Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Jeżeli caman o to ze mają schodzić niżej po wbiciu wstecznego to ktoś robił taki modół na forum.
  2. To musiało już pukać podczas jazdy i hamowania..
  3. wesz82 odpowiedział(a) na Morius temat w 1.9TDI
    Zmieniaj i nie zastanawiaj się.
  4. To dużo trochę. Tak myślę 400 będzie ok zaś 450 tak normalnie.. Ja mówię o moim rejonie.U Cb może być inaczej.
  5. Jak za wymianę sprzęgła plus ok 50zl. Mi krzynal kiedyś gostek 100zl za wymianę tego uszczelniacza przy okazji zmiany sprzęgła.podziekowalem...
  6. wesz82 odpowiedział(a) na kojot692880745 temat w Audi A4 B5
    Ok. Ja zrobilem tak. Wpierw turbo potem wirus potem wtryski potem fmic potem pompa. O pierdolach typu sprzęgło hebel nie pisze nawet bo to raczej oczywista sprawa. Znam dobrego człowieka który za każdym razem robił mi softa.ogolnie i ugralo się z 10 wersji.. Jakbym miał z każdym razem cisnąć do tunera z firmą to bym odpuścił i zrobił to raz..
  7. Co masz na myśli pisząc surową baza??? Trepek masz rację. Tak czy siak sprayem nie wyjdzie to idealnie w odcień...
  8. wesz82 odpowiedział(a) na kojot692880745 temat w Audi A4 B5
    O jakim wirusie piszecie jak jego auto już to ma??? Niech wstawi graty i zrobi softa. Do autora-co możesz wstawić sam????
  9. Dobierz lakier po kolorze kup bezb z utwardzaczem i polakieruj element.
  10. Lu dobrze pisze.. Plus do oblukania to ile daje altka pod obciążeniem.
  11. Tomek nie raz widziałem smar w gumkach i klocki szły równo...
  12. wesz82 odpowiedział(a) na kojot692880745 temat w Audi A4 B5
    Oj grubo się mylisz... Twoje ceny są trochę nie trafne. Wtryski ok fmic mozna za polowe zrobic turbo lepiej dołóż 500 i kup gtb pompe ja zrobiłem kompleksowo z kupnem i serwisem za 1 tys.
  13. Widzę Profi podejście ktoś ma.. za***iście wygląda nawet jak stoi wysoko...
  14. Już masz siwego u siebie???
  15. wesz82 odpowiedział(a) na kojot692880745 temat w Audi A4 B5
    Chcesz się bawić w robote mocy a juz marudzisz że drogo... Wtryski zmienisz za jakiś czas zawali żaluzje.turbem z awx to trochę ryzyko te 170.musisz dmuchnac tyle ile jest jego granica.. Wywal kata wywal egr tj wszystko co z nim związane potem wstaw razem wtryski i turbo i jedź max do tyg na strojenie. Pamiętaj że pompa daje nm,fakt tanio nie będzie ale warto. Bierz 230 bo kasa tą sama a będzie zapas.. Mały smic może nie poradzić sobie ze studzeniem w temp ok 15 st A co dopiero jak będzie 30.. Dobrze byłoby dac fmic. No właśnie nie jest ten sam.. Niby też ma 8 zaworow ale to już pd który ma fajny dol w serii ale słabo górą jedzie. Poza tym pod pokrywą znajdziesz co innego. Turbo jedynie jest takie samo.. Nie dałbym zrobić krzywdy dla tak malego turbo a zeby kręcić je pod moce 180km. Takim tokiem to z awx zrobi się 200..
  16. Mogę z czystym sumieniem polecić nowy produkt Marvela czyli "Kapitan Marvel" Akcjii i humoru jest sporo?
  17. Jedź do mech i daj te nawet 400 euro bo jak zdechnie w trasie to za lawete zapłacisz podobnie.
  18. Daleko masz???
  19. Dziwne że na raz siadl czujnik paliwa i czujnik temp... Nic Ci to nie podpowiada??? Licznik umarł. Do elektro niech wył mimo i daj znać. A afn ma 110.
  20. Moja wracala kiedyś aeb ok 550 i nic się nie stało. Tylko tam bym uwalony gumowy łącznik świeca cewka. Nie szalej to jedziesz.
  21. wesz82 odpowiedział(a) na Binecki40 temat w 2.0
    A plukal ktoś układ po tym jak znalazły sie w nim opilki???
  22. Masz jakieś foty tego jak to jest zamontowane.??? Mam chłodniczke paliwa z mietka to może bym zapodal.
  23. Jak to jest b5 to lepiej kupić tą tańszą.. Jak robiłem tak że dokrecilem palcami odpaliłem zgasilem po 10 sęk i dokrecilem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.