Treść opublikowana przez wesz82
-
[B7 BKE] Brak mocy przy gwałtownym dodaniu gazu
Jak dostalem hybryde i wstawala jak moja zona z rana to zadzwonilem do goscia i podradzil bym ogranicznik wysunal w strone sztangi o 1 obrot.niestety nic to nie pomoglo i dopiero zmiana wirnika spowodowala lepszy dol plus mniejszy lag. Regulowalem to pod kompem tak jak pisalem aby cisnienie na jalowym bylo największe.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Masz jakiś sprawdzony??? Folie daje 3m. Na zimno jest twarda ale po podgrzaniu super plastyczna.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kiedys znajomek tworzyl klekoty i robi to do dzis dnia a jak zapytałem o pb to powiedzial ze dopiero się uczy bo tam cos spierdzielic nie jest trudno. Nom to chlopak sobie narobil bigosa..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dobra ale co ktos nie ma rozumu ze sobie daje to wgrać???
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Ja okleilem oslony słupków tego roku. Zobaczymy czy przetrwaja zime.. Odtluszczalem zmywaczem do silikonu. Male trojkaciki zeszlifowalem prawie do samego alu by lepiej trzymalo. Mysle ze w srodku posluzy dlugie latka.
-
kontrolka hamulca + ABS
Ta kontrolka nie tylko odp za klocki ale takze za sygnalizacje braku ladowania. Mozliwe ze przerwales jakis kabel i stad to wyszlo. A od razu kupiles takie auto z ta wada???
-
Duzy Wyciek Płynu Chłodniczego
Dokładnie. Leniwi się ludzie robia. Otworz maske i lec od zbiorniczka do bloku i z bloku do nagrzewnicy. Nie ma bata taki wyciek idzie zlokalizować ale ciezko bedzie z zewnatrz..
-
[B5 AFN] Instrukcja Wymiany Pompy Wspomagania
Waz raczej w srodku się rozwarstwia. Bys musial kupić manometr i znac parametry jakie sa dla danej pompy tzn kiedy te dane bary przy jakich obrotach. Dales ori plyn???
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wazne ze jechalo do przodu
-
[B5 AFN] Instrukcja Wymiany Pompy Wspomagania
Jest ciut lepiej ale joko5s specjalnie jaj nie urywa. Polecam ten zabieg aczkolwiek musisz miec na wzgledzie ze ukladu nie stanowi sama pompa tj mamy jeszcze magiel i weze ktore tez moga spowodowac spadek cisnienia
-
Vossen vs rotor
Wsio zalezy do czego to chcesz dac??? Fajnie byloby cos wiecej napisac. Sklanialbym sie bardziej ku vossenowi..
-
Swiatlo led pozycji
- Swiatlo led pozycji
Jasne tylko to jest w szaraku..- Swiatlo led pozycji
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6694781206 Oto postoje jakie moge polecić.- Problem z odkręceniem nakrętki wahacza dolnego
Widocznie tulejka juz kreci sie ze swozniem. Jak masz mozliwosc to podloz cos na zasadzie dzwigni miedzy sworzen a zwrotnice i nacisnij mocno. Zadziala to tak jak dokrecona sruba i powinno odpuścić. Oczywiscie nie żałuj wdka na ta nakretke.- [B7 BKE] Brak mocy przy gwałtownym dodaniu gazu
Dla scislosci nie ruszamy dlugosci sztangi a jedynie ogranicznik. Mozna sprobowac sie pokusic o regulacje tj musimy odkrecic zabezpieczenie podpiąć pod kompa i regulowac tak by wyszło naj mozliwie największe cisnienie. Jednakże jezeli ktos zmienil turbo a wczesniej bylo ok a teraz zaczynaja sie lagi to ja bym uklad zostawil w spokoju i zajal sie turbem.- Swiatlo led pozycji
Na osiedlu u nas jezdzi stary pasek b5 i wsadzone ma jakies h7 ktore swieca bardzo jasno. Daja jasne swiatlo jak zarowka ledowa.Ogolnie wystaje zwykly balon. Nom chyba ze jest to jakis hid ale nie mam mozliwosci by zajrzec mu pod maske..- Swiatlo led pozycji
Wsio zalezy jak to wyglada do calosci.. Pozniej podesle Ci link do zarowek.- Swiatlo led pozycji
Ale to jest bledne kolo. Dasz zarowke co daje wiecej swiatla a z tym idzie cudne wypalenie chromu. Co do postoi to jaka jest zarowka w b6?? Pamietam ze w szaraku mialem ciagle disko a zakupilem lepsze ledy bodajrze do 18v i jest spokoj juz z pol roku.. Dobrego w 2019- A4 b5 co to za błąd?
Po prawej stronie na zeg masz ladowanie.. Jest za duze. Pewnie zesral sie regulator napiecia na altku.- [AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Nom tak jak zacząć to i skończyć Wyszlo super- Problem z odkręceniem nakrętki wahacza dolnego
Albo wloz cos pomiedzy luke pod zwrotnice a wahach...- Problem z odkręceniem nakrętki wahacza dolnego
Wloz dzwignie miedzy wahacz a zwrotnice tak by sworzeń byl napiety i powinno isc. Jak to nie da rady to podloz cos pod wahacz tak by sworzen sie wcisnal na swoje miejsce.- Regulacja ręcznego Quattro B5
Post stary ale nikt nie odpisal wiec dodam swoje. Ja zmienialem linke wiec musialem ja wyregulowac. W tym celu odpinamy zawleczki w lince odkrecamy mechanizm w strone zawleczki az on pusci nastepnie zakładamy linki na zaciski i krecimy w strone auta trzymajac za czesc blizej auta. Regulacje jest bardzo prosta.- Automatyczne otwieranie bagaznika
Czyli taki zestaw podejdzie??? https://allegro.pl/oferta/automatyczne-otwieranie-klapy-bagaznika-audi-a4-b6-7425029055 U mnie niestety padly silowniki i klapa leci na leb? - Swiatlo led pozycji