Treść opublikowana przez wesz82
-
Nowe klocki i tarcze Sztywne
Szlifnij je trochę tj klocki na papierze 60.
-
Alufelgi 17 5x112
Jaki masz zawias???
-
Alufelgi 17 5x112
Też nie wiemy jaki zawias tam siedzi.. Et musiałoby być coś koło 60 przy standardzie a i tak powinno pasować. Ja miałem et54 i kit -40 I tarlo o zwrote. Masz rację powinienem zapytać o et Więc niech kolega poda parametry do końca. Dzieki za sprostowanie.
-
Wakacje w Chorwacji
Jak nie jak tak.. Co roku moja mnie zabiera kilka razy bym się do piachu już przyzwyczail? Plaża trochę mało przypomina te z Cro?
-
Alufelgi 17 5x112
Tak.
-
Wakacje w Chorwacji
Wtf???
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Czego można się spodziewać po zamontowaniu tego??
-
[ALL B6] Demotaż wahaczy górnych - śruba
Jak zwrota żeliwne to walić młotem i lać wd musi poddać się. Gorzej jak alu. Mogło być gorzej np w Sharanie śruba wchodzi w gwint i pęka często wtedy tylko ratunek wiertarka.
-
[ALL B6] Demotaż wahaczy górnych - śruba
Liczy się twardość kolor bez znaczenia.
-
Sensor oil
Szukaj. Czujnik może mieć już dość lub kable są przerwane. Ja bym wpierw może zajrzał pod maskę i sprawdził stan oleju bo jak pokazuje czujnik to nie wiadomo czy oliwy jest.
-
Po wymianie wysprzęglika
Powinno być podobnie jak przed wymiana. Może źle dobrali wysprzeglik a może dalej jest powietrze w układzie lub wina leży po stronie pompki.
-
Uciekające powietrze, jakby z balona przy dodawaniu gazu
Ta zamiast napisać mało potrzebne do diagnozy s liny trza wpisać silnik będzie łatwiej.. Podejrzewam nieszczelność w dolocie bo pewnie auto z doładowaniem. Poszukaj tu na temat nieszczelności w swoim modelu.
-
Biegi nie wchodzą
Myślę że nie będzie ta tarcza posklejana. Musisz znaleźć przyczynę przygasania tych kontrolek. Może któraś masa nie styka lub któryś kabel jest przerwany. Najlepiej byłoby podpiąć kabelek i sprawdzić co wyskakuje. Gdzieś ty kolega Kowi wrzucił vcdsa lita i działa bez problemów. Pedal sprzęgła odbija normalnie??? Zobacz czy jak wbijasz bieg na zgaszonym aucie to auto będzie chciało pojechać tylko zrób to ostroznie. Poducha silnika nie będzie tym problemem lecz pewnie to że silnik nie łapie od razu na wszystkie cylindry. Może być pier**la typu jakiś czujnik itp albo sama pompa lub motorówka w złym stanie ale to tylko gdybanie.
-
Samoczynne rozładowanie akumulatora
Jak nie sprawdzisz jaki jest pobór w aucie na uspieniu to można sobie pisać cuda.. Miernik w rękę i do dzieła.
-
[B5 ADR] Zawór pompy wspomagania
Robiłem coś takiego że wyciągnąłem cały ten zaworek i rozwiercalem kryze tak by bylo wieksze cisnienie ale niestety nic to nie dalo i wspomaganie zanikalo totalnie po czym powracalo.
-
Problem z odpaleniem Audi po kilku godzinach stania.
U mnie problemem okazał się zaworek w pompie paliwa,bezszczelny nie trzymał paliwa w układzie i z rana były cyrki przed i po odpaleniu. Wystarczyło założyć zwykły zwrotny zaworek że sklepu na powrocie i wsio było dobrze. Możesz na próbę zrobi to pod maska gdyż ja zrobiłem to w baku.
-
[B5 ADR] Zawór pompy wspomagania
Tak tylko licz się z dolewka płynu do układu.
-
[B5 ADR] Zawór pompy wspomagania
Co rozumiesz przez słowo zawór???
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Dziękuję pzdr
-
S4 B5 2.7T by Kriss
Rozjechales system.. "To chyba tyle" bylo najlepsze.. Powiem Ci że te poszerzenia mogą budzik mieszane uczucia. Ogólnie to czekamy na dalsze prace. Autko super tylko pogratulować.
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Witam. Proszę powiedzieć czy jest czym się przejmować odnosnie napedu pompy w silniku CFGB?? Jest to 2.0 tdi 125 Kw na CR rok 2012. Pzdr
-
A4 b6 1.8t
Myślisz że ona jest nowa??? Przecież to też po regeneracji jest. Nie można było podjechać do jakiegoś zakładu co wyciągnie z auta ja zregeneruje I następnie wsadzi??
-
Brak możliwości zamknięcia samochodu zamkiem centralnym z uchylonymi szybami
Zdejmij obudowę i odlacz czujki powinno być dobrze wtedy.
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Nie będzie tragedii. Kiedyś po rozrzadzie miałem 57 a po paru latach wyszło 34. Silnik będzie twardziej pracował. Ustaw na 55 i zostaw.
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Mierzysz to w bs na rozgrzanym silniku. Tylko na to patrz.