Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. wesz82 odpowiedział(a) na cocacola temat w Audi A4 B6
    Te wlasnie takie sa..
  2. Skręć palcami odpal silnik zgas i dokrec na maxa. 600 za 1 szt????
  3. Jak ktoś serwisowa układ to będzie działać. A są tacy że jeżdżą aż padnie...
  4. Silikon to dirco polecam Co do zdjęcia miski to jest trochę roboty. To nie bora czy skoda.
  5. Wsio zależy jaka rysa...
  6. Moim zdaniem papier.
  7. Są też specjalne preparaty ale w ciul drogie.
  8. Jak słabo polakieruje to zostanie morcha do polerowania.
  9. Jest sens zabawy skoro i tak musisz kupić nową świecę?
  10. Planuje zmienić przedni zderzak pod ten ze spryskami. Chciałbym a zeby to także działało a nie tylko wyglądało. Wiem że potrzebuje dodatkowo zbiorniczka i przekaźnika. Czy może ktoś podpowiedzieć jaki jest nr przekaźnika i czy jest coś co jeszcze będę potrzebował???? Pzdr
  11. Raczej nie. Chyba że by dopiero co go założył.
  12. A był robiony magiel w niej??? Jeżeli masz pewność że nie i mech potwierdzi to ze nie rozszczelni przekładni to lej.
  13. Chodzi o to ze jak wylatuje olej przez otwór na znak w skrzyni to uszczelniacz wału kaput.
  14. Mimo koloru zielonego jest on w pełni syntetyczny więc ja bym nie ryzykowal.chyba że masz zrobiona przekładnie lub mech da Ci gwarancję że nie poleci. Gęstość ma 827 więc bije na głowę wszystkie poprzednie. Poza tym jest drogi.
  15. Bardzo szanuje to ze nie jedziesz na nich gdzie popadnie,ja bym tak nie umiał... Czekamy na wynik z hamowni?
  16. Kupiłem febi i spuszczam że zbiorniczka i napelniam po ok 20 km. Płyn mam 3 lata więc nie ma sensu plukac..
  17. Tak to taka a druga jest inna
  18. Poduszki skrzyni to corteco lub inny dobry zamiennik. Sprzęgło to norma ze łapie wysoko.
  19. Nie ma kolorów ale będzie petarda?
  20. Ta szybę dostałem w cenie taniej szyby gdyż mój znajomek pracował tam kiedyś i załatwił mi zniżkę. Ogólnie zakładałem w Szczecinie. Szyba ma słaby pasek przeciw słoneczny i po ok bodajrze 4 latach moge stwierdzic ze jest strasznie miekka. Pod słońce mam piękny balejarz rysek. Akustycznie jest ok. Ogólnie to nie polecam jej dalej. Nie wiem jak inne zamienniki więc tutaj trzeba by było poszukać.
  21. Wiesz co ja nie pamiętam chodź robiłem to ze 3 razy.
  22. Wtedy zwrota będzie mało warta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.