Treść opublikowana przez wesz82
-
Nieznana część
Ta to byl intecooler przed tym jak ktoś zrobił w nim dziurę. Jak chcesz to mam taki z kierownicą powietrza.
-
Buczenie przy skręcaniu najbardziej z hamowaniem
Napisz dokladnie co pomoglo? Smaru nie powinno się dawać ani na jarzma ani na prowadnice [w przednim zacisku] Cieszę się że jest ok. Zawsze miłej się robi jak komus się pomoże.Chodz w sumie zaskoczyles mnie bo tutaj ludzie mają problem i myślą że podpowiedź w sieci załatwi sprawe tzw straszne lenistwo,tys działał i to duzo daje. Dzięki za zaproszenie.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Jeżeli wsio zrobiłeś ok to daj mu chwilę. Może ktoś majstrowal przy srubie regulacyjnej w maglu????
-
Buczenie przy skręcaniu najbardziej z hamowaniem
To zostaje przod. Może rozkrecic zacisk i nagraj jaki jest luz na jarzmie.Zagadam z Tomkiem jego wiedzą na teram hebla jest dość duża może cos podpowie. Albo zaslep wpierw jeden przewod z przodu i przejedz się bez jednego hebla tj bez podlaczonego wtedy powinno wyjść który
-
Buczenie przy skręcaniu najbardziej z hamowaniem
Dobra zostawmy na razie ten magiel. Pilnuj plynu i tyle. Jak ma się dotrzeć to się dotrze.zrob że 2 tys km i daj znać. U mnie siedzi klocek ferodo a tarcza ori z w8 bodajże ate.
-
Buczenie przy skręcaniu najbardziej z hamowaniem
Ja nie zmienialem jarzma ani hebli. Problem jest w przodzie ewidentnie. Tak to ten waz jedynie o tym wspomniał mi majster od magla.że magiel nie może wyć jedynie może się coś dziać jak waż bedzie rozwarstwiony. Płukali i myli bo były opilki i to na duży plus dla nich.
-
Buczenie przy skręcaniu najbardziej z hamowaniem
Miałem to samo w moim a4. Tylko pojawiało się jak chciało. Raz mogło zabuczec zawyc 3 razy dziennie a raz przez tydzień spokój. Wstyd było tym jeździć. Wiesz co najfajniejsze że sie samo naprawilo. Przed naprawa miałeś tak samo.czy dopiero po naprawie to się pojawiło. Ja zjechalem ranty w tarczy wsio ladnie przeczyscilem i nasmarowalem gdzie trza i problem dalej występował. Co Ci mogę doradzić to szukaj problemu w maglu lub wspomaganiu. Zawsze dzieje się to na skreconych kolach,zawsze przy małej prędkości o obroty są niskie coś do 1.5tys??? Przyjrzyj się wezowi z pompy do magla czy się nie rozwarstwia i nie blokuje plynu. Skąd wiesz że plyn jest ok?? Zmieniales go już czy jak??? Magiel masz z silownikiem czy bez???
-
Zepsuty przegub
Tak. Wystarczy wyskoczy z zawleczki i juz nie pojedzie. A co sie stało?
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Posprawdzaj dobrze wszystko. Mozliwe ze zle to zrobiłeś i stad puka. Magiel ns bank nie zapuka nawet bez częściowej utraty plynu. Będzie wyl piszczal plakal a nie zapuka. To jest właśnie madre podkladanie czegoś pod kola zamiast podnieść auto...
-
Falujacy kąt wtrysku....
Wpisz sobie w gogle przestawiacz kąta wtrysku vp 37.objawy jak działa itd. W pompie jest taki sprytny nie wiem jak go nazwać elektrozawor???który reguluje to by właśnie kat nie leciał na łeb na szyje. Zrob to w miarę szybko by pompa nie dostała za dużo po pupie.
-
Falujacy kąt wtrysku....
Klin polksiezyc jeden ciul. Kiedys kolega zostawił mi afn na ustawienie kąta. Objawy były takie ze po wejściu w bs auto kopcilo jak star,za autem nie dalo rady ustac 2 sekund.odpalal jak chcial raz nawet po pół godziny kręcenia nie zalapal. Nic ustawiamy kat a tam tak z 60 skakalo na 300. Sruby poluznione pompa ruszam auto gaśnie nic nie dalo rady zrobić. Poszedł do kolesia ten zobaczył i od razu stwierdził że to wina klina. Po rozbiorce rozrzadu zapodal jakiś jego zestaw naprawczy.bo narobil tego sobie kiedyś na zaś i auto smigalo jak wściekłe. Jeżeli Ci pali ok a pasek rozrządu nie lata jak glupi to proponuję podmienić przestawiacz kąta wtrysku w pompie.
-
Falujacy kąt wtrysku....
Klin na wale do wymiany. Ktos kto robil rozrzad nie ogarnął tego wcześniej i teraz musisz to poprawic. Pasek rozrzasus nie lata jak.glupi??? Auto odpala normalnie czy da problemy???
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
?
-
Przewód hamulcowy
Przygotuj się na wymianę przewodu sztywnego. Skoro poprawiłes łączenie i dalej się saczy to kulka w nim nie dochodzi równo do otworu w gietkim. Proponuję odkrecic to raz jeszcze PL wyrównać dobrze kulkę i wtedy skręcić to na nowo.
-
Padające pompy wspomgania.
Szukaj przede wszystkim pompy wydajniejszej,tzn bodajrze 120bar (seria ma chyba 110) Następna sprawa to właściwy montarz i wymiana plynu. Tu nic nie powinno się robić na odpalonym silniku nawet na sekundę gdyż pompa bez plynu umrze. Najlepiej podnies przod auta w górę i kręcić kiera.odpalasz samochód jak wsio masz poskladanie że stanem zbiorniczka trochę ponad max. Następna sprawa jest przewod rozwarstwiajacy się wewnątrz ten od pompy do mogla.skutkuje to utrata cisnienia na listwie i brakiem wspomagania. Skąd masz pewność że magiel dobry??? Może firma która go robila zrobila to na odpierdziel. Kolo pasowe przełoż z ori pompy i po sprawie.
-
AEB zatarty czy do odratowania ?
Tłoki nie są kute lecz lekko zakuwane. Takie info ktoś kiedyś przetłumaczył z niemieckiego o specyfikacji aeb..
-
Wakacje w Chorwacji
???
-
Sprzęgło czasami zanika bez przyczyny
Kup uzywke pompke sprzegla za ok 30 zł i będziesz miał problem z głowy.. Tak miał mój koles tj pompka czasem nie domagała i pedal zostawal w podlodze aż któregoś pięknego dnia pedal już nie chciał odbic.zero wyciekow itd.po wymianie pompki wsio działa jak należy. Nowa pompka u dzika ok 200zl kosztuje a mając trochę umiejętności zrobisz to samemu. Pzdr
-
Wakacje w Chorwacji
Albo poprostu ciut delikatnej napierac na pedal?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Tak dobry jak 1szy???
-
Wakacje w Chorwacji
Thx
-
Wakacje w Chorwacji
Tamten sezon 60juro ten po zniżkę 20% wychodzi 64 zaś bez 80 juro. Pytam bo coś zdaje mi się że Pani podniosła cenę po to by dac zniżkę taki tani chłyt martekingowy...
-
Wakacje w Chorwacji
Cos mi się wydaje że Pani trochę pojechała po bandzie. Rozumiem 5 juro ale nie qzwa 20. Cos czuje ze cro już będzie wspomnieniem bo jak tak dalej będzie to za rok będzie 100juro. Ktos jeszcze prócz Stanleya może się podzielic???
-
Wakacje w Chorwacji
Oki a rok wcześniej też byłes tam żeby to porównać cenowo???
-
Wakacje w Chorwacji
Pany w sumie nie planowaliśmy wypadu do cro tego roku ale z ciekawości napisaliśmy w pewno miejsce bo dali nam cynk że mają 20%zniżki. I ku naszemu zdziwieniu pani odpisuje że po zniżce wyjdzie 64E za naszą 4 bo kidsy do 3 lat mają za free. Rok temu placilismy 60E pytając pani dlaczego tak dużo poszło w gore pani odpisała że państwo zwiększyło im opłaty. Pytam jak jest u Was tego roku czy faktycznie ceny polecialy tak w gore???