtedy myśleć co jest do wymiany.
  2. Bez komentarza. Niech już te gowno się skończy bo normalnie aż dziw że reagujesz tak spokojnie na"profesjonalizm"Krzysia..
  3. Zrob samemu. Nie jest dużo roboty. Chcesz malować środki czy zostawiasz tak jak jest???
  4. Kolego wiem że już trochę czasu zleciało,ale dostałeś gdzieś tą kostkę???
  5. Ok.thx?
  6. Rozumiem rodzina 2+2???? Jakiego języka uzywaliscie do porozumiewania się???
  7. Kurczę trochę lipa bo nas jest 5tka czyli drogo wychodzi. Stan pamiętasz jak wychodzi cenowo prom i czy często odpływa???
  8. Daj jakiś namiar?
  9. Powiem Ci że kolor dziwny ale jest ładny,robi robotę. Wrzuć jakieś foty nie ze studia dla porównania. Miłego użytkowania. 98% tego forum miałoby banana naciskając start???
  10. Dobrze kolega pisze. Najlepiej jest wykastrowac auto z tych gumek na stałe i po problemie na lata.
  11. Możesz wymienić grot do drugiego lub przemyc styki w obecnym. Baterie masz dobre???
  12. Albo masz rączkę 10 latka albo ten hebel taki jebitny jest ????????
  13. Pompa hamulcowa daje sekcjami więc jakby tak było to by dwa koła Ci trzymały po skosie. Może jarzmo krzywe albo ktoś grzebal przy serwie i padał trzyma ale wtedy wszystkie 4 koła by blokowały.
  14. wesz82 odpowiedział(a) na bbmikulski temat w 1.9TDI
    Kup kolektor za parę PLN wywal egr a wężyk zaslep. Kompa podłącz jak możesz skasuj błędy i sprawdź co wróci z błędów.
  15. wesz82 odpowiedział(a) na K4rol81 temat w 2.0TDI
    Czyli ori turbo padlo i kupiłeś gtc-ka po czym dodałeś to na regenerację czy kupiłeś już tak zrobionego??? Turbo będzie puszczać jak odpływ jest zatkany lub za małej średnicy Kiedyś jeden majster kazał mi zwiększyć wąż wychodzący ale jak to zrobić skoro seria jeździ na tym lata i nie puszcza... Wlot daje duże ciśnienie zaś wylot już nie bardzo.. Moim zdaniem wina regeneracji. Teraz hinole walą i nawet już sam wirnik oporniej się kręci .. Pisz kto robił owe turbo przecież to nie antyreklama żadna tylko produkt który ktoś puścił w świat...
  16. Mogłeś uwalic łożysko na kole. Ja u sb wymienialem te łożysko i przed tym szumialo itd ale koło jakoś tam chodziło zaś po tym jak wyjalem koło łożyska nie dało się w ogóle obrócić. Masz czynnik nabity???
  17. Temat trochę się ciągnie a jakoś nie przeleciał mi wcześniej. Trzymam kciuka by już poszło gładko. Wiadomo swap silnika to jedna zabawa a tutaj widzę robisz od podstaw coś co będzie za***iste. Czekam na kolejne info?
  18. wesz82 odpowiedział(a) na chudy13101980 temat w Inne marki
    Super. Zawsze marzyłem o przecinaku, niestety wiedziałem że jestem za młody i głupi na motor,dlatego odpuściłem. Dziś bardzo pasi mi się Honda X11. Szerokości?
  19. Zaraz posypie się z 30 fot??
  20. To prawda byle nie pomylić z c6..
  21. Wychodzi że wysokość z a4. Mierzyles tarcze czy ma te 321??
  22. Emej tarcza 321 jest z c6 nie podejdzie niestety.
  23. A jaka jest wysokość tej 321???
  24. To ten sam zacisk.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.