Treść opublikowana przez wesz82
-
Dystanse
Ja Ci proponuję 30mm dystanse będzie kozak? Fajnie ze chodz wysililes się i podałeś rozmiar felgi... Skąd mamy wiedzieć jakie masz parametry??? Proszę Cie wysil się porob foty jak to wygląda i zajrzyj w koło jakie masz parametry felgi?????
-
Wydmuszka z kata zamiast dp
Wszystko zależy od osobnika który tam pracuje. Ja np nie mam kata,przy bixie żadnych spryskow i samopoziomowania. Jeżdżę w miare często na ustawienie zbieżności albo na sprawdzenie czegoś w aucie i gosc widzi ze to nie jest strucel i nie zagraża na drodze. Na bixa zapytał tylko co tak ładnie świeci po czym odparł że jak lampy ori to nie widzi problemu. U mnie wygląda to tak ze na przeglądzie zagląda pod maskę i patrzy czy jest tylko silnik?
-
1,8T AEB wyciek oleju w okolicy filtra oleju oraz żółta lampka OIL MIN
Oki
-
1,8T AEB wyciek oleju w okolicy filtra oleju oraz żółta lampka OIL MIN
Leci dalej??
-
[96r. AHU avant] Klapa otwierana z pilota
Kolego nie wiem czy w tym roku było coś takiego. Nawet jak było to jego poprawnym działaniem jest to że zamek się odbezpiecza i klapa unosi się nam na pare mm i wtedy tak czy siak musisz użyć siły reki. Sa zestawy tutaj na forum tj mocniejsze sprenzynki i odpowiednie podkładki pod to i wtedy już jest tak ze naciskamy i klapa piknie unosi się ku górze.
-
1.9TDI poduszki silnika rożnice miedzy benzyniakami
Nawet jak podejda to będzie lipa straszna gdyż silnik na on jest dużo cięższy i poduchy z pb mogą nie podołac. Kup dobra odp wazaca uzywke i po sprawie. Jak masz b6 poduszki możesz kupić z b6 zawsze dostaniesz młodsze mniej wyrobione.
-
wywaliło wode
Jak dobrze widzę jest to kruciec wody który wchodzi z silnika??? Musisz go wykręcić i wkręcić nowy. Nie szukaj w uzywkach bo nie warto. Wykręcaj to z czuciem byś nie urwał śrub bo później tylko zdejmowanie glowicy będzie potrzebne.
-
1,8T AEB wyciek oleju w okolicy filtra oleju oraz żółta lampka OIL MIN
Tutaj raczej cos na tłuszcz. Nawet woda i płyn lub plyn do myciała hamulców. Zrob foty ww uszczelki.
-
1,8T AEB wyciek oleju w okolicy filtra oleju oraz żółta lampka OIL MIN
A wiesz ze nie wiem. Ja tak daleko nie doszedlem tzn u mnie puszczal ten okrągły oring.
-
1,8T AEB wyciek oleju w okolicy filtra oleju oraz żółta lampka OIL MIN
Mało jest takich przypadkow ale zdarza sie. Trzeba było dobrze oblukac z kanału którędy leci. Jak masz zdjęta i rozlaczona chlodniczka oraz jesteś pewny że to tamtędy to wymieniaj. Przeplukaj chlodniczke w jakimś środku do mycia silnika.
-
1,8T AEB wyciek oleju w okolicy filtra oleju oraz żółta lampka OIL MIN
Ta uszczelka jest 2 typem co tam dają. Także wchodzi tam uszczelka z kapturkiem. Poprostu w chłodnicce są dwa typy uszczelek. Ta którą teraz masz i ta z kapturkiem. Zmien ta na taką samą i powinno być ok.tylko ja zwilz olejem. Pod tym co zaznaczyles znajduje się metalowa uszczelka.
-
1,8T AEB wyciek oleju w okolicy filtra oleju oraz żółta lampka OIL MIN
Da rady tylko zaopatrz się w obie uszczelki tj z kapturkiem i bez bo z tego co się orientuję były dwa rodzaje. Tej z kapturem szukałem na szrocie bo serwis sprzedaje kompletne chlodniczki a moto nie mógł dobrac. O czujniku poczytaj. Ja nie zglebialem tego tematu. Ale jak masz połowę i wskazuje brak to albo czujnik albo wiązka do niego kaput.
-
1,8T AEB wyciek oleju w okolicy filtra oleju oraz żółta lampka OIL MIN
Więc tak. Chłodnica oleju ma w sobie dwie uszczelki. Jedna metalowa między chlodniczka a blokiem silnika a druga gumowa jest pod jakby podstawa filtra tzn jak odkrecasz filtr nakręcasz go na śrubę na tej właśnie srubie jest nakrętka. Po odkreceniu tej nakrętki znajdziesz gumowy oring. Oring ten w avg jest z kołnierzem po to by go ladnie umiejscowienie. Poszukaj w sieci jest parę tematow.nawet na forum coś było pisane.. Co do oleju to podst pyt: Jak świeci Ci się kontrolka to masz stan oleju odp czy jest go za malo???? Czujniki w misce siadają jak muchy. Sam przez 7 lat wymienilem chyba że 2 szt.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tomek bo nie widac.. Jakie koło minimum??????
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Od razu widać jak hebel robi robote.. Ja bym fmic siknal na czarno. Awant to awant żaden sedan mu nie podskoczy?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Podziwiam Cie. Nie wiem czy byłbym w stanie oddać komuś auto na tydz... Teraz to chyba będzie jedno z mocniejszych b5 w tdi?
-
Problem z doładowaniem po regeneracji głowicy, że logo
Przepływka pozwala silnikowi dać idealna dawkę paliwa i tlenu. Bez jej sprawnej komp bedzie naliczal to ogolnikowo. Nie masz przeplywki podpietej nie ma zmiany bo ona przeklamuje... Tzn Przepływka do wymiany. Może mechanik sobie podmienil...
-
Problem z doładowaniem po regeneracji głowicy, że logo
Właśnie....
-
Turbo późno ładuje
Wybacz ale moim zdaniem jadąc do tunera on powinien zdiagnozować problem.. Dobra silnika nie musi diagnozowac ale osprzęt jak najbardziej. Zrob komplet logow i moze wtedy coś z tego się odczyta.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
18???
-
Wakacje w Chorwacji
Tragedii nie ma?
-
Wakacje w Chorwacji
Gdzie???
-
Pojedyncze puknięcie przy dodaniu gazu 1,9 AFN
Ten twój środek to spalona tarcza sprzęgła. Sorry ale afn jest za słaby by taszczyc lodz jak na rownym może mu to idzie tak pod obciążeniem ma bol.. Nikt nie powie Ci co to. Mogą być poduszki i tu bym się dobrze przyjrzał bo skoro ta łódkę ciagasz to mogły dostać od obciazenia. Podjedz do kogoś niech Ci przetrzepie zawieche.
-
Szarpanie i stukanie
Audi ma 4 wahacze,końcówkę drążka i drążek kierowniczy. Zdejmij koło to jest 5 min roboty...
-
Szarpanie i stukanie
A skąd mamy wiedzieć co Ci siadzie????????nikt tu nie ma zdolności jasnowidzenia. Mozesz stanąć podczas podrozy możesz zjechać ma przeciwlegly pas i wtedy sam wiesz..