Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Coś tam obczailem temat b7. Jak sie czujesz teraz w takim wolnym aucie???
  2. Niech sluzy bardziej i lepiej niz b7?
  3. Hybryda czy stara suszarka kaput???
  4. wesz82 odpowiedział(a) na Malinowa mamba temat w Audi A4 B5
    Szukaj duzego imbusa bodajrze 17mm a i poszukaj sobie tematu bo jest wsio tam napisane od a do z?
  5. Jak cos halasowalo to moze zaluzje spotkaly sie z wirnikiem.. Przeladowuje na wyzszych obrotach???
  6. Sprawdz po odpaleniu jaki ma zakres sztanga. Powinno isc ponad 1.5 cm. Mozesz podpic vacuometr i sprawdzić ile jest przed wejsciem do nki??? Czyli po tym calym zabiegu tj wymiana zmiennej przeladowuje??? Tutaj bym szukal problemu. Moze mechanik zmienil polozenie pierscienia ale wtedy raczej sztanga nie powinna miec pelnego ruchu chodz to tylko gdybanie. Moze przeladowywac bo np nka nie daje rady a tutaj moze byc wina nie tylko jej ale takze i vacupompy. Ja bym obstawial ze mechanik cos pomieszal w turbo.
  7. Dobra. Teraz powiedz czy kiedykolwiek w tym audi odpaliles 11 bs???.albo kable sa poprzecierane co by skutkowalo bledem albo poprostu audi ma za stary sterownik by obsuzyc 11 bs.
  8. Mialem na mysli program vag itp. Czyli wpierw mozna a nastepnie nie mozna na tej samej nce zrobic 11 bs tak??? Przekladales do innego auta wiec wina kabli raczej mala. Zaworek raczej nie ma nic do rzeczy tak mi sie wydaje bo sam mialem kiedys z nim problem a raczej moxna bylo zrobic 11 bs. A jak wziolbys kolego nke do siebie to poleci??? Mozesz od siebie dac na moment n18 od egr.
  9. Vacum pompa do obczajenia a dokladnie kruciec ktory wychodzi na podcisnienie.
  10. Nie wszystkie roczniki zalapaly sie na 11bs.te starsze nie beda banglaly. Zmierz jakie masz podcisnienie z pompy i ogolnie przejrzyj wszystkie wezyki. Odepnij gruche i jej zawleczke po to by spraqdzic czy dzqigienka od vnt lata luzno i w pelnym zakresie.
  11. Staram sie,ale jakoś mi nie idzie widac?
  12. Kolego zacytowales post z 2013roku.. Myslisz ze nie dal rady zrobic tego czy poprostu nie zwróciłes uwagi na date???
  13. Pietrek nie daj sie podpuscic. Jak kogos boli ze jezdzi b5 to jego problem ? Nie jeden nawet b10 bedzie ogladal sie jak to mozliwe ze taki stary kondon pojechal jego super piekne pachnoce nowe?
  14. Cos czuje ze kowi majtnie to do baga??
  15. wesz82 odpowiedział(a) na mats0n temat w Audi A4 B5
    Poszukaj prolumno led lub tutaj byl chyba tomik lub tomnik.
  16. wesz82 odpowiedział(a) na mats0n temat w Audi A4 B5
    Kup takie ze stabilizatorem napiecia. Wlasnie takie zapodalem postoje do sharana i na razie spokoj. Do srodka bralem od Tomka tu z forum i juz 6 lat i spokoj twu twu twu. Poszukaj dobrze moze go namierzysz.
  17. Koles podglasnial az w koncu row zaliczyl..
  18. Tak bo jest mu latwiej. A nic nie tlucze na dziurzach kostce itd??? Piast bicie sprawdz dla spokoju.
  19. Odkrec waze od wspomagania przy zbiorniczku.Nastepnie odkrec zbiorniczek i umyj go dobrze w srodku. Teraz luzujesz napinacz sciagasz pasek i odkrecasz weze od pompy nastepnie sama pompe. Zakladasz to w odwrotnej kolejnosci dajac nowy oring na wezu ktory idzie do magla tj ten zasilajacy z pompy. Zapodajesz pasek i napinasz to jak nalezy. W zbiorniczku zaslepiasz otwor na powrot z magla a zasialnie pompy podpinasz. Waz powrotny z magla dajesz do butelki. Podnosisz przod auta w powietrze i lejesz do zbiotniczka zielony plyn do wzpomagania z citroean i krecisz kiera tak by plyn przelewal sie do butelki. Nie odpalasz auta!!!Pilnujesz stanu plynu. Jak juz plyn bedzie koloru takiego jak wlewasz to zakladasz powrot z magla i dolewasz plyn do stanu. Przykrecasz zbiorniczek. Opuszczasz auto odpalasz i krecisz kiera prawie na maxa w ta i tamta. Uklad odpowietrzy sie sam. Plynu potrzebujesz 2 litry. Pompe daj uzywke w dobrym stanie. Naj z wiekszym cisnieniem jezeli jest taka opcja.
  20. W b5 to robote w bv robil amorek. W b6 nie jest podobnie???
  21. Jedz do dobrego diagnosty niech przestrzepie to na trzepakach. Wew przegub stuka na prostych kolach i podczas każdego odpuszczenia i dania zaraz gazu byś go slyszal.
  22. Piszesz w stosunku do tego sco masz teraz na aucie??? Juz chyba będzie lepiej dać wentylowana tarcza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.