Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Da się bez stresu. Kanał się przyda ale wprawne dłonie dadzą rady bez. Tylko załatw sobie 15 oczkowa prosta do poluzowania napinacze. Z 2,5 to pewnie ma więcej bar od tej ori.
  2. Lepiej wymien to nim w najmniej niespodziewanym momencie auto zgasnie.
  3. To sa takie same zwrotki ale piasta jest inna tzn wyzsza i podejdzie tylko zacisk z w8.Albo dajesz podkladke pod jarzma i wten czas mozes wpakowac inny zacisk odp do wysokosci tarczy.
  4. Ale ten zacisk jest duży w porównaniu do 345. Jakie gadżety potrzebne do 330??? Wsio dalej na ori zwrotnicy ???
  5. Wałek tez pewnie ma już dość.
  6. Niestety nie zagłębialem się w to. Zadzwoń do ludzi co robią pompy może coś doradza. Musiałby popatrzeć na pompę czy ma gdzie się podłączyć z manometrem.
  7. wesz82 odpowiedział(a) na blitzkrieg temat w Audi A4 B5
    I pakiet s4... Kolego daj dobre kolo obniż go daj scieme szyb i dodatki w postaci fajek na wydech itp i będzie git. Grób to akurat zły przykład...
  8. wesz82 odpowiedział(a) na blitzkrieg temat w Audi A4 B5
    Srebrny awant chrom na dachu.. Słabo to jakoś mi się widzi. Do tego chcesz iść dalej w czerwień.
  9. Roznie pisza. Ponoc zolty jest syntetyk
  10. Jak wali olej tez gora to uszczelniacz na 99 procent.
  11. Jaki silnik masz??? Jak nie leci z vacum to raczej na bank uszczelniacz.
  12. Szukam i nie moge znaleźć czy ten 320 jest mineralny. Masz moze opakowanie???
  13. Nie widac wszystkich fot. Wczoraj bylo ok a pozniej juz nie chodzily.
  14. Jest tak jak napisales ale roznica taka ze majstry od przekladni mowili o maglu po regeneracji gdzie daja gumki odporne właśnie na czerwony plyn. Pompa zniesie kazdy rodzaj plynu. Zrobilem ten sam myg co ty.. Tel w lape i dzwonilem pytalem wyszlo na to samo. Dobra ale lales ten czerwony atf do nie robionej przekladni? On jest dalej mineralny czy juz syntetyczny??? Mozesz dac jakis namiar na niego???? Wczoraj kupilem febiego 6162 zaleje go na zasadzie wylej wlej ze zbiorniczka bo plyn jest czysty i zobaczymy czy to cos da..
  15. Siadly ladnie.
  16. Daj nazwe firmy dla potomnych.
  17. Mialem Ci pisac jak dales tam auto ale co by to zmienilo??? Dobrze pamietam ze to ten sam super majster co kiedys grzebal Ci w pompie jeszcze w afn???
  18. Wejdz pod auto i oblukaj dobrze w otworach na polaczeniu miski z blokiem. Jak uszczelniacz puszcza konkret to olej wychodzi nawet gornym otworem w skrzyni. W czasie jazdy moze go sila wyrzucac do skrzyni a jak staniesz dm nie kreci sie i jest jak jest.. Pisz jaki masz problem???
  19. Najgorsze sa zamienniki ww wezy. Ori wytrzymal pare mcy w kapieli ropnej zamiennik zas pare tygodni.
  20. Ja zrazilem sie do 6162 jak kupilem ori i porownalem do niego. Do tego 1sza pompa siadla po wymianie tego plynu.moze zle zrobiłem wyniane.to bylo lata temu. Najgorzej ze jakis czas temu zninilem w innym aucie tez na lhm. Tutaj lhm jezdzi jakies max 3 lata.
  21. Wcześniej zaprzeczylem temu teraz przyznam Ci rację. Dzis przy skrecie kiera cos zaczelo trzec tak jakby kiera tarla o oslone. Dzwiek pojawia sie tylko na rozgrzanym oleju, na zimnym.brak czegokolwiek. Zastanawiam sie czy nie nalac jakiegoś polecanego tutaj oleju czerwonego mineralnego.. Co byscie polecili??
  22. Thx. Juz zapomnialem nawet ze je wymienilem
  23. Zacznie kopcic jak zrobi sie goraco.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.