Treść opublikowana przez wesz82
-
Wyciek z króćca wody
Jeżeli chodzi o trójnik za silnikiem to wymiana uszczelki nic nie da.tzn nie za każdym razem winna jest uszczelka. Podstawa krucca się wygina i nie dociaga oringu. Proponuje odkręcić trójnik i wtedy myśleć co jest do wymiany.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Bez komentarza. Niech już te gowno się skończy bo normalnie aż dziw że reagujesz tak spokojnie na"profesjonalizm"Krzysia..
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
2?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Zrob samemu. Nie jest dużo roboty. Chcesz malować środki czy zostawiasz tak jak jest???
-
Gdzie dostać? Kostka od zasilanie przetwornicy VALEO 6pin
Kolego wiem że już trochę czasu zleciało,ale dostałeś gdzieś tą kostkę???
-
Wakacje w Chorwacji
Ok.thx?
-
Wakacje w Chorwacji
Rozumiem rodzina 2+2???? Jakiego języka uzywaliscie do porozumiewania się???
-
Wakacje w Chorwacji
Kurczę trochę lipa bo nas jest 5tka czyli drogo wychodzi. Stan pamiętasz jak wychodzi cenowo prom i czy często odpływa???
-
Wakacje w Chorwacji
Daj jakiś namiar?
-
Audi RS5 F5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI - żaba
Powiem Ci że kolor dziwny ale jest ładny,robi robotę. Wrzuć jakieś foty nie ze studia dla porównania. Miłego użytkowania. 98% tego forum miałoby banana naciskając start???
-
[B6 TDI PD] Po deszczu pracuje nierówno
Dobrze kolega pisze. Najlepiej jest wykastrowac auto z tych gumek na stałe i po problemie na lata.
-
Kluczyk - słabo działają przyciski
Możesz wymienić grot do drugiego lub przemyc styki w obecnym. Baterie masz dobre???
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Albo masz rączkę 10 latka albo ten hebel taki jebitny jest ????????
-
Problem z hamulcem, trzyma jedno koło.
Pompa hamulcowa daje sekcjami więc jakby tak było to by dwa koła Ci trzymały po skosie. Może jarzmo krzywe albo ktoś grzebal przy serwie i padał trzyma ale wtedy wszystkie 4 koła by blokowały.
-
Problem z przyśpieszeniem
Kup kolektor za parę PLN wywal egr a wężyk zaslep. Kompa podłącz jak możesz skasuj błędy i sprawdź co wróci z błędów.
-
Czemu to turbo padło
Czyli ori turbo padlo i kupiłeś gtc-ka po czym dodałeś to na regenerację czy kupiłeś już tak zrobionego??? Turbo będzie puszczać jak odpływ jest zatkany lub za małej średnicy Kiedyś jeden majster kazał mi zwiększyć wąż wychodzący ale jak to zrobić skoro seria jeździ na tym lata i nie puszcza... Wlot daje duże ciśnienie zaś wylot już nie bardzo.. Moim zdaniem wina regeneracji. Teraz hinole walą i nawet już sam wirnik oporniej się kręci .. Pisz kto robił owe turbo przecież to nie antyreklama żadna tylko produkt który ktoś puścił w świat...
-
Jak powinna kręcić się sprężarka po wyjęciu 6seu14c
Mogłeś uwalic łożysko na kole. Ja u sb wymienialem te łożysko i przed tym szumialo itd ale koło jakoś tam chodziło zaś po tym jak wyjalem koło łożyska nie dało się w ogóle obrócić. Masz czynnik nabity???
-
B5 biturbo srebrny sedan by m0ras
Temat trochę się ciągnie a jakoś nie przeleciał mi wcześniej. Trzymam kciuka by już poszło gładko. Wiadomo swap silnika to jedna zabawa a tutaj widzę robisz od podstaw coś co będzie za***iste. Czekam na kolejne info?
-
Yamaha r6
Super. Zawsze marzyłem o przecinaku, niestety wiedziałem że jestem za młody i głupi na motor,dlatego odpuściłem. Dziś bardzo pasi mi się Honda X11. Szerokości?
-
Audi S4 B7 LIMO / 2.7 BiT Black Vader by Pro Performance
Zaraz posypie się z 30 fot??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To prawda byle nie pomylić z c6..
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wychodzi że wysokość z a4. Mierzyles tarcze czy ma te 321??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Emej tarcza 321 jest z c6 nie podejdzie niestety.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A jaka jest wysokość tej 321???
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To ten sam zacisk.