Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Nie chodzi o najniższy punkt. A chłodnicze chodz przeplukales wraz ze zbiorniczkiem??? Jak krecimy kiera to i tak cisnienie wypcha nam ten plyn nawet z niższych punktow.
  2. Wsio zależy jak bardzo wyje
  3. Wsio zależy jak bardzo wyje
  4. Ale to raczej od dzwona. Prawdopodobnie klin na trzpieniu pompy do wymiany.
  5. Zdejmij obudowę i sprawdz czy nie buja kolem na wale??? Na pompie masz klina może on się wyrobil.
  6. Masz jakieś fajne koncówki na głowie? ?? Zobacz jakie masz wyjscia tzn popatrz na inne projekty o będziesz wiedział co może Ci się spodobac.. Ja mam w swoim z a6c5 pdka.
  7. Do jasnego auta ciemne będą ok. Zostają ledy do tego mozna dać pdc oraz lotke. Końcówki wpierw zmień bo te ori to straszą ludzi
  8. A jak ma się spisywac??? Dając dp zrobisz dobrze dla turbo. Odkrec stronę goraca od turbo i powiedz czy wtedy tez slychac ten dzwiek??? Raczej kat się zestał i wali teraz po wydechu.
  9. wesz82 odpowiedział(a) na Ecio temat w Audi A4 B6/B7
    Tak nka.
  10. wesz82 odpowiedział(a) na Ecio temat w Audi A4 B6/B7
    Taa zaworek od sterowania turbo lub dziura w dolocie..
  11. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dla mnie Croatia zdobyla 1sze miejsce e. Zabojady nie do przejścia w tym mundialu.. Karny trochę wyuzdany bo ta piłka i tak nie trafilaby do Francuza.. Nic tylko dopic i cieszyc sie z tego pięknego meczu...
  12. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Szkoda:
  13. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nalezalo im się.
  14. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Masakra
  15. Stary graty?
  16. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    U nas juz litr pekl?
  17. Normalna ska? Cos czuje ze jak pierwszy wózek zmieni wlasciciela to polecisz na maxa ze zmianami?
  18. Nom wczoraj puścili 1sza czesc. Nagralem bo zapawiada sie dosc fajnie.
  19. Ostatnio mala namowila mnie na wspolna baje? Wlaczylismy sobie https://www.google.pl/search?q=coco&oq=coco&aqs=chrome..69i57j0l2j5.3261j0j4&client=ms-android-att-us&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#mie=e,overview,coco,H4sIAAAAAAAAAONgVuLVT9c3NEw2LjA1qCiMf8RYwC3w8sc9Yan0SWtOXmNM5OIKzsgvd80rySypFArmYoOyVLgEpVB1ajBI8XOhCkkpCylyCeon5-fkpCaXZObn6adl5uQWi95pPGSnxM7BCGbwAAAMCz1rhAAAAA i powiem wam ze bajka spoko akurat do oblukania z bobasami. Smialo moge polecić.
  20. Dziwna sprawa ze nie stracilo mocy. Tutaj procz tego ze jest malo bar jest jeszcze duza roznica na cylindrach. Między 1 szym a 4 tym masz 10bar roznicy gdzie roznica 1 bara robi zamet. Moze stracilo na mocy ale jak jezdziles i tracilo powoli to nie odczujesz tej straty. Taki silnik nadaje sie do remontu tymbardziej jak robiles olejowa i wyszlo bez zmian co tez jest dziwne bo olejowa troche podniesie zawsze wynik. Jak nie bierze oliwy wiecej niz 2l na 10 tys i nie kuleje zbyt to ja bym to olal i jezdzil dalej i czekal na awarie. A nie masz problemów z odpaleniem go z rana???
  21. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ?
  22. Ja pierdziu kolega jakis zatwardzialy jest... Zrob sobie plukanke w niczym to nie zaszkodzi,tymbardziej a jezeli jest to pakiet startowy a ktos np jezdzil na 10w.. Z czasem i tak zajrzysz do miski bo każdy kto chce miec dluzej auto i mysli zrobi to bez zastanowienia. Co teraz wymyslisz??? Byla plukanka teraz cisnienie... Zrzuc pokrywe zaworow jak nie ma szlamu to zdejmuj miske i po temacie..
  23. Daj spokoj wazne ze dziala.
  24. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Stan mądrze gadasz. Przyklad z przeciwka,po przerwie Horwaci wzieli sie do roboty. Mialem wrazenie ze inny zespol gral po gwizdku. Mysle ze trener zauwazyl co jest nie halo i naprawil to.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.