Treść opublikowana przez wesz82
-
Podświetlenie grzanych pupek.
Dziekuje bardzo Panu?
- Podświetlenie grzanych pupek.
-
Podświetlenie grzanych pupek.
Panowie podpowiedzcie ktore kabelki musze podpiac z klimatronika i gdzie w kostke od grzanych pup by mi to sie swiecilo. Zmienilem klimatronik i od razu dalem ten z grzanymi pupami bp kiedys bede chcial wstawic inne fotele. Thx
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Dokladnie to taka inna opcja..
-
Pytanie o swap na 2 din.
Dzis troche sie pobawilem i nie ma potrzeby wymiany tuelu. Jak chcesz mam namiar na goscia co ma wsio za 275 zl z kw.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
To prawda srodkiem wyglada na ten sam rozstaw. Czyli tak na prawdę to w ciul z tym roboty. Jeszcze w vp pol biegy bo nie ma klapy gaszacej. Moze by dal elektryczna klape tak jak u Kowiego???
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Duzy jest skubaniec. Zrob zdjecie od kanalow bo widze ze chyba trza zaslepic dodatkowe kanaly??
-
Wahacze
Jest temat o tym. Tanie wahacze czy jakos tam. Poszukaj. Bedziesz mial metlik po tym ale bedziesz wiedzial co jest warte kasy..
-
Przerobienie tunelu 1DIN na 2DIN w Audi A4 B5
Sluchaj wiem ze dawno temu pisales ten post ale czy mozesz opisac na czym polega przerobienie konsoli???
-
Czerwony wykrzynik w kółku
Jak zaczelo sie po wymianie to jedz do majstra niech to ogarni. Moze ktos dal klocki bez czujnika moze przerwal czujnik abs. Wsio do oblukania. Na przyszlosc naucz sie spisywac nr bledow i ich nazwe a nie jakis...
-
dyleemat nad swapem a4 b5 quattro
Jak masz kase pakuj 2.7. Z czasem mozesz zalowac ze za malo koni w 4.2 a 2.7 jest bardziej rozwojowa.
-
Chuczy w czasie jazdy
Dobra napisz co jeszcze sprawdzales lub robiles bedzie latwiej..
-
Rdza na nadkolach, odpryski - Zrób to sam !
Co moge doradzic to preparat do rdzy wylewamy na odzielny pojemnik tak by nie nakladac go z pojemnika.
-
Identyfikacja zacisków i klocków
Sluchaj jezeli moge cos doradzic to jak planujesz juz wymine tarcz i klocków to zmien ten zacisk. Kup zaciski z a4b7 lub a6c6 pod tarcze 320 mm koszt max to 200zl a idzie wyrwac za 100zl nawet oba. Poczytaj jest temat o tym. Jakie masz kolo/kola w tym aucie???
-
Chuczy w czasie jazdy
Sprawdz stan oleju.ewentualnie wymien olej jak nie bylo nic ruszane.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Podoba mi sie Twoje podejście.. Niby na handel ale dalej dzialasz. Porob jakies foty tego jak bedziesz dostosowywal ten kolektor.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Napisz cos wiecej po kij to i z czego to?
-
Chuczy w czasie jazdy
Kola pozamieniaj moze to one halasuja. Oslona nie trze o tarcze?? Moze to wina osprzętu silnika tj jakas rolka lub cos?
-
Chuczy w czasie jazdy
Lozysko sprawdz
-
Dobrzy chiptunerzy
Pytales Leo ile by skasowal???
-
Błotniki z polifta do przedlifta
W sumie to musialbys znaleźć kogos kto robil taki swap wtedy bys wiedzial na 100. Wiem ze na pewno nie podejdzie Ci to pod lampy. Masz dzielone a fl ma zespolone. Na koncu blotnika przy lampie jest taka wygieta blacha na kierunek w przed lifcie zas w fl juz tego nie ma.
-
Stuki podczas zmiany biegu.
Poduszki silnika lub skrzyni,przegub wew,ktorys wahacz,mechanizm w skrzyni biegow,latajacy aku,wydech moze stukac. Mozna tak bez konca..
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Pare stron wczesniej pytalem o to samo? Ktos odpowiedział ale ja wybralem inne miasto ze wzgledu na dojazd.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Poszukaj,bylo juz pisane co i jak?
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Chodzilo mi to co napisales ze logiczne ze jak zielony to zielony a duzo osob leje co popadnie. Lej tej co podalem i bedzie ok. Tylko dobrze przeprowadz wymiane.