Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Szlifnij je trochę tj klocki na papierze 60.
  2. Jaki masz zawias???
  3. Też nie wiemy jaki zawias tam siedzi.. Et musiałoby być coś koło 60 przy standardzie a i tak powinno pasować. Ja miałem et54 i kit -40 I tarlo o zwrote. Masz rację powinienem zapytać o et Więc niech kolega poda parametry do końca. Dzieki za sprostowanie.
  4. Jak nie jak tak.. Co roku moja mnie zabiera kilka razy bym się do piachu już przyzwyczail? Plaża trochę mało przypomina te z Cro?
  5. Wtf???
  6. Czego można się spodziewać po zamontowaniu tego??
  7. Jak zwrota żeliwne to walić młotem i lać wd musi poddać się. Gorzej jak alu. Mogło być gorzej np w Sharanie śruba wchodzi w gwint i pęka często wtedy tylko ratunek wiertarka.
  8. Liczy się twardość kolor bez znaczenia.
  9. wesz82 odpowiedział(a) na QUATTRO 93 temat w 1.8T
    Szukaj. Czujnik może mieć już dość lub kable są przerwane. Ja bym wpierw może zajrzał pod maskę i sprawdził stan oleju bo jak pokazuje czujnik to nie wiadomo czy oliwy jest.
  10. wesz82 odpowiedział(a) na Wojtek21 temat w Audi A4 B8
    Powinno być podobnie jak przed wymiana. Może źle dobrali wysprzeglik a może dalej jest powietrze w układzie lub wina leży po stronie pompki.
  11. Ta zamiast napisać mało potrzebne do diagnozy s liny trza wpisać silnik będzie łatwiej.. Podejrzewam nieszczelność w dolocie bo pewnie auto z doładowaniem. Poszukaj tu na temat nieszczelności w swoim modelu.
  12. wesz82 odpowiedział(a) na Nortiie95 temat w Audi A4 B5
    Myślę że nie będzie ta tarcza posklejana. Musisz znaleźć przyczynę przygasania tych kontrolek. Może któraś masa nie styka lub któryś kabel jest przerwany. Najlepiej byłoby podpiąć kabelek i sprawdzić co wyskakuje. Gdzieś ty kolega Kowi wrzucił vcdsa lita i działa bez problemów. Pedal sprzęgła odbija normalnie??? Zobacz czy jak wbijasz bieg na zgaszonym aucie to auto będzie chciało pojechać tylko zrób to ostroznie. Poducha silnika nie będzie tym problemem lecz pewnie to że silnik nie łapie od razu na wszystkie cylindry. Może być pier**la typu jakiś czujnik itp albo sama pompa lub motorówka w złym stanie ale to tylko gdybanie.
  13. Jak nie sprawdzisz jaki jest pobór w aucie na uspieniu to można sobie pisać cuda.. Miernik w rękę i do dzieła.
  14. wesz82 odpowiedział(a) na RobsonK temat w 1.8
    Robiłem coś takiego że wyciągnąłem cały ten zaworek i rozwiercalem kryze tak by bylo wieksze cisnienie ale niestety nic to nie dalo i wspomaganie zanikalo totalnie po czym powracalo.
  15. U mnie problemem okazał się zaworek w pompie paliwa,bezszczelny nie trzymał paliwa w układzie i z rana były cyrki przed i po odpaleniu. Wystarczyło założyć zwykły zwrotny zaworek że sklepu na powrocie i wsio było dobrze. Możesz na próbę zrobi to pod maska gdyż ja zrobiłem to w baku.
  16. wesz82 odpowiedział(a) na RobsonK temat w 1.8
    Tak tylko licz się z dolewka płynu do układu.
  17. wesz82 odpowiedział(a) na RobsonK temat w 1.8
    Co rozumiesz przez słowo zawór???
  18. Rozjechales system.. "To chyba tyle" bylo najlepsze.. Powiem Ci że te poszerzenia mogą budzik mieszane uczucia. Ogólnie to czekamy na dalsze prace. Autko super tylko pogratulować.
  19. Witam. Proszę powiedzieć czy jest czym się przejmować odnosnie napedu pompy w silniku CFGB?? Jest to 2.0 tdi 125 Kw na CR rok 2012. Pzdr
  20. wesz82 odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w Audi A4/S4 B6
    Myślisz że ona jest nowa??? Przecież to też po regeneracji jest. Nie można było podjechać do jakiegoś zakładu co wyciągnie z auta ja zregeneruje I następnie wsadzi??
  21. Zdejmij obudowę i odlacz czujki powinno być dobrze wtedy.
  22. Nie będzie tragedii. Kiedyś po rozrzadzie miałem 57 a po paru latach wyszło 34. Silnik będzie twardziej pracował. Ustaw na 55 i zostaw.
  23. Mierzysz to w bs na rozgrzanym silniku. Tylko na to patrz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.