Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. wesz82 odpowiedział(a) na wojciu12 temat w Audi A4 B5
    Ta to byl intecooler przed tym jak ktoś zrobił w nim dziurę. Jak chcesz to mam taki z kierownicą powietrza.
  2. Napisz dokladnie co pomoglo? Smaru nie powinno się dawać ani na jarzma ani na prowadnice [w przednim zacisku] Cieszę się że jest ok. Zawsze miłej się robi jak komus się pomoże.Chodz w sumie zaskoczyles mnie bo tutaj ludzie mają problem i myślą że podpowiedź w sieci załatwi sprawe tzw straszne lenistwo,tys działał i to duzo daje. Dzięki za zaproszenie.
  3. Jeżeli wsio zrobiłeś ok to daj mu chwilę. Może ktoś majstrowal przy srubie regulacyjnej w maglu????
  4. To zostaje przod. Może rozkrecic zacisk i nagraj jaki jest luz na jarzmie.Zagadam z Tomkiem jego wiedzą na teram hebla jest dość duża może cos podpowie. Albo zaslep wpierw jeden przewod z przodu i przejedz się bez jednego hebla tj bez podlaczonego wtedy powinno wyjść który
  5. Dobra zostawmy na razie ten magiel. Pilnuj plynu i tyle. Jak ma się dotrzeć to się dotrze.zrob że 2 tys km i daj znać. U mnie siedzi klocek ferodo a tarcza ori z w8 bodajże ate.
  6. Ja nie zmienialem jarzma ani hebli. Problem jest w przodzie ewidentnie. Tak to ten waz jedynie o tym wspomniał mi majster od magla.że magiel nie może wyć jedynie może się coś dziać jak waż bedzie rozwarstwiony. Płukali i myli bo były opilki i to na duży plus dla nich.
  7. Miałem to samo w moim a4. Tylko pojawiało się jak chciało. Raz mogło zabuczec zawyc 3 razy dziennie a raz przez tydzień spokój. Wstyd było tym jeździć. Wiesz co najfajniejsze że sie samo naprawilo. Przed naprawa miałeś tak samo.czy dopiero po naprawie to się pojawiło. Ja zjechalem ranty w tarczy wsio ladnie przeczyscilem i nasmarowalem gdzie trza i problem dalej występował. Co Ci mogę doradzić to szukaj problemu w maglu lub wspomaganiu. Zawsze dzieje się to na skreconych kolach,zawsze przy małej prędkości o obroty są niskie coś do 1.5tys??? Przyjrzyj się wezowi z pompy do magla czy się nie rozwarstwia i nie blokuje plynu. Skąd wiesz że plyn jest ok?? Zmieniales go już czy jak??? Magiel masz z silownikiem czy bez???
  8. wesz82 odpowiedział(a) na Audichulo temat w Audi A4 B5
    Tak. Wystarczy wyskoczy z zawleczki i juz nie pojedzie. A co sie stało?
  9. Posprawdzaj dobrze wszystko. Mozliwe ze zle to zrobiłeś i stad puka. Magiel ns bank nie zapuka nawet bez częściowej utraty plynu. Będzie wyl piszczal plakal a nie zapuka. To jest właśnie madre podkladanie czegoś pod kola zamiast podnieść auto...
  10. wesz82 odpowiedział(a) na Jano8504 temat w 1.9TDI
    Wpisz sobie w gogle przestawiacz kąta wtrysku vp 37.objawy jak działa itd. W pompie jest taki sprytny nie wiem jak go nazwać elektrozawor???który reguluje to by właśnie kat nie leciał na łeb na szyje. Zrob to w miarę szybko by pompa nie dostała za dużo po pupie.
  11. wesz82 odpowiedział(a) na Jano8504 temat w 1.9TDI
    Klin polksiezyc jeden ciul. Kiedys kolega zostawił mi afn na ustawienie kąta. Objawy były takie ze po wejściu w bs auto kopcilo jak star,za autem nie dalo rady ustac 2 sekund.odpalal jak chcial raz nawet po pół godziny kręcenia nie zalapal. Nic ustawiamy kat a tam tak z 60 skakalo na 300. Sruby poluznione pompa ruszam auto gaśnie nic nie dalo rady zrobić. Poszedł do kolesia ten zobaczył i od razu stwierdził że to wina klina. Po rozbiorce rozrzadu zapodal jakiś jego zestaw naprawczy.bo narobil tego sobie kiedyś na zaś i auto smigalo jak wściekłe. Jeżeli Ci pali ok a pasek rozrządu nie lata jak glupi to proponuję podmienić przestawiacz kąta wtrysku w pompie.
  12. wesz82 odpowiedział(a) na Jano8504 temat w 1.9TDI
    Klin na wale do wymiany. Ktos kto robil rozrzad nie ogarnął tego wcześniej i teraz musisz to poprawic. Pasek rozrzasus nie lata jak.glupi??? Auto odpala normalnie czy da problemy???
  13. wesz82 odpowiedział(a) na Barto1803 temat w Audi A4 B5
    Przygotuj się na wymianę przewodu sztywnego. Skoro poprawiłes łączenie i dalej się saczy to kulka w nim nie dochodzi równo do otworu w gietkim. Proponuję odkrecic to raz jeszcze PL wyrównać dobrze kulkę i wtedy skręcić to na nowo.
  14. wesz82 odpowiedział(a) na poqito temat w Audi A4 B5
    Szukaj przede wszystkim pompy wydajniejszej,tzn bodajrze 120bar (seria ma chyba 110) Następna sprawa to właściwy montarz i wymiana plynu. Tu nic nie powinno się robić na odpalonym silniku nawet na sekundę gdyż pompa bez plynu umrze. Najlepiej podnies przod auta w górę i kręcić kiera.odpalasz samochód jak wsio masz poskladanie że stanem zbiorniczka trochę ponad max. Następna sprawa jest przewod rozwarstwiajacy się wewnątrz ten od pompy do mogla.skutkuje to utrata cisnienia na listwie i brakiem wspomagania. Skąd masz pewność że magiel dobry??? Może firma która go robila zrobila to na odpierdziel. Kolo pasowe przełoż z ori pompy i po sprawie.
  15. wesz82 odpowiedział(a) na mjkoto temat w 1.8T
    Tłoki nie są kute lecz lekko zakuwane. Takie info ktoś kiedyś przetłumaczył z niemieckiego o specyfikacji aeb..
  16. ???
  17. Kup uzywke pompke sprzegla za ok 30 zł i będziesz miał problem z głowy.. Tak miał mój koles tj pompka czasem nie domagała i pedal zostawal w podlodze aż któregoś pięknego dnia pedal już nie chciał odbic.zero wyciekow itd.po wymianie pompki wsio działa jak należy. Nowa pompka u dzika ok 200zl kosztuje a mając trochę umiejętności zrobisz to samemu. Pzdr
  18. Albo poprostu ciut delikatnej napierac na pedal?
  19. Tak dobry jak 1szy???
  20. Thx
  21. Tamten sezon 60juro ten po zniżkę 20% wychodzi 64 zaś bez 80 juro. Pytam bo coś zdaje mi się że Pani podniosła cenę po to by dac zniżkę taki tani chłyt martekingowy...
  22. Cos mi się wydaje że Pani trochę pojechała po bandzie. Rozumiem 5 juro ale nie qzwa 20. Cos czuje ze cro już będzie wspomnieniem bo jak tak dalej będzie to za rok będzie 100juro. Ktos jeszcze prócz Stanleya może się podzielic???
  23. Oki a rok wcześniej też byłes tam żeby to porównać cenowo???
  24. Pany w sumie nie planowaliśmy wypadu do cro tego roku ale z ciekawości napisaliśmy w pewno miejsce bo dali nam cynk że mają 20%zniżki. I ku naszemu zdziwieniu pani odpisuje że po zniżce wyjdzie 64E za naszą 4 bo kidsy do 3 lat mają za free. Rok temu placilismy 60E pytając pani dlaczego tak dużo poszło w gore pani odpisała że państwo zwiększyło im opłaty. Pytam jak jest u Was tego roku czy faktycznie ceny polecialy tak w gore???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.