Treść opublikowana przez wesz82
-
Audi A4 B5 sedan 98r. problem z belką tylną
Jedź na spokojną nie ruchliwa drogę i tak zacznij od 80km/h lekko majtac kiera tak by pupa potanczyla następnie rozpedzaj auto o 20km wiecej i powtorz majtanie,zobaczysz sam co daje ten pret. Jak myślisz czemu pękł??? Od naprężeń które powoduje masa plus prędkość itd.. Jak uwazasz ja bym zmienił belkę bez druciarstwa,to nie plastik w środku..
-
Audi A4 B5 sedan 98r. problem z belką tylną
Druga belka plus tuleje plus ustawienie zbieżności. Belka 150 tuleje 150 zbieżność 100 i robota ok 200zl no chyba że samemu.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Poczekaj może się ktoś trafi. Może wystaw na zagranicznych stronach tam ludzie doceniają bardziej zrobione projekty. U nas liczy się tylko rok i kasa nikt nie chce myśleć że to ma to czy tamto.. Dużo nam brakuje do normalnego toku myślenia.. Ostatnio chyba wsiadasz do fury by co tylko zrobić ???
-
"Nowe Turbiny" mała przestroga dla Wszystkich
Ludzie schodzą na psy nie świat..
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
???
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Weź zapełnij taki kolektor z ltka ?
-
"Nowe Turbiny" mała przestroga dla Wszystkich
Dzialacie jak mafia?
-
Duże spalanie oleju
Stawiam litra że nawet nie zmierzył. Teraz można sobie gdybac. Najgorsza z opcji to olewka mech. Widzi że jest nie tak,bierze tel i mówi Panie jest tak i tak wbijaj obgadamy co dalej a nie wsadza. W ogóle miał i tak dobry pomysł że zrobi dół przy okazji..
-
"Nowe Turbiny" mała przestroga dla Wszystkich
Skoro wymieniłeś lub wyczysciles wszystko to dla bezpieczeństwa zrób ok 1 tys po i będzie wiadomo.
-
"Nowe Turbiny" mała przestroga dla Wszystkich
Klawiatura mu działa tylko sumienie się zepsuło.. Jutro może wstawię swoje foty gtc po umyciu pomalowaniu itd.
-
Duże spalanie oleju
Tylko kup blok po pomiarze kompresji bo narobisz sobie bigosu..
-
Duże spalanie oleju
j**any ciemnogród... Ciekawe.przed robotą brał mniej niż teraz. Może nagar znikł z pierścieni ale jak były zasyfione to także bralby w ciul.. Zmień mechanika bo jak on Ci tak doradza to widać co się zna. Do turbo tylko pełen syntetyk.
-
"Nowe Turbiny" mała przestroga dla Wszystkich
Masz 2 tyg na oddanie bez podania przyczyny. Zglaszaj to zostanie chodź jakaś notatka po tym..
-
"Nowe Turbiny" mała przestroga dla Wszystkich
Nie było dla Cb podejrzane że nowe turbo kosztuje ciut więcej a jeżeli uzywka???? Dobrze że skończyło się tylko tak w ten sposób bo mogło być gorzej. Jest dział nieuczciwych sprzedawców jeżeli jesteś pewny swojego wpisz tam swoje dwa słowa....
-
Duże spalanie oleju
Wszystko wyjdzie jak rozbiora motor. Czy byłeś u tego mech i mówiłeś mu o tym co się dzieje i co on na to???
-
Duże spalanie oleju
Jeżeli wszystko było z nia zrobione od zera to tylko wymień uszczelkę i tyle. Mechanik dał Ci stare części??? Ja wiem że ich zalewa jak mówisz im by oddali stare części ale teraz nawet nie powinno być innej gadki. Napisz co dokładnie masz wymienione???
-
Duże spalanie oleju
Jak mechanik zmienił pierścienie i jest gorzej to trza by doprowadzić dół do ladu. Pojezdzij po mech i dowiedz się co proponują?. Nie musisz z nimi od razu się ustawiać tylko dowiedz się co myślą o tym. Moim zdaniem ktoś przycial na częściach i robocie.
-
Duże spalanie oleju
Jeżeli mechanik nie przycial kasy za robotę dołu to szukaj drugiego silnika. Skoro wstawił pierścienie A to pogorszyła sprawę to wydaje mi się tak najlepiej zrobić.
-
pompa wspomagania zamienniki
A czemu nie dac ori używki???
-
Wakacje w Chorwacji
A jaka średnia prędkość bo spalił bardzo malutko????
-
Wakacje w Chorwacji
Miłego ?
-
Problem z hamulcami po przejechaniu przez kałuże.
Sie raczej wygiely. Czujnik w rękę i sprawdź bicie.
-
Kręci nie odpala dziwny przycisk
A czego on nie opisał.. Jest jasno napisane że kupił auto i jeździł po czym zobaczył ten przycisk i nacisnal to i auto nie odpala. Do autora: To pewnie super skonstruowane odcięcie zapłonu. Nie masz nr do poprzedniego właściciela???
-
Alufelgi 17 5x112
Wejdzie. Ale lepiej szukaj 18?
-
Przelot
Olej to niebieski kolor... Do autora; Masz serię czy coś porobione z osprzętem???