Treść opublikowana przez wesz82
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jeżeli caman o to ze mają schodzić niżej po wbiciu wstecznego to ktoś robił taki modół na forum.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
To musiało już pukać podczas jazdy i hamowania..
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
???
-
AFN przejście z 10w40 na 5w40
Zmieniaj i nie zastanawiaj się.
-
[B5 AHU] Wyciek oleju na łączeniu skrzyni z silnikiem
To dużo trochę. Tak myślę 400 będzie ok zaś 450 tak normalnie.. Ja mówię o moim rejonie.U Cb może być inaczej.
-
[B5 AHU] Wyciek oleju na łączeniu skrzyni z silnikiem
Jak za wymianę sprzęgła plus ok 50zl. Mi krzynal kiedyś gostek 100zl za wymianę tego uszczelniacza przy okazji zmiany sprzęgła.podziekowalem...
-
Pomalowane.Co teraz z tym zrobić?Polerka?
Thx
-
Tuning AFN a
Ok. Ja zrobilem tak. Wpierw turbo potem wirus potem wtryski potem fmic potem pompa. O pierdolach typu sprzęgło hebel nie pisze nawet bo to raczej oczywista sprawa. Znam dobrego człowieka który za każdym razem robił mi softa.ogolnie i ugralo się z 10 wersji.. Jakbym miał z każdym razem cisnąć do tunera z firmą to bym odpuścił i zrobił to raz..
-
Pomalowane.Co teraz z tym zrobić?Polerka?
Co masz na myśli pisząc surową baza??? Trepek masz rację. Tak czy siak sprayem nie wyjdzie to idealnie w odcień...
-
Tuning AFN a
O jakim wirusie piszecie jak jego auto już to ma??? Niech wstawi graty i zrobi softa. Do autora-co możesz wstawić sam????
-
Pomalowane.Co teraz z tym zrobić?Polerka?
Dobierz lakier po kolorze kup bezb z utwardzaczem i polakieruj element.
-
Gasnące kontrolki przy odpalaniu
Lu dobrze pisze.. Plus do oblukania to ile daje altka pod obciążeniem.
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
Tomek nie raz widziałem smar w gumkach i klocki szły równo...
-
Tuning AFN a
Oj grubo się mylisz... Twoje ceny są trochę nie trafne. Wtryski ok fmic mozna za polowe zrobic turbo lepiej dołóż 500 i kup gtb pompe ja zrobiłem kompleksowo z kupnem i serwisem za 1 tys.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Widzę Profi podejście ktoś ma.. za***iście wygląda nawet jak stoi wysoko...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Już masz siwego u siebie???
-
Tuning AFN a
Chcesz się bawić w robote mocy a juz marudzisz że drogo... Wtryski zmienisz za jakiś czas zawali żaluzje.turbem z awx to trochę ryzyko te 170.musisz dmuchnac tyle ile jest jego granica.. Wywal kata wywal egr tj wszystko co z nim związane potem wstaw razem wtryski i turbo i jedź max do tyg na strojenie. Pamiętaj że pompa daje nm,fakt tanio nie będzie ale warto. Bierz 230 bo kasa tą sama a będzie zapas.. Mały smic może nie poradzić sobie ze studzeniem w temp ok 15 st A co dopiero jak będzie 30.. Dobrze byłoby dac fmic. No właśnie nie jest ten sam.. Niby też ma 8 zaworow ale to już pd który ma fajny dol w serii ale słabo górą jedzie. Poza tym pod pokrywą znajdziesz co innego. Turbo jedynie jest takie samo.. Nie dałbym zrobić krzywdy dla tak malego turbo a zeby kręcić je pod moce 180km. Takim tokiem to z awx zrobi się 200..
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mogę z czystym sumieniem polecić nowy produkt Marvela czyli "Kapitan Marvel" Akcjii i humoru jest sporo?
-
Iskra jest ale dalej nie działa na ten cylinder
Jedź do mech i daj te nawet 400 euro bo jak zdechnie w trasie to za lawete zapłacisz podobnie.
-
Iskra jest ale dalej nie działa na ten cylinder
Daleko masz???
-
A4 B5 1.9 116 AFN - Nie odpala
Dziwne że na raz siadl czujnik paliwa i czujnik temp... Nic Ci to nie podpowiada??? Licznik umarł. Do elektro niech wył mimo i daj znać. A afn ma 110.
-
Iskra jest ale dalej nie działa na ten cylinder
Moja wracala kiedyś aeb ok 550 i nic się nie stało. Tylko tam bym uwalony gumowy łącznik świeca cewka. Nie szalej to jedziesz.
-
Wspomaganie
A plukal ktoś układ po tym jak znalazły sie w nim opilki???
-
Wymiana pompy wspomagania z 1.9TDI na 2.5TDI
Masz jakieś foty tego jak to jest zamontowane.??? Mam chłodniczke paliwa z mietka to może bym zapodal.
-
Poduszki silnika 1.9 tdi (ahh)
Jak to jest b5 to lepiej kupić tą tańszą.. Jak robiłem tak że dokrecilem palcami odpaliłem zgasilem po 10 sęk i dokrecilem.