Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Wyżej Pietrek pisał o niej więc masz potwierdzenie. Brd loteria w zależności w jakim stanie jest vnt. Poza tym dziś te turbiny to jak telefon bez kolorów.. Jakby kosztowała 400zl tyle co awx to możnaby pobawić się w to ale za tą kasę moim zdaniem szkoda zachodu..
  2. Jest sens bawić się z caha za tą kasę jak gtb dostaniesz za ok 1.7k?
  3. Tragedii ni ma z kopceniem. Dydek ciągle bialy ?
  4. Są tuleje które sa kierunkowe. Jak umieścisz odwrotnie ja w belce będzie gorzej niż na zużytych tulejach.
  5. http://sprawdz.auto.pl/jak-zrobic-logi-dynamiczne-vag/
  6. W sierpniu już pod koniec jest luźniej. Myślę że we wrześniu możesz smialo pojechać bez rezerwacji i tam szukać na miejscu
  7. wesz82 odpowiedział(a) na madhack temat w 1.9TDI
    Ja bym chyba kompreche zmierzył na zimnym i ciepłym i byłoby jasno na czym stoisz.
  8. A ja właśnie sie zastanawiam czy Ty żyjesz jeszcze? Dawaj,dawaj bo pewnie sie narobiło?
  9. Może problem jest w kodowaniu. Kolega Fazii będzie wiedział czy pompka w b5 ma taka opcję że po naciśnięciu 1 raz otwiera tylko drzwi kierowcy A po 2 naciśnięciu reszta drzwi.w ogóle sam możesz to sprawdzić.
  10. wesz82 odpowiedział(a) na asiasty temat w Układ Jezdny
    Jaki rozmiar...
  11. wesz82 odpowiedział(a) na asiasty temat w Układ Jezdny
    A jaka jest śruba teraz??
  12. wesz82 odpowiedział(a) na asiasty temat w Układ Jezdny
    Fakt. A nie możesz przegwintowac na większe??
  13. wesz82 odpowiedział(a) na asiasty temat w Układ Jezdny
    A sprawdź czy nie podejda z a6c4??
  14. wesz82 odpowiedział(a) na Trakowwy temat w Audi A4 B5
    Szukaj bo tematów do b5 jest wiele. Skąd mamy wiedzieć jaki zawias?? Jeden jeździ na be i jest ok drugi na gwincie skreconym konkretnie i też jest ok. Poszukaj a znajdziesz wypowiedzi użytkowników tam ewentualnie dopytaj.
  15. Swist turbo to norma w tych silnikach. Musisz sprawdzić luzy na wirniku. Poczytaj o tym. Mechanik to wróżbita czy jakoś sprawdzał motorówkę??? Takim tokiem myślenia to zaraz wydasz dodatkowe 8k na dzień dobry..
  16. Ten akurat tak ale waga i opory sa duzo większe.. Q musi palić więcej nom chyba że haldexy i inne wynalazki.
  17. Wcina tyle co sharak z obciążeniem. Miłego wypoczynku ?
  18. Ucalujcie od nas wieloryby? Też mieliśmy być ale za zimno.
  19. wesz82 odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w Audi A4/S4 B6
    Szkoda że nie zrobiłeś dokladek w kolor...
  20. Rok temu już jechaliśmy pod koniec sierpnia i raczej całość była autostrada. Nie pamietam bo czesc przespałem a zona trzymala stery.
  21. To czekamy??
  22. A coś się zmieniło????
  23. Tragedii ni ma. Szerokości?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.