Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Jezeli to jest te 200km to nic sie nie stanie. Moze złapać awaryjny podczas jazdy wiec miej to na uwadze przy wyprzedzaniu. Nie paluj go tylko i bedzie dobrze.
  2. Duzo zaoszczedzisz na czasie. Nawet nie czuje sie tego na drodze. Widzisz to my mamy prawie 600km dalej. Nie idzie wyrobic tej trasy tylko w nocy.moje male to juz nawet nie chca niczego ogladac i gapia sie przez okna na swiat. Z przerwami dla 3 miesięcznej malej zeszlo prawie 24h jazdy. W samolocie nie musisz targac. Np w Berlinie rodzice z wózkiem sa proszeni o zabranie miejsca jako pierwsi wiec wychodzisz z poczekalni bierzesz dziecko i bagaże ze soba zostawiasz kolo samolotu i masz wyrabane. Wiem o czym mowisz jadac autem bierem ze soba mase rzeczy bo wiadomo wakacje. Tutaj jedyny problem to doniesc to na lotnisko i na miejscu zrobic zakupy na ok tydzien czasu. Roznica spora bo masz prawie 24h w porownaniu do 4.5 z odprawa i dojazdem na miejsce. Nic zobaczymy co tego roku sie wymysli.
  3. Ile masz km?
  4. I tak jestem w szoku ze oddali kase. Wazne ze juz jest git. Jednak to amorki tlukly???
  5. Moim zdaniem jak masz nowy docisk to po kij go wysyłać na zabielenie skoro jest on rowny????? Misiek jakie byly problemy na tej bialej tarczy???
  6. Ja jak pomysle o wyjezdzie do cro to juz mnie d*pa zaczyna piec a Ty widze szalony królik jestes? Wychodzi ok 6-7 przystankow. Dawaj foty zawsze sie obluka. Szerokosci
  7. To prawda. Jest meka nie mala siedzac w aucie 20pare godzinek. My moze tego roku do cro polecimy bo szkoda czasu i sily na urlopie. Lubie jezdzic dzieciaki takze ale wszystko ma swoje granice..
  8. wesz82 odpowiedział(a) na Kopciuch temat w 1.9TDI
    Musialbys tylko podczepic ten waz do odmy sobie. Gdzies powinieniem miec taki z afn.
  9. wesz82 odpowiedział(a) na Kopciuch temat w 1.9TDI
    Cena tego weza nie jest zabójcza. Jezeli masz z 80 za free i srednica jest to zblizone to jak najbardziej. Jezeli masz kupic kup ori. Trza by sie tylko zastanowic why zmienili gume na inny materiał.
  10. Chorwacja. Poszukaj watku u nas, sa tam foty koszty itp.
  11. Jak jest to lekko slyszalne to odpusc i jezdzij dalej. Moze olej jest na wirniku i traci wywazenie. Ciezko cokolwiek powiedziec bez nagrania. Moze byc nieszczelnosc itp ale to bez logow wrozenie z fusow.
  12. Gratulacje
  13. Czasem z przedlifta nie ma jednego wyjscia na wezyk??? Poza tym musialbys ja chyba kodowac.
  14. Wszystko zalezy co zdechlo w Twojej?? Wirnik raczej podejdzie.
  15. Pietrek zeby juz nie isc dalej ta droga w kolegi watku podrzuc foty jakies na priv a ja zrobie to samo?
  16. Ja kupilem lustro nic nie przekladalem i widac cacy. Nie wiem ocb. Jest szpara ok 1.3mm po zew czesci między szklem a obudowa i to wszystko.
  17. Daj smaru duzo pod listwy.
  18. https://archiwum.allegro.pl/oferta/listwa-listwy-drzwi-dolne-dol-audi-a4-b5-spinki-i7129928484.html
  19. Nie. Musisz znajsc w kolorze z angola na tyle samo pinow. Niby przeklada sie cos co by lustro tak sie nie odchylalo ale ja jakos tego nie zauwazylem.
  20. Chyba raczej przeciwnie.
  21. Sprawdze od kogo ja brałem i dam znac.
  22. Dobry awant nie jest zly Przod wyglada bardzo ladnie. Sluchaj nie lepiej bylo kupic recarosy a reszte hajsow zostawić na co innego???? Zrob pelen opis bo nie kazdy dojdzie ze to diesel w awancie. Graty?
  23. Pierwszy raz powiesz ze wczoraj sie stalo i jedziesz szukac lampy ale next raz poleci dowod.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.