Treść opublikowana przez wesz82
-
Swiatlo led pozycji
Te wlasnie takie sa..
-
Poduszki silnika 1.9 tdi (ahh)
Skręć palcami odpal silnik zgas i dokrec na maxa. 600 za 1 szt????
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Nie wywoluj wilka z lasu?
-
Wymiana pompy wspomagania z 1.9TDI na 2.5TDI
Jak ktoś serwisowa układ to będzie działać. A są tacy że jeżdżą aż padnie...
-
[ALL TDI PD] Wpadł klucz w kanał olejowy głowicy.
Silikon to dirco polecam Co do zdjęcia miski to jest trochę roboty. To nie bora czy skoda.
-
Rysy na reflektorze
Wsio zależy jaka rysa...
-
Rysy na reflektorze
Gleboko?
-
[ALL TDI PD] Wpadł klucz w kanał olejowy głowicy.
+1
-
Czym zabezpieczyc lampe po polerowaniu ?
Moim zdaniem papier.
-
Czym zabezpieczyc lampe po polerowaniu ?
Są też specjalne preparaty ale w ciul drogie.
-
Czym zabezpieczyc lampe po polerowaniu ?
Jak słabo polakieruje to zostanie morcha do polerowania.
-
Dodatkowy dogrzewacz płynu w Audi A4 B5 1.9 TDI AJM
Jest sens zabawy skoro i tak musisz kupić nową świecę?
-
Zderzak fl pod spryski-co i jak..?
Planuje zmienić przedni zderzak pod ten ze spryskami. Chciałbym a zeby to także działało a nie tylko wyglądało. Wiem że potrzebuje dodatkowo zbiorniczka i przekaźnika. Czy może ktoś podpowiedzieć jaki jest nr przekaźnika i czy jest coś co jeszcze będę potrzebował???? Pzdr
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Raczej nie. Chyba że by dopiero co go założył.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
A był robiony magiel w niej??? Jeżeli masz pewność że nie i mech potwierdzi to ze nie rozszczelni przekładni to lej.
-
[B5 AHU] Wyciek oleju na łączeniu skrzyni z silnikiem
Chodzi o to ze jak wylatuje olej przez otwór na znak w skrzyni to uszczelniacz wału kaput.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Mimo koloru zielonego jest on w pełni syntetyczny więc ja bym nie ryzykowal.chyba że masz zrobiona przekładnie lub mech da Ci gwarancję że nie poleci. Gęstość ma 827 więc bije na głowę wszystkie poprzednie. Poza tym jest drogi.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Bardzo szanuje to ze nie jedziesz na nich gdzie popadnie,ja bym tak nie umiał... Czekamy na wynik z hamowni?
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Kupiłem febi i spuszczam że zbiorniczka i napelniam po ok 20 km. Płyn mam 3 lata więc nie ma sensu plukac..
-
Wymiana poduszek skrzyni biegów
Tak to taka a druga jest inna
-
Wymiana poduszek skrzyni biegów
Poduszki skrzyni to corteco lub inny dobry zamiennik. Sprzęgło to norma ze łapie wysoko.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nie ma kolorów ale będzie petarda?
-
[B5 AFN] Instrukcja Wymiany Pompy Wspomagania
Ta szybę dostałem w cenie taniej szyby gdyż mój znajomek pracował tam kiedyś i załatwił mi zniżkę. Ogólnie zakładałem w Szczecinie. Szyba ma słaby pasek przeciw słoneczny i po ok bodajrze 4 latach moge stwierdzic ze jest strasznie miekka. Pod słońce mam piękny balejarz rysek. Akustycznie jest ok. Ogólnie to nie polecam jej dalej. Nie wiem jak inne zamienniki więc tutaj trzeba by było poszukać.
-
[B5 AFN] Instrukcja Wymiany Pompy Wspomagania
Wiesz co ja nie pamiętam chodź robiłem to ze 3 razy.
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
Wtedy zwrota będzie mało warta.