Treść opublikowana przez wesz82
-
[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
Coś tam obczailem temat b7. Jak sie czujesz teraz w takim wolnym aucie???
-
[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
Niech sluzy bardziej i lepiej niz b7?
-
[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
Hybryda czy stara suszarka kaput???
-
dolewanie oleju
Szukaj duzego imbusa bodajrze 17mm a i poszukaj sobie tematu bo jest wsio tam napisane od a do z?
-
1.9 TDI AFN Przerywa podczas przyśpieszenia - LOGI
Jak cos halasowalo to moze zaluzje spotkaly sie z wirnikiem.. Przeladowuje na wyzszych obrotach???
-
1.9 TDI AFN Przerywa podczas przyśpieszenia - LOGI
Sprawdz po odpaleniu jaki ma zakres sztanga. Powinno isc ponad 1.5 cm. Mozesz podpic vacuometr i sprawdzić ile jest przed wejsciem do nki??? Czyli po tym calym zabiegu tj wymiana zmiennej przeladowuje??? Tutaj bym szukal problemu. Moze mechanik zmienil polozenie pierscienia ale wtedy raczej sztanga nie powinna miec pelnego ruchu chodz to tylko gdybanie. Moze przeladowywac bo np nka nie daje rady a tutaj moze byc wina nie tylko jej ale takze i vacupompy. Ja bym obstawial ze mechanik cos pomieszal w turbo.
-
1.9 TDI AFN Przerywa podczas przyśpieszenia - LOGI
Dobra. Teraz powiedz czy kiedykolwiek w tym audi odpaliles 11 bs???.albo kable sa poprzecierane co by skutkowalo bledem albo poprostu audi ma za stary sterownik by obsuzyc 11 bs.
-
1.9 TDI AFN Przerywa podczas przyśpieszenia - LOGI
Mialem na mysli program vag itp. Czyli wpierw mozna a nastepnie nie mozna na tej samej nce zrobic 11 bs tak??? Przekladales do innego auta wiec wina kabli raczej mala. Zaworek raczej nie ma nic do rzeczy tak mi sie wydaje bo sam mialem kiedys z nim problem a raczej moxna bylo zrobic 11 bs. A jak wziolbys kolego nke do siebie to poleci??? Mozesz od siebie dac na moment n18 od egr.
-
1.9 TDI AFN Przerywa podczas przyśpieszenia - LOGI
Zainstaluj na nowo program
-
Hamulce raz zylety, raz słabe.
Vacum pompa do obczajenia a dokladnie kruciec ktory wychodzi na podcisnienie.
-
1.9 TDI AFN Przerywa podczas przyśpieszenia - LOGI
Masz drugiego tdi na podmianke nki?
-
1.9 TDI AFN Przerywa podczas przyśpieszenia - LOGI
Nie wszystkie roczniki zalapaly sie na 11bs.te starsze nie beda banglaly. Zmierz jakie masz podcisnienie z pompy i ogolnie przejrzyj wszystkie wezyki. Odepnij gruche i jej zawleczke po to by spraqdzic czy dzqigienka od vnt lata luzno i w pelnym zakresie.
-
Nie nagrzewa się (Wymiana nagrzewnicy i termostatu)
Staram sie,ale jakoś mi nie idzie widac?
-
Nie nagrzewa się (Wymiana nagrzewnicy i termostatu)
Kolego zacytowales post z 2013roku.. Myslisz ze nie dal rady zrobic tego czy poprostu nie zwróciłes uwagi na date???
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Pietrek nie daj sie podpuscic. Jak kogos boli ze jezdzi b5 to jego problem ? Nie jeden nawet b10 bedzie ogladal sie jak to mozliwe ze taki stary kondon pojechal jego super piekne pachnoce nowe?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Cos czuje ze kowi majtnie to do baga??
-
żarówki led do środka
Poszukaj prolumno led lub tutaj byl chyba tomik lub tomnik.
-
żarówki led do środka
Kup takie ze stabilizatorem napiecia. Wlasnie takie zapodalem postoje do sharana i na razie spokoj. Do srodka bralem od Tomka tu z forum i juz 6 lat i spokoj twu twu twu. Poszukaj dobrze moze go namierzysz.
-
Stukanie przy hamowaniu w A4 B7
Koles podglasnial az w koncu row zaliczyl..
-
Stukanie przy hamowaniu w A4 B7
Tak bo jest mu latwiej. A nic nie tlucze na dziurzach kostce itd??? Piast bicie sprawdz dla spokoju.
-
Wymiana pompy wspomagania
Odkrec waze od wspomagania przy zbiorniczku.Nastepnie odkrec zbiorniczek i umyj go dobrze w srodku. Teraz luzujesz napinacz sciagasz pasek i odkrecasz weze od pompy nastepnie sama pompe. Zakladasz to w odwrotnej kolejnosci dajac nowy oring na wezu ktory idzie do magla tj ten zasilajacy z pompy. Zapodajesz pasek i napinasz to jak nalezy. W zbiorniczku zaslepiasz otwor na powrot z magla a zasialnie pompy podpinasz. Waz powrotny z magla dajesz do butelki. Podnosisz przod auta w powietrze i lejesz do zbiotniczka zielony plyn do wzpomagania z citroean i krecisz kiera tak by plyn przelewal sie do butelki. Nie odpalasz auta!!!Pilnujesz stanu plynu. Jak juz plyn bedzie koloru takiego jak wlewasz to zakladasz powrot z magla i dolewasz plyn do stanu. Przykrecasz zbiorniczek. Opuszczasz auto odpalasz i krecisz kiera prawie na maxa w ta i tamta. Uklad odpowietrzy sie sam. Plynu potrzebujesz 2 litry. Pompe daj uzywke w dobrym stanie. Naj z wiekszym cisnieniem jezeli jest taka opcja.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
W b5 to robote w bv robil amorek. W b6 nie jest podobnie???
-
Stukanie w losowych momentach.
Jedz do dobrego diagnosty niech przestrzepie to na trzepakach. Wew przegub stuka na prostych kolach i podczas każdego odpuszczenia i dania zaraz gazu byś go slyszal.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
??
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Piszesz w stosunku do tego sco masz teraz na aucie??? Juz chyba będzie lepiej dać wentylowana tarcza.