Treść opublikowana przez wesz82
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Wyjmij trupa z bagażnika to będzie równo stalo? Ladnie?
-
Temperatura plynu ponad 100 stopni 1 8T AWT
Sprawdź wentylator ten mały na krótko czy działa jak nie to do wymiany. Co do temp to może być zapowietrzony układ po wymianie termostatu. Wcześniej tj przed wymiana termostatu tez tak było???
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
U mnie tylko wystaje tak lekko poza. Dużo mniej niż tu. Słuchaj mi chodziło o tą srebrną na dole klapy.ona ori jest???
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Kup ori tak będzie najlepiej bez stresu. Co do be to niby nic ale już widać te 2 cm mniej co jest dużym plusem. Listwa na klapie jest ori czy sam robiłeś??? Daszek super wyszedł..
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Jeżeli jest na duży rostaw śrub do jarzma to podejdzie. Musisz liczyć się z tym że każda inna niż ta z s4b5 i passata w8(tutaj musisz zmienić piasty)będzie odbiegala od et i wysokością od ori. Jak masz 6 biegów to raczej masz już duży wieloklin w tym celu sprawdź jaka jest śruba mocujaca przegub?? Jak chcesz zakładać 345 dobra opcja tj tansza jest kupno adaptera pod to. Tutaj lepek to sprzedaje. Nie reklamuje bo nawet nie znam go ale dodając wychodzi taniej i mniej zabawy z tym..
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Jak nie masz oznak to po co wymieniać??? Trzeszczy lub przerywa kiera podczas skręcenia. Ja bym zostawił.
-
Zderzak fl pod spryski-co i jak..?
Na długo styknie zbiornik??
-
Zderzak fl pod spryski-co i jak..?
To też jakieś rozwiązanie. Sęk w tym że gościu zapedzil sie z cena albo ze stanem bo nie odbiera już tel? Thx
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Mnie te dwa szybry przekonaly?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Thx
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Nice.. Daj linka i pokaż jak finalnie to wyszło. Od lat daszek chodzi za mną..
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Od razu. . Kto sprzedaje nie dokończone auto?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Jasne im spokojnie panda styknie?
-
AJM Turbo po naprawie późno wstaje - wykresy i logi
Po pierwsze musisz się liczyć z tym że dziś są takie czasy że ludzie nie są ważni,ważny jest hajs.. Co z tym idzie zapewne części które są dane są słabej jakości więc nie będą kręcimy się tak jak ori. Miałem ten sam problem co Ty.. Dałem turbo do roboty na hybryde. Wcześniej 1.5tys już było czuć but po tym co zrobili 2.2tys.porazka. Dzwonię do majstra on radzi bym wkrecil zderzak o 1 obrót i dał znać. Tak tez zrobiłem.nic to nie wnioslo. Dzwonię to tunera. Jego rada o wejdź w 11bs i ustaw ciśnienie jak największe właśnie zderzakiem. Nic zrobiłem niby lepiej ale dziura taka że zjadł bym kanapkę nim to kopnie na 4 biegu. Oddałem turbo do gościa na zmianę mniejszego wirnika. Po czym nie jest to tak jak było ori awx ale jest w miarę. Masz dwie możliwości. Oddać to niech poprawiają albo walcz sam. Może pomóc Ci podlanie paliwem ale tylko do pewnego stopnia.czyli trza napisać program to może pomóc o ile masz serię.
-
Turbo po regeneracji - pytanie do znających temat
Jak robi się regenerację to dementuje się turbo czyści i maluje bezbarwnym. Tak bynajmniej robią to firmy co robią to dobrze. Mógł ktoś zdemontować turbo i wsadzić sam koras.
-
Wymiana poduszek skrzyni biegów
Wewnętrzne sprawdź. Przy okazji jak je odkręcisz od flanszy to luz na skrzyni.
-
Zbieżność A4 B5
Jaki masz profil na zimie i jaki na lecie???
-
1.8t quattro 300+ by Mintek
Gruboo?
-
Zbieżność A4 B5
Dzieje się tak tylko na zimowych??? U mnie też jest różnica na balonie 55 A profilu 45.
- Tuning AFN a
-
Tuning AFN a
Dobrze rozumiem że od razu ma pakować setap na 200+ bo inaczej nie ma.sensu tj nie czuć mocy??? Robiąc powoli też się czuje to fakt nie ma buta. Np po zmianie na 216 dol zrobił się mocniejszy zaś reszta słabo ale w logach urwało ok 1sek.
-
Nasze zwierzątka
Bo to jest tak że kot rozumie podobnie jak pies czyli ok 50 komend ale ma wyj.. na to?
-
Światła do jazdy dziennej led
Wszystko zależy czy masz drl z automatem czy też bez. Jak masz same żarówki to z przekaznikiem jak automat jest już w światłach to bez.
-
Światła do jazdy dziennej led
No a czemu nie dasz pod altka? Ja tak zrobiłem w szaraku. Odpalasz auto po ok 2 sek zapalaja sie drl
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Niech dalej mówią ?