Treść opublikowana przez wesz82
-
Wakacje w Chorwacji
Faktycznie lipa.. Ile masz km do celu??
-
A4 b6 1.8t
Ale tak jest to normalne. Albo wywalasz pierścień albo zamawiasz z nadmiarem. Ja wyfrezowalem pierścień i nie ma problemów.
-
Wysyłkowe obicie tarczy sprzęgła w kevlar.
Ja robilem 2 lata temu już nie pamiętam. Ale ok 150zl.
-
Wysyłkowe obicie tarczy sprzęgła w kevlar.
Wysyłasz do nich z kartką w środku co ma być zrobione. Jedyny minus Skoczylasa to mega droga przesyłka. Ogólnie polecam ale jak dzwonić to do godz 10.
-
Problem z otwarciem drzwi w Audi A4 B6
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2880703.html https://www.auditeam.pl/forum/topic/3579-zablokowane-drzwi-przednie-pasażera/?page=2
-
Audi a4b6 Dziwne buczenie podczas ruszania pod górkę
Łożysko to raczej nie będzie. Jedź luzem np 50 km/h I na prostej drodze zacznij skręcać w lewo i prawo tak poznasz czy to łożysko. Do oblukania masz wydech czy nie dotyka gdzieś.poduszki i na szarym końcu sprzęgło.
-
Jaki kolor zacisków do tych felg ? :]
Moim zdaniem zlote. Sąsiada czarne a sąsiadki rozowe?? Ty wybierasz i moim zdaniem takim postem narobisz sobie bigosu w głowie.
-
Za duże ET? Auto źle się prowadzi.
Został Ci jeszcze magiel i w nim bym szukał winy.
-
Półoś / zbicie przegub do wymiany cv boot(gumowa osłona przegubu)
Zmień gumę i lataj dalej. Chyba że już słychać ten przegub.
-
Problem z otwarciem drzwi w Audi A4 B6
Wymieniłeś drzwi tak? Masz jeszcze stare???? Jak otworzysz to złapiesz co i jak.
-
[ALL TDI PD] Podtarty wałek, co dalej ?
Dokładnie ktoś napisal a zapomnial dodać szczegółów co z czym.
-
Problem z otwarciem drzwi w Audi A4 B6
W b5 poza srubami związanymi z rączką ewntualnie z dzwignia szyb mamy dwie śruby małe tj jedna jest koło lusterka a druga nad zamkiem w drzwiach. Po ich wykreceniu powinno się zdjąć boczek z zamkniętymi drzwiami wysuwajac go ku górze. Jeżeli jest tak samo to będziesz musiał zrobić to na siłę.
-
Problem z otwarciem drzwi w Audi A4 B6
W b6 jest tak jak w b5???
-
Problem z otwarciem drzwi w Audi A4 B6
Jak rygiel działa normalnie to widocznie spadło mocowanie z klamki. Teraz trochę lipa jak zalozyles boczne śruby boczka bo musisz go zdjąć by to poprawić.
-
[ALL TDI PD] Podtarty wałek, co dalej ?
Uwielbiam dzisiejsze czasy... Czy to wymiane robił mechanik czy samemu się bawiliscie???? Jak mechanik to omijaj dziada skoro w dobie Internetu on nawet nie słyszał o brokach.. Olej z normą do pd ja np leje do szaraka motula i jest git. Zmieniane były szklanki przy tej wymianie bo nic nie napomniales???
-
[A4B5] 1.9TDI 110 AFN jak zrobić 180?
Nawet nie dmuchnie tyle by te 180 osiągnąć. Myślę że 170 to jest max przy tym turbo ale to już granica jego pójścia na złom...
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
A używasz relingow??? Jak nie to wywal je.
-
Wymiana mechanizmu wycieraczek SEAT EXEO
Wymontuj swój rozkręc go i przesmaruj. Gdzieś na forum jest pokazane co z czym więc będzie łatwiej..
-
1.9 AFN Odpalił zgasiłem i nie odpala
Jak kręci a nie łapie to albo powietrze tj odkrec kazda z nakretek od wtrysku rzuć szmatę na to i kręc tak x 4. Może odpieles kostkę od pompy lub przerwał się jakiś kabel???? Odp hebla nie ma nic do odpalania.
-
B7 170 km brd Cieżka decyzja inwestować czy nie
Na lawecie bym już wrócił do sprzedającego.. Aukcja wygasła. Zrób sobie prinshoty bo mogę się przydać. Wtryski dałbym do roboty na większe a dpf usunął i jeździł. W ogóle nie wyobrażam sobie takiej sytuacji że po takim czymś nie zadzwoniłbym do sprzedającego. To nie jest szrot za 1 tys zł. Wszystko można zrobić tak że przejedzie parę km i będzie ok.
-
Turbo po regeneracji - pytanie do znających temat
U mnie ciągle nie dogrzany A co z tym idzie nie palowany ale jak się dogrzeje to trza mu dac. Masz rację w aeb turbo świeciło noca jak piec hutniczy.
-
Turbo po regeneracji - pytanie do znających temat
Nie wiem jak to jest w pb ale ja już mam od ok roku i dalej błyszczy się jak psu?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Tuż to przypadek..
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Trupy nie halasuja tak jak amory?