Treść opublikowana przez wesz82
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Nie chodzi o najniższy punkt. A chłodnicze chodz przeplukales wraz ze zbiorniczkiem??? Jak krecimy kiera to i tak cisnienie wypcha nam ten plyn nawet z niższych punktow.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Wsio zależy jak bardzo wyje
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Wsio zależy jak bardzo wyje
-
Gibanie się koła pompy wtryskowej
Ale to raczej od dzwona. Prawdopodobnie klin na trzpieniu pompy do wymiany.
-
Gibanie się koła pompy wtryskowej
Zdejmij obudowę i sprawdz czy nie buja kolem na wale??? Na pompie masz klina może on się wyrobil.
-
B5 AJM / AVANT FL by matekk
Masz jakieś fajne koncówki na głowie? ?? Zobacz jakie masz wyjscia tzn popatrz na inne projekty o będziesz wiedział co może Ci się spodobac.. Ja mam w swoim z a6c5 pdka.
-
B5 AJM / AVANT FL by matekk
Do jasnego auta ciemne będą ok. Zostają ledy do tego mozna dać pdc oraz lotke. Końcówki wpierw zmień bo te ori to straszą ludzi
-
A4 b7 1.8t bfb turbina czy tłumik ?
A jak ma się spisywac??? Dając dp zrobisz dobrze dla turbo. Odkrec stronę goraca od turbo i powiedz czy wtedy tez slychac ten dzwiek??? Raczej kat się zestał i wali teraz po wydechu.
- Problem z turbina
-
Problem z turbina
Taa zaworek od sterowania turbo lub dziura w dolocie..
-
Piłka nożna
Dla mnie Croatia zdobyla 1sze miejsce e. Zabojady nie do przejścia w tym mundialu.. Karny trochę wyuzdany bo ta piłka i tak nie trafilaby do Francuza.. Nic tylko dopic i cieszyc sie z tego pięknego meczu...
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Nalezalo im się.
- Piłka nożna
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Stary graty?
-
Piłka nożna
U nas juz litr pekl?
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Normalna ska? Cos czuje ze jak pierwszy wózek zmieni wlasciciela to polecisz na maxa ze zmianami?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nom wczoraj puścili 1sza czesc. Nagralem bo zapawiada sie dosc fajnie.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ostatnio mala namowila mnie na wspolna baje? Wlaczylismy sobie https://www.google.pl/search?q=coco&oq=coco&aqs=chrome..69i57j0l2j5.3261j0j4&client=ms-android-att-us&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#mie=e,overview,coco,H4sIAAAAAAAAAONgVuLVT9c3NEw2LjA1qCiMf8RYwC3w8sc9Yan0SWtOXmNM5OIKzsgvd80rySypFArmYoOyVLgEpVB1ajBI8XOhCkkpCylyCeon5-fkpCaXZObn6adl5uQWi95pPGSnxM7BCGbwAAAMCz1rhAAAAA i powiem wam ze bajka spoko akurat do oblukania z bobasami. Smialo moge polecić.
-
Wypalone gniazdo zaworów przez LPG w 1.8T . Jakie koszty.
Dziwna sprawa ze nie stracilo mocy. Tutaj procz tego ze jest malo bar jest jeszcze duza roznica na cylindrach. Między 1 szym a 4 tym masz 10bar roznicy gdzie roznica 1 bara robi zamet. Moze stracilo na mocy ale jak jezdziles i tracilo powoli to nie odczujesz tej straty. Taki silnik nadaje sie do remontu tymbardziej jak robiles olejowa i wyszlo bez zmian co tez jest dziwne bo olejowa troche podniesie zawsze wynik. Jak nie bierze oliwy wiecej niz 2l na 10 tys i nie kuleje zbyt to ja bym to olal i jezdzil dalej i czekal na awarie. A nie masz problemów z odpaleniem go z rana???
- Piłka nożna
-
Pakiet startowy: płukanka vs czyszczenie smoka w Audi A4 B6/B7 1.8T
Ja pierdziu kolega jakis zatwardzialy jest... Zrob sobie plukanke w niczym to nie zaszkodzi,tymbardziej a jezeli jest to pakiet startowy a ktos np jezdzil na 10w.. Z czasem i tak zajrzysz do miski bo każdy kto chce miec dluzej auto i mysli zrobi to bez zastanowienia. Co teraz wymyslisz??? Byla plukanka teraz cisnienie... Zrzuc pokrywe zaworow jak nie ma szlamu to zdejmuj miske i po temacie..
-
1.9 AFN po czyszczeniu nastawnika pompy
Daj spokoj wazne ze dziala.
-
1.9 AFN po czyszczeniu nastawnika pompy
- Piłka nożna
Stan mądrze gadasz. Przyklad z przeciwka,po przerwie Horwaci wzieli sie do roboty. Mialem wrazenie ze inny zespol gral po gwizdku. Mysle ze trener zauwazyl co jest nie halo i naprawil to. - Piłka nożna