Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. wesz82 odpowiedział(a) na Rosomak05 temat w Audi A4 B5
    Z tej strony co puka odkrec kolo popatrz dobrze. Zwróć uwagę na tarcze klocki itp. Oslony na swozniach wahaczy. Ręką możesz sobie oblukac gdzie znajduje się luz skoro trzepie tak mocno to powinno to się pokazac. A nie możesz jechać na coś ala STP tak jak u nas i tam zajrza chodz co jest grane???
  2. wesz82 odpowiedział(a) na Rosomak05 temat w Audi A4 B5
    Pewnie jakiś wahacz lub coś z tego typu... Czy wytrzyma to nikt tego nie wie. Jak możesz podnies auto i oblukaj co jest grane. Jak sie nie znasz uderz do mechanika lub porob foty i wrzuć tu ale lepiej od razu jedz do mechanika bo życie nie jest warte paru zlotych.
  3. Na yt są filmiki itp. Gdzies czytałem i któryś mech się wypowiadał że to jest tak jakby jechał prędkością max przez około 1 godzine.tzn taka jest tam temp. Ale czekam na opinie kogoś kto to stosowal..
  4. Też jestem tego ciekaw..
  5. wesz82 odpowiedział(a) na wesz82 temat w 1.9TDI
    To nie jest dla mnie. A koleś ma silnik wolny więc tak jemu taniej..
  6. wesz82 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Kolesiowi zawor nie dal rady i połamal tlok oraz wtrysk. Koles ma silnik z 1z od gofra. Jego to afn. Teraz pytanko czy tlok i korba podejdzie?? Oznaczenia na tłoku to w afn 1/2 zaś w 1z to 3/4. Afn ma 1 wyzlobienie od boku zaś 1z 2. Średnica ta sama. Pytanko czy można zamienić ww części i bedzie cacy..?? Pzdr
  7. Nr nie podam bo wpakowałem to w opakowanie po łożysku i byłem przekonany tymże to ori opak. Z turbo bedzie się lekko kopcic bo wd będzie wyparowywal od temp.
  8. Stary szacun... A fajnie byloby jakbyś napisal sco pomogło tak dla potomnych...
  9. Wszystkie trzy ?
  10. W niedziele w ogole byla burza. Widziałem że na lądzie od rana już w Splicie zaczęło się blyskac. Na brać doszło coś koło 14 ale szef zaprosił na obiadek więc zbytnio nie straciliśmy.Tam raczej na spokojnie bez większego ambarasu popadalo ok 2 h i później było tylko zachmurzenie idealne na spacerek. My właśnie po odespaniu trasy. Wyszlo jakieś ponad 3400 km z czego do Mircy mieliśmy ok 1575km. Pogoda pod koniec sezonu cudna. Tj nie to co lipiec gdzie nie trzeba babla dawać cieplejszych ubrań ale za dnia bez narzekan,poza tym 1 popołudniem. Tego roku z nudów zacząłem zabawę z mala w nurkowanie więc mala [9lat]spokojnie miała zajęcie. I nom pierwszy raz szaranem więc można było połowę domu zabrać bez stresu że się nie zabierzemy. Slowacje przejezdzalismy normalnie z winieta. W tamtą stronę obeszło się bez pokazywania dokumentów i zero korka zaś z powrotem głupi w budkach po stronie Sloweni postanowili sobie"popikac"dowodami i w sumie opóźnienie było jakieś 7 min. Ogolnie z promu zjechslismy ok 17.30 a byliśmy u nas w domciu ok 11.20. Jedno dotankowanie w niemcowni plus 2 może 3 przerwy na karmienie malej. Nontoper 140 czy to cro czy inne drogi.W Niemcowni czasem zdjęta noga z gazu na np 120 jechalo się 130 licznikowo by nie dostać pamiątki z wakacjii.Oczywiście na 80 nie jechałem 140? w Austrii jest objazd i w stronę cro puszczali górami zaś z powrotem przez Graz co było trochę kłopotliwe. W ogole ok 2 nad ranem rozpadło się właśnie w Austrii i po drodze mijalismy 2 większe wypadki gdzie uczestniczyło w jednym ok 5 aut. Tragedia patrzeć jak ściągają na noszach ciało zawiniete w worek..odrazu noga lzej napiera. Mala dzielnie się spisała tj przespala całe cro i Slowenie. Obudziala się w Austrii i raz albo dwa w niemcowni. Dzięki raz jeszcze za pomoc i porady?
  11. Thx jak wrócę zdam rekacje?
  12. Weź nie krakaj my dziś wyruszamy?
  13. Tu jest coś namieszales. Stalo.się to samo z siebie czy już kupiłeś taki??? Ja wolałbym oddać takie coś dla Elektro. Co Ci mogę doradzić to oblukaj bezp ppd kompem oraz pod stopka obok pedału sprzegla.
  14. Lepiej przy pompie odp wtyczkę i po kręcić z 10-20,sek. Jak będziesz czyścil wdzięczny to nie dziw się ze trochę zacznie się kopcic z turbo. Na linki nie patrzalem bo jakoś dziwnie to podałeś. Jak wstrzymasz się parę dni to powinienem mieć nr zestawu z erlinga tam jest wsio co potrzebne... Co do egr twoja sprawa. Tylko odkrec dolotowy i popatrz jaki masz tam syf i bądź świadom że to wina egru..
  15. Ta w wolnej chwili da rady poszukać. Wytrzyma popatrz u kowiego,mappa kewlar klei okolice 200plus na dm.
  16. Załatw kompa skasuj błędy i daj znać co zostalo..
  17. Tyle to zniesie Ci seryjny dm i normalna tarcza tj gruba. Co do sztywnego to zrobi to także bez problemow. Jest temat zmiany oblukaj będziesz więcej wiedzial.
  18. To zacznij od szukania mniej więcej ocb. Wyciągaj bezpieczniki pojedynczo i sprawdzaj czy problem zniknie. Jak zniknie to wyszukaj w sieci od czego jest dany bezp.
  19. Jedz do elektro niech to ogarnie.
  20. Jedynie czego potrzebujesz to uszczelki pod turbo i kata. Nie ma uszczelki między turbo a kolektor wyd. Mozesz załatwić sobie uszczelke splywu oleju z turbo. Mozliwe ze jest papierowa i przy demontażu ulegnie zniszczeniu. Pierścieńd vnt jest kierunkowy więc zaznacz sobie która strona idzie do gory. Dobrze byłoby od razu wyczyscic dolotowy kolektor. Egr masz zaslepiony??? Zasilanie odkręcisz sobie bez problemu tylko pamiętaj żeby dobrze to nakręcić potem.
  21. Pisz ile masz kasy na to??? 20 koni to malo na tą budę. Dobre będa okolice ok 150.
  22. Waz rozwarstwiony jest w środku przez co zmniejsza swą średnicę a tym samym cisnienie. Dziwne. Piszesz ze nie dolewałem a znalazłeś wyciek.widocznie nie lało się na tyle by ubuywalo dużo. Daj znać co wyszlo.po regeneracji zapytaj majstrow jaki masz łac plyn. Duzo firm nie uzna gwarancji jak zalejesz mineralnym. Zapytaj majstrow jaki oni preferują. Dodam że po regeneracjii magla mozesz lac syntetyk.
  23. Zobacz czy sitko jest przytwierdzone czy może lata luzem??? Plyn powinien się przelewać tj lekko pietrzyc. Jeżeli się gotuje to albo nieszczelnosc a ta wykluczamy bo nie dolewasz nic plynu. A te pocenie sie???? Nie masz jakiś dziwnych dźwięków itd???może waz jest rozwarstwiony???
  24. Dużo dolewasz tego płynu???
  25. Każdy pisze ze wsio jest ok nawet jak jest-55 z tego co mi wiadomo to powinno być-7 najmniej. Ja u siebie po wywaleniu wszystkiego co było od egr mam -7.5 To poprawia znacznie dol i reakcje na pedal.. Może poprostu wtryski leja stąd ciągle awaryjne. Może styl jazdy.. U mnie np na awxie jak bujam się w okol komina nie dając popracować vnt też się szybko zasyfia zmienna ale wystarczy zabrać auto na trasę dać parę razy mocniej w komin to wsio wraca do normy. Po około roku jazdy pod domem bez przeganiania auta ledwo sztanga sie ruszala nawet w dloni a nie było awaryjnego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.