Treść opublikowana przez wesz82
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Jak masz zdrowy klocek i tarcze to szukaj zwrotek z w8 z oslonami. Tyl to od wyboru do koloru. Od 269 po 288x22 lub droższy setap co Tomek wymyślił coś ok 320pare. Najtaniej wyjdzie 269 jest temat o tym.
-
Tańsze zawieszenie... co wybrać?
Jest temat o tym więc nie rozumiem sensu tego posta... Ja Ci napisze rts ktoś inny Skv ktoś jeszcze ms... Wejdź w odp temat weź ze 2 browary poczytaj i wtedy ewentualnie pytaj tam....
-
A4 b5 czy wejdą
Nie bedzie. Mam et 35 8j 18 i dystans na tyle 10mm i wtedy jest rowno..
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Pietrek ale czemu od razu liczysz malowanie wymiana gumek itd???? Koles kupił zwroty za 200zl nie ruszal piast a dał tuleje ok 4mm pod jarzmo do tego zestaw uzywke dorwać tarcze i klocki w super stanie za 300. Oski dorwal za 150 obie i zaciski za 50szt. Za tą kasę miał set na 320 czyli dopłacil smieszna kasę za dużo lepszy set. Oski prosta sprawa. Kupujemy z ajl lub ajm i te z ajm są dwa rodzaje. Albo na mały wieloklin zew albo na duzy.jak kupisz na mały to zmieniasz zew przegub na te z 2.5 automatu Te z ajl pasuje p&p. Osobiscie uważam że zacisk pod 312 to wyglada średnio mało zaś ten pod 320 już wygląda solidnie i jest prosty i bezawaryjny. Ogolnie jest tak jak piszesz jak zmiana zwrotek to i od razu walić w 345.
-
A4 b5 czy wejdą
Stary felga to nie zona Teraz mam jeszcze co innego i uwierz mi nie bedzie na równo z blacha. Opona jak najbardziej 45..
-
A4 b5 czy wejdą
Mi widziało na tym kole o zwroty na dochamowaniu jak et miałem 56 i -40 kit. Poszły dystanse i wsio leżalo jak należy. Tobie na serii nie powinno haczyc. Opona dam Ci znać później jak sprawdzę ok.
-
A4 b5 czy wejdą
Przy 17 7.5J na et 25-30 na -40 kicie coś tam tarlo przy dużych wybojach Tutaj powinno być ok. Jaki zawias siedzi???
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Sluchaj. Przechodzilem przez to. Nie chodzi o moc o bezpieczeństwo. Kupisz jarzma pod 312 za ok 100zł jak się uda jak nie to za 350zl. Dalej musisz kupić tarcze klocki koszt ok 550zl. Teraz set pod 320. Zaciski za 100 oba idzie dostac.tarcze klocki ok 600zl. Zwroty jak poszukasz to za 250zl obie dostaniesz.potem piasty z 2,5 za grosze. Nastepnie oski je kupisz za około 200zl. Teraz masz 288x25. Chcesz 312x25. Tam masz 320x30. Wiem tanio nie jest ale różnica jest duza. Bardziej bym się tylem przejmował a jezeli przodem bo ten w b5/6 jest porazka totalna.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Dlatego lepiej dać 320...
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Nie.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Sluchaj najlepiej jest kupić same jarzma oznaczenia nie pamietam ale znajdziesz na forum. Co chodzi o zwroty z c5 a tam idzie chyba duży przegub więc i tak musisz zwrotki wymieniac. Kup same jarzma cena ok 350zl i będziesz miał to co trza. Oczywiście tarcze i klocki też nowe. Tarcze z a4b6 312 klocki możesz kupić takie jak masz w 288 lub też te z 312 oba pasuja..
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Szukaj samych jarzm pod 312.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
A jaki masz teraz hebel tzn serie??? 312 to średnio słaby hebel. Idz w wieksze cudo np 320 ale wtedy zwroty z esy i poloski do zmiany..
- Nie odpala
-
Nie odpala
Nom bedix widać jak się przyjrzysz dobrze. Poproś kogoś aby kręcił a ty latarka i patrz.możesz lekko mlotkiem go potraktować ale jak kreci to nie ma takiej potrzeby. Ja bym stawiał na brak paliwa tzn nie podaje go.
-
Wyciek z przewodu Sandomierz pomocy
Jak nie da rady tego obciąć i naciągnąć i nie ma w pobliżu jakiegoś domu itp to weź gruba folie nawin i dobrze ogarnij to tasma. Pilnuj stanu i jedz spokojnie to dojedziesz. Daleko masz do celu???
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Chłupalo i pewnie tyle mu starcza..?
-
Gaśnie i zapala się kontrolka aku
Kontrolka aku oznacza ladowanie. Sprawdź jakie masz ładowanie na aku. Dobrze oblukaj masę silnika i aku.
-
Wakacje w Chorwacji
Dzieki. Mieliśmy nie jechac ale mala (2mce)dobrze znosi drogę więc czemu by nie..
-
Wakacje w Chorwacji
Stan dzięki za info. Więc przejazd przez Slowenie będzie w czwartek ok godz 3 nad ranem. To ja podziekowal jeżeli mamy smigac szybsza droga i stać w takim koreczku. Bo dobrze rozumiem że ten korek był na platnym odcinku. Juz 4 razy smigalismy objazdami i nigdy nie trafilismy na korek. Wy już w domciu??????
-
Wakacje w Chorwacji
Thx. Nom z tego co podają na stacji kupisz za 15 E. Teraz piszą że wszystko fajnie tzn niby jedziemy bez omijania tego odcinka autostrady(zawsze go mijalismy)a cały czar paryska na granicy gdzie stoimy w mega korku. Jest to prawda???? Pytanko do tych co mijają ten odcinek; Zmienilo się coś w miejscowości Ptuj i wylocie na granice z Cro??? Tzn rok temu coś tam remontowali i w sieci wyczytałem że ten odcinek będzie płatny. Ktos jechał tego roku???
-
Wakacje w Chorwacji
Pany a ile w Słowenii trza zostawić za wieniete i jakie mamy możliwości czasowe tzn jest 7 dniowa itp czy jak???
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
Tomek i jak wtedy niebiescy podchodzą do tego?? Podchodzi gostek i mówi że pojechales o 25 więcej a Ty wyciągaxsz laptopa i pokazujesz mu ze jechałes w tym odcinku o ok np 15km mniej od tego ich pomiaru.. Co wtedy robi władza???
-
[B5 95r] Wymiana przewodów klimatyzacji ze złączami serwisowymi
Po pierwsze przy okazji tego iż już rozszczelnisz cały układ proponuję. Wymianę osuszacza,dlawika. Plukanko nowych przewodów. W fl serwis znajduje się w podszybiu koło mocowania amortyzatora strona pasazera. Zaś jak się nie mylę to czujnik jest w chlodnicy?? Tu masz serwis w flu https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3074902.html Czujnik https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2943920.html
-
B5 AJM / AVANT FL by matekk
To oklej je tasma.