Treść opublikowana przez wesz82
-
Ciężko wchodzą biegi na rozgrzanym silniku
Sproboj jeszcze wymienic pompke i wysprzeglik.uzywka kosztuje grosze.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Mi juz zj***l weekend? ?
-
Sprzegło po wymianie - bierze wysoko na rozgrzanym silniku
I luknalem. Dziwny gosc? Swoja droga z ta regulacja to wspomnial o autach japonskich. Pytam bo uklad sprzegla jest mi dobrze znany i nie ma w aldi zadnej takowej srubki. Pompka nie,wysprzeglik tez nie,pedal nie ma regulacji.jedynie czyjnik sie dostosowuje. Nom chyba ze ja czegos nie wiem.
-
Trudny rozruch na zimnym AFN
Jak zwalales pompe to kat i dawka do sprawdzania. Jak wsio oblukasz wlacznie z wezami to daj znac.
-
Niebezpieczny przypadek w A6
Ta bo benzyna zapali sie od ciepla. Przesadzaja jak zawsze. Ktos tam musial cos grzebac..
-
Sprzegło po wymianie - bierze wysoko na rozgrzanym silniku
O jakiej srubie piszesz??? Nie widzialem zadnej srubu przy pedale jak i przy pompe. Tymbardziej do regulacji przeplywu plynu.
-
Lampy a4 b5
Pytanie. Po co chcesz zmienic lampy? Dla wyglądu czy moze juz te nie daja rady?? Tu troche mozna poszalec.powiedzmy od ok 350 za komplet fl a jak dasz je do zrobienia na bixy itd to cena przebije rok bitwy pod Grunwaldem... Moim zdaniem lampy typu engel ringi i inne blogie wynalazki mozna sobie odpuscic ale to Twoj cyrk i Twoje malpy?
-
[A4b5] mocne sprzeglo ajm
Tez od zetora ale taniej wyjdzie z 80.
-
[A4b5] mocne sprzeglo ajm
A co dm Ci siada???
-
Spadający do zera w ciągu chwili wskaźnik paliwa
Czasem jest to przybrudzone i wystarczy przeleciec papierkiem 600 i smiga jak nowka. Na forum sga robi sie czesto takie czyszczenie i pomaga. Inna sprawa jak wskaznik zyje wlasnym zyciem czyli lata jak chce podczas jazdy to wtedy bodajże impulsator do wymiany.
- Audi
-
[A4b5] mocne sprzeglo ajm
Przeciez to jeden kij bo za obicie kewlarem i sprzeglo z ajm czy awx zaplaci podobnie. Oba podejda pod dm wiec lepiej dac awx bo wyjdzie to w miare tanio i spokojnie pociągnie ok 200.
-
Dziwny przypadek
Ale sprawdzales podnoszac auto???
-
Dziwny przypadek
Zobacz czy nie blokuje Ci kol??? Koles mial tak w a8 ze pompa nie odbijala do konca i blokowalo mu kola po skosie tj tak jak daje sekcja.
-
[A4b5] mocne sprzeglo ajm
Wydaje mi się ze caman o awaryjnosc dwumasy. Coraz wiecej czyta sie o tym ze ktos odzalowal kupił dm zas za por roku znow to samo. To prawda sztywne inaczej przenosi,nie lubi niskich obrotow do 1.5tys. Ogolnie nie wiem jak w pd ale w vp moge polecic Widzialem chlopaki na SGA pakuja juz sztywne wiec w osobowce na pd tez powinno smigac. Ten dwytarcz to fajna sprawa jak sie nie placi za niego hehe
-
Miękki Pedał Hamulca
Te maszynki to w tylek mozna se wtykac... Poszukaj jak odp sie tyl i bedzie lux.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Czemu szalony??? Dobrze ze ma mozliwosc spelniania tego co mu sie wymysli. Świetniy project kupa hajsu i na pewno jedno z ładniejszych b5 na pl.do tego w awancie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Dlaczemu ???? Lubi tego staruszka i to sie liczy..
-
Płyn hamulcowy DOT4 w układzie kierowniczym
Tak. Kup plyn ori i daj mu na zmiane i po temacie.
-
[A4b5] mocne sprzeglo ajm
Sorki safa ale jak koszty podobne???. Uzywke sztywne kupisz za 50 zl do tego new sprzeglo ok 450 a sam dm koszt ok 1 tys...
-
[A4b5] mocne sprzeglo ajm
Pietrek kolega chce mocne sprzeglo do 200 koni a tu propozycja swapu na 6b... Mysle ze seria z kewlarem da rady na ta okolicznośc. Po kij pakowac siano nie potrzebnie??? Zawsze mozna pakowac sztywne bo koszta dziela sie na 1/3 w stosunku do dm. Do autora. Kolego sztywne z 80 lub 1z a4 do tego sprzeglo obite kewlarem i da rady. Jak masz siano pakuj dm z kewlarem i tez da rady.
-
Automatyczne otwieranie bagaznika
Tak patrze na nr i jest ten sam co jest z c6. Klapa odskakuje jak zawsze ale wystarczy ze ja lekko uniose palcem i leci jak wsciekla. Czyli tak naprawde wystarczy ze sprezynka odchyli klape na ok 5 cm i poleci sama. Czekamy na sprezynki i bedziemy dalej sie bawic.
-
Automatyczne otwieranie bagaznika
Takie silowniki zakupiłem. Wg opisu u tomma jest podany wzmacninany do b6. Nic czekam na sprezyny zobaczymy co bedzie z tego. Thx
-
[B6 AWX] Czy mechanik robi mnie w balona?! Pomocy
Cos juz wiadomo???
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
?