Treść opublikowana przez wesz82
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Kolektor z awx np sharana idzie dostac za 30 zl.niech bedzie ze za tyle kupimy ltka to zostaje nam jeszcze zlutowanie tego i klapa z 2.5.. Podejrzewam ze za 50zl nikt nie bedzie chcial tego pospawac nom chyba ze gdzies po znajomosci.. Ale powiem szczerze ze jakbym mial teraz taki poradnik to bym nawet nie zawracal d*py sobie awxem...
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Tutaj duza role robi ten baniak na górze. Na pewno wyjdzie duzo drozej niz awx ale jak ktos planuje podnies troche mocy to warto zrobic nawet profilaktycznie.
-
A4 b7 1.8t bfb bierze olej
Musialoby lac sie konkret i na bank bys widzial plame pod autem. Jak bylo wczesniej przed wymiana???
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Ale to widac ze jest wiekszy i to dosc sporo tylko poprostu chcialbym wiedziec o ile wiekszy... Kojak zamontujesz go i co dalej???.cisniesz na korektę czy zobaczysz co bedzie??
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Jak możesz to tylko sorawdz tego a ja jak zdejme kiedys swego to tez zaleje dziada?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Przykrecasz deske od strony kanalow i lejesz wode.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Dalbys rady sprawdzic o ile jest on wiekszy od tego z awx???
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Cza dziure w masce zrobic?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Ja mam w robicie taka gabke puchnaca ale ona puchnie az nie poczuje duzego oporu i peewnie by maske wypchala?
-
Problem ze zmianą biegow
Szukaj wycieku. Wysprzeglik pompa sprzegla lub przewod od zlaczki w podszybiu do wysprzeglika.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Musze tak zrobić w sharaku. Masz jakis link do tej maty??
-
Wymiana Listw zgarniających szyby czołowej
Moze to chodzi o te listwy co sa miedzy szyba a slupkiem???
-
Modyfikacja A4B5 1.9tdi [1z] +200km
Poka loga 11. Moim zdaniem lepiej dac gtb 22...
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Chodzilo mi ino o klape gaszaca.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Kapuje? Teraz jedna strone sia zaslepi a w druga da ta klape z 2.5 po przyspawaniu flanszy na nia. Nie lepiej byloby dac ten element z egr z awx zamiast tego??
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Jak tego nie ogarnales to daj znac. Mam gdzies splyw przeciety. Nic nie spadnie bo cisnienie wylatuje z turbo z mala predkoscia.
-
Zabespieczenie tloczka
Znajdz goscia o nicu dev. W jego podpisie masz nr tel. Zadzwon i zapytaj. Pewnie ma taki w kieszeni?
-
Nie zamyka bagażnika centralny
Pomiędzy lampkami oświetlenia rejki. Otwierasz nim recznie klape.
-
Co wy na te zaostrzone kontrolę emisji spalin?
Ta o niby pan wladza tak sie zna ze da rady ogarnac gdzie w kazdym aucie jest kat o czy to kat czy dp... Sranie w banie.. Mam przeglad mam to w pupie, Ja wiem ze mundurowi psiocza ze zwiazki tak szybko sie zgodzily na propozycje podwyzki i chca dalej strajkowac..
-
Nie zamyka bagażnika centralny
Tam raczej nie ma przewodu jak do innych drzwi. Jest tak jak pisal kolega mikrostyk dostaje prad lub nie. Pompka pompuje x czasu po czym zamyka wsio i odcina prad do mikro. Spróbuj zmniejszyc czas pracy na zamknieciu pompki. Gdzies byl temat jak ogarnac ta klape ale nie pamietam jak sie nazywal. Tez mialem problem z klapa ale to byla wina pompki. Kombinowałem ale jak ogarnalem pompke tj czas jej pracy plus wirnik wsio wrucilo do normy samo.
-
Sprzęgło od AWX. Obijać kevlarem czy nie? 224km 330Nm na lpg
Chodziło mi o to ze wymieniacie bo boicie sie ze siadzie a nie ze nie podejdzie.
-
Sprzęgło od AWX. Obijać kevlarem czy nie? 224km 330Nm na lpg
Co Wy pany x tym dm w Pb??? Targacie przyczepy czy jak??? Przeciez benzyna tak nie zabija dm. Wysprzeglik mozna po wszystkim no chyba ze ma juz swoj koniec to lepiej od razu.
-
Błotniki z polifta do przedlifta
Obejrzyj sobie fote przed fl i fl i sam zadecyduj czy warto sie bawic. Bys musial dostac komplet listw tych szerszych z fla i nakleic na reszte drzwi.zmienic lampy i ich kostki. Moim zdaniem jak robic ti juz calego fla a nie polowe tak z polowe srak..
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Moja pochodzi z rodziny gdzie zaglada sie.l pod maske jak sie pali wiec wiem o czym mowa..
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
?